:
دسترسی سریع
  • Guest
:

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10

موضوع: کمک - مشکل در روش شدن

کاربر سایت
    Mustafa136 آواتار ها

ميانگين پست در روز
    0.01
    1 تشکر در 1 پست
    میانگین حضور
    نامشخص

Title Icon کمک - مشکل در روش شدن

با سلام خدمت اساتید ببخشید من گوشی xperia z دارم شب که خوابیدم صبح بیدار شدم دیدم روشن نمیشه . تو شارژ هم نبود . البته وقتی میزنی به شارژ بدون اینکه دکمه ای بزنم تا اون صفحه ای ارم سونی و زیرش نوشته xperia رو میاره دوباره هی این عمل رو تکرار میکنه بدون اینکه من دکمه ای بزنم . لطفا راهنمایی کنید

کاربر فعال
    pariu آواتار ها

ميانگين پست در روز
    0.07
    Xperia-XZ-Premium Android7.1
    108 تشکر در 82 پست
    میانگین حضور
    2 دقيقه 38 ثانيه

Title Icon

نقل قول نوشته اصلی توسط Mustafa136 نمایش پست ها
    با سلام خدمت اساتید ببخشید من گوشی xperia z دارم شب که خوابیدم صبح بیدار شدم دیدم روشن نمیشه . تو شارژ هم نبود . البته وقتی میزنی به شارژ بدون اینکه دکمه ای بزنم تا اون صفحه ای ارم سونی و زیرش نوشته xperia رو میاره دوباره هی این عمل رو تکرار میکنه بدون اینکه من دکمه ای بزنم . لطفا راهنمایی کنید
    سلام خدمت شما،
    شما ذو راه هست پیش روت اول اینکه روت کردی دستگاه رو و رام کاستومی یا رام عادی هستی ؟
    ی وصل به فلش تولز بکنی ببینی میشناسه بدون فلش رام اگر اوکی بود یک رامی بدون وایپ ها بزنی که دیتاهات رو پاک نکنی فقط ببینی میاد بالا یا نه.البته بنده به شخصه قبل از اینکه ببری بیرون این راه به ذهنم میرسه میتونی هم فقط تیک کرنل و سیستم رو بذاری ببینی میاد بالا یا نه بقیه تیک ها نباشه که عکسی چیزی داری نپره ولی نرم افزار ها احتمالا میپرن.
    تشکر شده توسط :
    Mustafa136

کاربر سایت
    Mustafa136 آواتار ها

ميانگين پست در روز
    0.01
    1 تشکر در 1 پست
    میانگین حضور
    نامشخص

Title Icon

نقل قول نوشته اصلی توسط pariu نمایش پست ها
    سلام خدمت شما،
    شما ذو راه هست پیش روت اول اینکه روت کردی دستگاه رو و رام کاستومی یا رام عادی هستی ؟
    ی وصل به فلش تولز بکنی ببینی میشناسه بدون فلش رام اگر اوکی بود یک رامی بدون وایپ ها بزنی که دیتاهات رو پاک نکنی فقط ببینی میاد بالا یا نه.البته بنده به شخصه قبل از اینکه ببری بیرون این راه به ذهنم میرسه میتونی هم فقط تیک کرنل و سیستم رو بذاری ببینی میاد بالا یا نه بقیه تیک ها نباشه که عکسی چیزی داری نپره ولی نرم افزار ها احتمالا میپرن.
    ممنون از راهنمایی دوست عزیزم
    من این گوشی رو سال پیش بصورت دست دوم خریدم و نمیدونم رام کاستومی یا رام عادی هستش و لی می دونم که روت نشده . و با برنامه فلش تولز هم کار نکردم . حالا چیکا کنم

کاربر فعال
    pariu آواتار ها

ميانگين پست در روز
    0.07
    108 تشکر در 82 پست
    میانگین حضور
    2 دقيقه 38 ثانيه

Title Icon

ممنون از راهنمایی دوست عزیزم
    من این گوشی رو سال پیش بصورت دست دوم خریدم و نمیدونم رام کاستومی یا رام عادی هستش و لی می دونم که روت نشده . و با برنامه فلش تولز هم کار نکردم . حالا چیکا کنم
    خب اول یک مراجعه به بخش
    Flashtool
    نسخه 0.9.18.5 رو بگیرید که کم دردسر تر باشه برای گوشی شما خیلی ریز نشی توی تیک ها و اذیت هاش اگر جواب نداد حالا ی فکری با آموزش ها میکنیم.
    نصب برنامه که تموم شد. رام مختص گوشی خودتون رو که توی انجمن هستش
    مرجع رامهای رسمی Xperia Z
    برای گوشی خودت رو حتما دانلود کن نام گوشی مهمه ولی منطقه یا خاور میانه یا اروپا هم خوبه دانلود میکنی که یک فایل با پسوند ftf به شما تحویل میده بعد به اینترنت متصل باش فلش تولز رو اگر ویندوزت 64 بیته 64 اجراش کن اگر 32 بود همون 32 رو اجرا کن موقع نصب هر دو حالتش توی استارت ویندوزت میاد.
    اجرا میکنی چند دقیقه صبر میکنی پیغام اولش میره و پوشه هاش درست میشه بعد ببند فلش تولز رو و مراجعه کن به صفحه زیر که مراحل نصب درایور گوشیت رو انجام بدی آدرس همه بخش ها نوشته شده و بی مشکل وآسون پیش میری نگرانم نباش.
    اموزش جامع تصویری کار با فلش تولز همراه سوالات رایج با پاسخ (فلش رام رسمی/نصب درایور/فلش کرنل/باز و بستن بوت و....)
    بقیقه موضوع هم به ترتیب توی آدرس قید شده خیلی هم کامل فقط چون شما احتمالا اطلاعات داری توی گوشیت اول اون بخش فلش رعد و برق رو نزن فلش تولز رو باز کردی یک بار کابل رو بزن به pc بعد ولوم پایین گوشیت رو بگیر کابل رو وصل کن حتما بعد از نصصب بخش درایورها این کار رو بکن قاعدتا درایور سناسایی میشه و کاراش که تموم شد کنار ساعت بالن ها نمایش داد و سبز شد که انگلیسی مینویسه smc.... درایور ی همچین عبارتیه بعد سبز میشه و اوکی میشه ببین توی فلش تولز هم نام گوشیت رو درج میکنه.
    این مرحله کابل رو بکن. از بخش اون فلشش رعد و برق انتخاب کن فلش مود رو بزن بعد رام رو انتخاب کن که عددش هم مشخصه توی آموزشهام که ی نمونه هستش بعد از سمت راست شما وایپ بخش بالا که دیتا و کش و اینا هست تیک نذار برعکس آموزش چون میخوام اطلاعاتت تا جا داره نپره در عوض از بخش تیک های سمت راست فقز تیک کرنل رو بذار و سیستم که احتمال زیاد قابل علامت گذاری هستش بعد که تیک بالا رو برداشتی پایینی رو زدی پایین پایین نو فاینال تیک نخوره و بعدیشم همینطور بعد روی کلمه flash بزن بعد پیغام میاد برات ولوم پایین رو بگیر و بعد هم کابل رو وصل کن یک صدای وصل دیوایست میاد انشاالله ارور با کد خاصی نداشته باشی که با آموزش های انجمن پیش بری نداری درصد سبز پایین پر شدنش شروع شد از روو ولوم دستت رو بردار تا تموم بشه و تموم شد گوشی رو بکش و روشن کن ببین میاد بالا یا نه اگر میدونی روی گوشیت کدوم رام با کدوم شماره بود اگر همونم دانلود کنی باز بیشتر احتمال داره اطلاعاتت نپره حتی میتونی تیک سیستم رو هم نذاری فقط کرنل رو بذاری.من به شخصه برای اطلاعاتت اول اینطوری گفتم تست بزنی.
    در خدمت هستیم خلاصه اگر کمکی بتونیم بکنیم.
    2 کاربر از pariu به خاطر این پست تشکر کردند.
    ™EHSAN,Mustafa136

کاربر سایت
    Mustafa136 آواتار ها

ميانگين پست در روز
    0.01
    1 تشکر در 1 پست
    میانگین حضور
    نامشخص

Title Icon

با تشکر از راهنمایی کامل دوست عزیزم
    فقط یه سوال تو بخش مرجع رامهای رسمی Xperia Z دقیقا کدوم رام رو دانلود کنم
    الان اینا یعنی چی تو آموزش زده من کدومو باید انجام بدم
    فلش رام رسمی ، باز و بسته کردن بوت لودر، نصب کرنل ، نصب درایور های گوشی
    مدل گوشیم c6602 بود
    تو مراحل نصب باید به اینترنت متصل باشم ؟؟
    ویرایش توسط Mustafa136 : 2018_01_10 در ساعت 16:32

کاربر فعال
    pariu آواتار ها

ميانگين پست در روز
    0.07
    108 تشکر در 82 پست
    میانگین حضور
    2 دقيقه 38 ثانيه

Title Icon

با تشکر از راهنمایی کامل دوست عزیزم
    فقط یه سوال تو بخش مرجع رامهای رسمی Xperia Z دقیقا کدوم رام رو دانلود کنم
    الان اینا یعنی چی تو آموزش زده من کدومو باید انجام بدم
    فلش رام رسمی ، باز و بسته کردن بوت لودر، نصب کرنل ، نصب درایور های گوشی
    مدل گوشیم c6602 بود
    تو مراحل نصب باید به اینترنت متصل باشم ؟؟
    خواهش میکنم دوست عزیز نرم افزرا رو که میگیرید فرق نداره وصل باشید یا نه ولی فینیش آخر رو که داد خواستی اجرا کنی وصل باش به نت که پوشه ها خودشون بعد چند ثانیه شکل بگیرن این از این.
    مدل گوشی خودت رو که نوشتی فقط همون رو بگیر مثلا مال شما 6602 هست اصلا 03 رو نگیر.حالا اندروید 6 و 5 و4 یا بیلدش با خودته آخریش روی زد 6 بوده و اگرم بیلد اشتباه گرفتی عیب نداره فوقش اومد بالا آپدیت میکنی به آخرین بیلد با خود اینترنت گوشیت .اما در مورد بوت لودر شما بوت لودر بسته کارهات رو انجام بده.ی سوال توی آلبوم میرفتی گذینه براوینا انجین که توی دیسپلی روشن میکردی عکس های توی آلبومت ی کم اشباع میشد رنگش؟ یعنی مثلا آبی آسمون ی مقدار همچین جذاب تر میشد؟پررنگ تر یا بگیم رنگ آبش جیغ تر میشه اگر بوت لودرت رو باز کرده باشن از اونجا میشد متوجه شد....
    ولی شما فعلا تا گوشی بالا بیاد بوت لودر بسته مبنات باشه.
    این رامی که دانلود میکنی درونش فایل های وایپ کننده و کرنل مخصوص خود رام و سیستم و دیتاش هست وقتی تیک های بالا رو برداری نرم افزار اونها رو دست نمیزنه فعلا تا اطلاعات نپره احتمالا بیاریمش بالا باگ دار میشه آندرویدت که اطلاعات رو برداشتی با خیال راحت از نو فلش کن تیک وایپ ها باشه پایینی که گفتم کرنل اینا رو بزن توو نرم افزار دیگه نمیزنی عین آموزش پیش میری بی باگ آندروید رو فلش میکنی.
    فقط ی رام دانلود کن فلش تولز و با بوتلودر و کرنل و کاستوم رام هم شما کار نداری الان.نصب درایور گوشیتونم توی اون پوشه درایو سی که اجرا میکنی نکست اولش رو میزنی بین اون عبارات گوشی خودت رو پیدا کنی تیکش رو بذاری نکست کنی ی پیغام اینستال و دونت اینستال میده توی ویندوز شما روی اینستال بزن که ی فینیش بهت بده اگر همشون رو تیک بزنی چندین بار این عبارت اینستال رو بهت میده همرو نیاز نیست بزنی چون مثلا درایور زد2 و زد اولترا و اکسپریا های دیگر هم قاطیش هست که شما فقط زد خالی لازمته بی مورد میشه برات. بازم سوالی داشتی در خدمتم
    2 کاربر از pariu به خاطر این پست تشکر کردند.
    ™EHSAN,Mustafa136

کاربر سایت
    Mustafa136 آواتار ها

ميانگين پست در روز
    0.01
    1 تشکر در 1 پست
    میانگین حضور
    نامشخص

Title Icon

نقل قول نوشته اصلی توسط pariu نمایش پست ها
    خواهش میکنم دوست عزیز نرم افزرا رو که میگیرید فرق نداره وصل باشید یا نه ولی فینیش آخر رو که داد خواستی اجرا کنی وصل باش به نت که پوشه ها خودشون بعد چند ثانیه شکل بگیرن این از این....
    با سلام خدمت دوست عزیزم - من طبق آموزش هاتون جلو رفتم ولی بازم بالا نیورد همونجوری میشه . یکی از دوستام گفتن شاید مشکل باطریش باشه . پشتشو باز کردم باطریشو با مولتیمتر تست گرفتم میزنه 3.2V در صورتی که روی باطری output 3.7v زده . آیا از باطری میتونه باشه با این وجود ؟

کاربر سایت
    alirezamp آواتار ها

ميانگين پست در روز
    0.00
    Xperia-E1 Android3.1
    0 تشکر در 0 پست
    میانگین حضور
    نامشخص

Title Icon

سلام وقت به خیر .من گوشی e1دارم تا صبح تو شارژ بود ولی وقتی خواستم صبح چک کنم دیدم خاموشه چراغه قرمز هم ثابت شده الان هم هرکاری میکنم نه روشن میشه تو شارژهم که میزنم فقط چراغ قرمزش ثابت میشه.چه کار کنم؟

پاسخگو و راهنما
    AMIЯ آواتار ها

ميانگين پست در روز
    0.49
    مدل رام
    Stock 32.3.A.2.33
    Xperia-Z5-Dual Android7.0
    1,017 تشکر در 643 پست
    میانگین حضور
    3 دقيقه 55 ثانيه

Title Icon

نقل قول نوشته اصلی توسط alirezamp نمایش پست ها
    سلام وقت به خیر .من گوشی e1دارم تا صبح تو شارژ بود ولی وقتی خواستم صبح چک کنم دیدم خاموشه چراغه قرمز هم ثابت شده الان هم هرکاری میکنم نه روشن میشه تو شارژهم که میزنم فقط چراغ قرمزش ثابت میشه.چه کار کنم؟
    ببینید به حالت فلش مود میره یا نه اگه رفت اخرین بیلد مخصوص گوشیتون رو فلش کنید به صورت فول وایپ.نتیجه رو گزارش بدین

فراموش کن چیزی را که نمی توانی بدست بیاوری و بدست بیاور چیزی را که نمی توانی فراموش کنی !

تغییر فونت فارسی گوشی های اکسپریا در آندروید(JB/KitKat/LP/MM)

تشکر شده توسط :
    ™EHSAN

کاربر سایت
    Mustafa136 آواتار ها

ميانگين پست در روز
    0.01
    1 تشکر در 1 پست
    میانگین حضور
    نامشخص

Title Icon

آقا مشکل باطری داشت حل شد

• کلمات کلیدی این موضوع