:
دسترسی سریع
  • Guest
:
تکنولایف

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

موضوع: XZ Premium یا XZ1 کدام؟؟؟

کاربر سایت
    Ali~tech آواتار ها

ميانگين پست در روز
    0.03
    5 تشکر در 5 پست
    میانگین حضور
    10 ثانيه

Smile XZ Premium یا XZ1 کدام؟؟؟

سلام دوستان بین این دو گوشی گیر کردم کدوم برا خرید پیشنهاد میدید؟قدرت دوربین صفحه سخت افزار؟

محل تبلیغات
    کاربر فعال
    shs77 آواتار ها

ميانگين پست در روز
    0.07
    مدل رام
    استوک
    Xperia-XZ-Premium Android7.1
    171 تشکر در 79 پست
    میانگین حضور
    23 ثانيه

Title Icon

نقل قول نوشته اصلی توسط ali~tech نمایش پست ها
    سلام دوستان بین این دو گوشی گیر کردم کدوم برا خرید پیشنهاد میدید؟قدرت دوربین صفحه سخت افزار؟
    دوربینشون که فرقی نداره (فقط xz1 موقع استفاده از دوربین سلفی میشه از نور صفحه بجای فلش استفاده کرد)
    صفحه نمایش xzp بزرگتره و رزولوشن بالاتری داره (4k) اما xz1 عمق مشکی بهتری داره در نتیجه کنتراستش بالاتره و خواناییش زیر نور خورشید هم خیلی بهتره هر دو هم از hdr پشتیبانی میکنن
    اسپیکرشون هم فکر میکنم بعد از آپدیت xzp به اندروید8 فرق چندانی نداشته باشن (شاید هنوز xz1 یکم بهتر باشه)
    بدنه xzp پشت شیشه گوریلا گلس 5 ،فریم کناری پلی کربنات و فریم بالا و پایین گوشی فلز برس خورده
    در xz1 پشت و فرم کناری یکپارچه شده و فلزی هست ، فریم بالا و پایین پلی کربنات (برخلاف xzp!)
    در مجموع کیفیت بدنه xz1 بالاتره و طراحی یکپارچه تری داره مخصوصا در فریم کناری خیلی بهتر از xzp هست خوش دست تر هم هست اما xzp هم ظاهر جذاب تری داره مخصوصا در رنگ کروم همچنین فلز بالا و پایینش هم خیلی شیکش کرده
    بقیه موارد هم فرق خاصی وجود نداره یا خیلی جزئیه

من خودم xz پریمیوم دارم همه چیزش خوبه ولی مثلا شاید کنتراست صفحه اش خیلی عالی نباشه و فریم کناریش هم همون روزای اول یکم خط برداشت! اما در باقی موارد مثل روان بودن ، باتری ،دوربین و... کاملا راضیم

بستگی به خودتون داره اگر یک گوشی خیلی متفاوت بخواید ،دوست دارید اولین و تنها گوشی 4k hdr جهان رو تجربه کنید ، به واقعیت مجازی علاقه دارید و بخواید فیلم 4k hdr با کیفیت اصلیش رو تجربه بکنید xzp بهتره (صفحه 4k با فول اچ دی در فیلم های 4k تقریبا تفاوتی ندارن اما در واقعیت مجازی کاملا برتره)
    اما اگر یک گوشی با بدنه با کیفیت تر و کیفیت صفحه نسبتا بهتر از لحاظ کنتراست و... بخواید xz1 بهتره

به گوشی سایر شرکت ها هم نگاهی بندازید حتما مثلا S8 هم همین حدود قیمته و واقعا گوشی خوبیه

موفق باشید
    ویرایش توسط shs77 : 2017_12_22 در ساعت 19:58
    2 کاربر از shs77 به خاطر این پست تشکر کردند.
    Ali~tech,™EHSAN

کاربر سایت
    Ali~tech آواتار ها

ميانگين پست در روز
    0.03
    5 تشکر در 5 پست
    میانگین حضور
    10 ثانيه

Smile

نقل قول نوشته اصلی توسط shs77 نمایش پست ها
    دوربینشون که فرقی نداره (فقط xz1 موقع استفاده از دوربین سلفی میشه از نور صفحه بجای فلش استفاده کرد)
    صفحه نمایش xzp بزرگتره و رزولوشن بالاتری داره (4k) اما xz1 عمق مشکی بهتری داره در نتیجه کنتراستش بالاتره و خواناییش زیر نور خورشید هم خیلی بهتره هر دو هم از hdr پشتیبانی میکنن
    اسپیکرشون هم فکر میکنم بعد از آپدیت xzp به اندروید8 فرق چندانی نداشته باشن (شاید هنوز xz1 یکم بهتر باشه)
    بدنه xzp پشت شیشه گوریلا گلس 5 ،فریم کناری پلی کربنات و فریم بالا و پایین گوشی فلز برس خورده
    در xz1 پشت و فرم کناری یکپارچه شده و فلزی هست ، فریم بالا و پایین پلی کربنات (برخلاف xzp!)
    در مجموع کیفیت بدنه xz1 بالاتره و طراحی یکپارچه تری داره مخصوصا در فریم کناری خیلی بهتر از xzp هست خوش دست تر هم هست اما xzp هم ظاهر جذاب تری داره مخصوصا در رنگ کروم همچنین فلز بالا و پایینش هم خیلی شیکش کرده
    بقیه موارد هم فرق خاصی وجود نداره یا خیلی جزئیه

من خودم xz پریمیوم دارم همه چیزش خوبه ولی مثلا شاید کنتراست صفحه اش خیلی عالی نباشه و فریم کناریش هم همون روزای اول یکم خط برداشت! اما در باقی موارد مثل روان بودن ، باتری ،دوربین و... کاملا راضیم

بستگی به خودتون داره اگر یک گوشی خیلی متفاوت بخواید ،دوست دارید اولین و تنها گوشی 4k hdr جهان رو تجربه کنید ، به واقعیت مجازی علاقه دارید و بخواید فیلم 4k hdr با کیفیت اصلیش رو تجربه بکنید xzp بهتره (صفحه 4k با فول اچ دی در فیلم های 4k تقریبا تفاوتی ندارن اما در واقعیت مجازی کاملا برتره)
    اما اگر یک گوشی با بدنه با کیفیت تر و کیفیت صفحه نسبتا بهتر از لحاظ کنتراست و... بخواید xz1 بهتره

به گوشی سایر شرکت ها هم نگاهی بندازید حتما مثلا S8 هم همین حدود قیمته و واقعا گوشی خوبیه

موفق باشید
    سلام درود برشما توضیحات کاملی دادید والا تا اس7 و اس7 اج سامی داشتم از کیفیت بد شارژر وکابل زده شدم همینطور افت سرعت نرم افزاری گوشی یه مدتی گوشی نداشتم تا اینکه همین اذر ماه یه htc 10 گرفتم که همه چی خوب بود تا اینکه اپدیت به 7 کردم صفحش مشکل پیدا کرد ردش کردم رفت.
    خودمم عاشق سونی هستم تی وی خونه+ضبط ماشین سونی هست وراضیم گوشی بابام +خواهرمم سونی هست وراضی هستن.
    الان خودم میخوام سونی بخرم فقط طرف سامی هم دوست ندارم برم.
    در مورد اس8 کلا شیشه خالیه بدون حاشیه از دست بیفته کاملا پودر میشه(یکی از دوستام داشت و همین بلا سرش اومد)
    بین ایکس زد پریمیوم و ایکس زد وان تردید داشتم که با راهنمایی شما همین ایکس زد پریمیوم رو میخرم فقط در مورد رنگش کدومش زیباست؟اشاره کردید کروم خودتون گویا کروم دارید از چه نظر کروم بهتره؟یا مشکی بهتره؟ قرمزشم هست که محدوده ولی ضایع هست کمی خخخخخخخ طرف این رنگش نمیرم

کاربر فعال
    shs77 آواتار ها

ميانگين پست در روز
    0.07
    مدل رام
    استوک
    Xperia-XZ-Premium Android7.1
    171 تشکر در 79 پست
    میانگین حضور
    23 ثانيه

Title Icon

نقل قول نوشته اصلی توسط ali~tech نمایش پست ها
    سلام درود برشما توضیحات کاملی دادید والا تا اس7 و اس7 اج سامی داشتم از کیفیت بد شارژر وکابل زده شدم همینطور افت سرعت نرم افزاری گوشی یه مدتی گوشی نداشتم تا اینکه همین اذر ماه یه htc 10 گرفتم که همه چی خوب بود تا اینکه اپدیت به 7 کردم صفحش مشکل پیدا کرد ردش کردم رفت.
    خودمم عاشق سونی هستم تی وی خونه+ضبط ماشین سونی هست وراضیم گوشی بابام +خواهرمم سونی هست وراضی هستن.
    الان خودم میخوام سونی بخرم فقط طرف سامی هم دوست ندارم برم.
    در مورد اس8 کلا شیشه خالیه بدون حاشیه از دست بیفته کاملا پودر میشه(یکی از دوستام داشت و همین بلا سرش اومد)
    بین ایکس زد پریمیوم و ایکس زد وان تردید داشتم که با راهنمایی شما همین ایکس زد پریمیوم رو میخرم فقط در مورد رنگش کدومش زیباست؟اشاره کردید کروم خودتون گویا کروم دارید از چه نظر کروم بهتره؟یا مشکی بهتره؟ قرمزشم هست که محدوده ولی ضایع هست کمی خخخخخخخ طرف این رنگش نمیرم
    خواهش میکنم :-)

از نظر من رنگ کرومش خیلی از مشکیش بهتره و خودم هم کروم دارم
    بعضی دوستان میگن رنگ کروم حاشیه ها رو بیشتر نشون میده که اصلا قبول ندارم! اتفاقا حاشیه هارو قشنگ کرده! توی رنگ مشکی مثل گوشی های 5 سال پیشه و پر از حاشیه زشت!
    ولی باز پیشنهاد میکنم حتما این دو گوشی xzp و xz1 رو از نزدیک ببینید و کار کنید و رنگ شون رو هم انتخاب بکنید ممکنه من از کروم xzp خوشم بیاد ولی شما مشکیش براتون جالب تر باشه
    رنگ قرمز هم کلا فکر نمیکنم خیلی مردونه باشه و یکم زیادی تنده ولی کرومش خیلی خوبه و نمای جلوی گوشی هنگام کار کردن باهاش خیلی عالیه
    موفق باشید :-)
    2 کاربر از shs77 به خاطر این پست تشکر کردند.
    Ali~tech,™EHSAN

کاربر سایت
    Ali~tech آواتار ها

ميانگين پست در روز
    0.03
    5 تشکر در 5 پست
    میانگین حضور
    10 ثانيه

Smile

یه بنده خدایی گذاشته فروش تو انجمن خودمون قیمت زده 1 و 750 نمیدونم چرا اینقدر دیر فروش هست این گوشی دلیلشو نمیدونم ممکنه گوشی هم ایراد داشته باشه
    قرار باشه 2 و 400بدی بعد 4 روز بعدش بفروشی قشنگ حال ادم جا میاد اساسی چرا؟
    من htc 10 به اون بد فروشی رو 100از روش ضرر دادم

[لینک ها فقط برای اعضای سایت قابل مشاهده است. ]

کاربر سایت
    Ali~tech آواتار ها

ميانگين پست در روز
    0.03
    5 تشکر در 5 پست
    میانگین حضور
    10 ثانيه

Title Icon

سلام بنده در تاریخ 7 فروردین یه xz1 مشکی خریدم با تشکر از همه دوستان سپاس

کلمات کلیدی این موضوع