:
دسترسی سریع
  • Guest
:

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: مشکل ریستور نشدن بکاپ drm key

کاربر سایت
    DesertWolf021 آواتار ها

ميانگين پست در روز
    0.00
    Xperia-X Android5.1
    0 تشکر در 0 پست
    میانگین حضور
    8 ثانيه

Unhappy مشکل ریستور نشدن بکاپ drm key

با سلام دوستان من میخواستم بوت لودرم رو باز کنم قبلش با نرم افزارهایی که اقا سجاد عسکری که گذاشته بودن تست کردم روش دومی یعنی ivoyroot نشد با روش اول بکاپ گرفتم و ب درستی بکاپ گرفته شد حجمشم نزدیک دو مگ هست بعد بوت لودر رو باز کردم و رام رو فلش زدم دوباره پشیمون شدم. باز رفتم ی رام با همون بیلد نامبری که بکاپ گرفته بودم دانلود کردم فلش زدم خواستم ریستور کنم با برنامه ای که بکاپ گرفته بودم نشد نمیدونم فرمان tarestore رو قبول نمیکرد با نرم افزار دوم همون ivoyroot هم تست کردم ولی نشد اخطار داد هر کاری میکنم نمیتونم ریستور کنم بکاپ رو تروخدا راهنمایی کنید باید چیکار کنم این پایین اخطارش رو فرستادم گوشیم سونی X هستش بوت لودرشم باز بوده موقعی ک خواستم ریستور کنم. ممنون میشم زودتر کمکم کنید

کاربر سایت
    DesertWolf021 آواتار ها

ميانگين پست در روز
    0.00
    Xperia-X Android5.1
    0 تشکر در 0 پست
    میانگین حضور
    8 ثانيه

Title Icon

دوستان میایم زیر پست ها نظر میدیم سوال میپرسیم میگید برید انجمن الان هم اومدیم انجمن کسی جواب نمیده ترو خدا ی کمکی بکنید ببینم باید چیکار کنم؟

پاسخگو و راهنما
    AMIЯ آواتار ها

ميانگين پست در روز
    0.49
    مدل رام
    Stock 32.3.A.2.33
    Xperia-Z5-Dual Android7.0
    1,017 تشکر در 643 پست
    میانگین حضور
    3 دقيقه 55 ثانيه

Title Icon

نقل قول نوشته اصلی توسط desertwolf021 نمایش پست ها
    با سلام دوستان من میخواستم بوت لودرم رو باز کنم قبلش با نرم افزارهایی که اقا سجاد عسکری که گذاشته بودن تست کردم روش دومی یعنی ivoyroot نشد با روش اول بکاپ گرفتم و ب درستی بکاپ گرفته شد حجمشم نزدیک دو مگ هست بعد بوت لودر رو باز کردم و رام رو فلش زدم دوباره پشیمون شدم. باز رفتم ی رام با همون بیلد نامبری که بکاپ گرفته بودم دانلود کردم فلش زدم خواستم ریستور کنم با برنامه ای که بکاپ گرفته بودم نشد نمیدونم فرمان tarestore رو قبول نمیکرد با نرم افزار دوم همون ivoyroot هم تست کردم ولی نشد اخطار داد هر کاری میکنم نمیتونم ریستور کنم بکاپ رو تروخدا راهنمایی کنید باید چیکار کنم این پایین اخطارش رو فرستادم گوشیم سونی x هستش بوت لودرشم باز بوده موقعی ک خواستم ریستور کنم. ممنون میشم زودتر کمکم کنید
    دوست عزیز متسفانه باید بگم تو سری ایکس گوشی های سونی به درستی بکاپ ریستور نمیشه.اگه تایپکش رو کامل خونده بودین میدید که روش دوم پیشنهاد داده شده برای بکاپ که اونم سری x رو ساپورت نمیکنه باید بیخیال بشید و همیشه از کرنل های فیکس کننده استفاده کنید

فراموش کن چیزی را که نمی توانی بدست بیاوری و بدست بیاور چیزی را که نمی توانی فراموش کنی !

تغییر فونت فارسی گوشی های اکسپریا در آندروید(JB/KitKat/LP/MM)

تشکر شده توسط :
    ™EHSAN

کاربر سایت
    DesertWolf021 آواتار ها

ميانگين پست در روز
    0.00
    Xperia-X Android5.1
    0 تشکر در 0 پست
    میانگین حضور
    8 ثانيه

Title Icon

اگه اینطوری باشه پس مجبورم قیدشو بزنم و بفروشمش چون هیچوقت drm fix ها به پای drm اصلی نمیرسن عجب اشتباهی کردم باز کردم بوت لودر رو

• کلمات کلیدی این موضوع