:
دسترسی سریع
  • Guest
:
محل تبلیغات شما

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: مشکل نصب کاستوم رام

کاربر سایت
    Vahid0067 آواتار ها

ميانگين پست در روز
    0.05
    مدل رام
    کاستوم
    Xperia-Z2 Android6.0
    22 تشکر در 11 پست
    میانگین حضور
    14 ثانيه

Question مشکل نصب کاستوم رام

سلام و وقت بخیر
    یه راهنمایی می خواستم
    من گوشیم sony z2 d6503 هست و روتش کرده و رام eXistenZ Marshmallow نصب کرده بودم.
    دیروز از TA بک آپ گرفتم و بوت لودر گوشی رو باز کردم و رام CARBON-CR-5.1 آندروید 7.1.2 رو نصب کردم و خوشم نیومد کلا از کارایی و محیط رام.
    حالا که می خوام دوباره eXistenZ Marshmallow رو نصب کنم تمام مراحل درست میره ولی تو بوت انیمیشن می مونه.
    سوال اول اینه که اگه رام رسمی بزنم می تونم TA بک آپ رو ریستور کنم و بوت لودر رو ببندم؟
    سوال دومم اینه که چجوری eXistenZ Marshmallow رو نصب کنم TA بک آپ رو ریستور کنم و بوت لودر رو ببندم؟

محل تبلیغات
    ناظم انجمن
    ™EHSAN آواتار ها

ميانگين پست در روز
    1.16
    مدل رام
    Stock Rom
    Xperia-M4-Aqua-Dual Android6.0.1
    1,200 تشکر در 718 پست
    میانگین حضور
    1 دقيقه 48 ثانيه

Title Icon

نقل قول نوشته اصلی توسط Vahid0067 نمایش پست ها
    سلام و وقت بخیر
    یه راهنمایی می خواستم
    من گوشیم sony z2 d6503 هست و روتش کرده و رام eXistenZ Marshmallow نصب کرده بودم.
    دیروز از TA بک آپ گرفتم و بوت لودر گوشی رو باز کردم و رام CARBON-CR-5.1 آندروید 7.1.2 رو نصب کردم و خوشم نیومد کلا از کارایی و محیط رام.
    حالا که می خوام دوباره eXistenZ Marshmallow رو نصب کنم تمام مراحل درست میره ولی تو بوت انیمیشن می مونه.
    سوال اول اینه که اگه رام رسمی بزنم می تونم TA بک آپ رو ریستور کنم و بوت لودر رو ببندم؟
    سوال دومم اینه که چجوری eXistenZ Marshmallow رو نصب کنم TA بک آپ رو ریستور کنم و بوت لودر رو ببندم؟
    دوست عزیز باید اول رام رسمی فلش بزنید و بعد رام eXistenZ Marshmallow رو چون رام رسمی پیش نیازش هست
    شما میتونید رام رسمی که نصب داشتید رو فلش کنید و رام eXistenZ Marshmallow رو هم فلش کنید سپس بوت لودر رو ببندید و TA رو ریستور کنید، که البته فکر کنم با ریستور TA بوت لودر هم بسته بشه خود به خود...

[لینک ها فقط برای اعضای سایت قابل مشاهده است. ] [لینک ها فقط برای اعضای سایت قابل مشاهده است. ]
    [لینک ها فقط برای اعضای سایت قابل مشاهده است. ][لینک ها فقط برای اعضای سایت قابل مشاهده است. ]
    تشکر شده توسط :
    Vahid0067

کاربر سایت
    Vahid0067 آواتار ها

ميانگين پست در روز
    0.05
    مدل رام
    کاستوم
    Xperia-Z2 Android6.0
    22 تشکر در 11 پست
    میانگین حضور
    14 ثانيه

Title Icon

نقل قول نوشته اصلی توسط ™EHSAN نمایش پست ها
    دوست عزیز باید اول رام رسمی فلش بزنید و بعد رام eXistenZ Marshmallow رو چون رام رسمی پیش نیازش هست
    شما میتونید رام رسمی که نصب داشتید رو فلش کنید و رام eXistenZ Marshmallow رو هم فلش کنید سپس بوت لودر رو ببندید و TA رو ریستور کنید، که البته فکر کنم با ریستور TA بوت لودر هم بسته بشه خود به خود...
    همین کارو کردم و درست شد ممنونم
    سونی رو دوست دارم!

کلمات کلیدی این موضوع