:
دسترسی سریع
  • Guest
:
تکنولایف

کاربران برچسب زده شده

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 13 از 13

موضوع: یه مشکل خیلی خیلی عجیب

کاربر سایت
    rezamatrix آواتار ها

ميانگين پست در روز
    0.02
    5 تشکر در 4 پست
    میانگین حضور
    31 ثانيه

Title Icon یه مشکل خیلی خیلی عجیب

پریروز شب بود تو اینستاگرام بودم که دیدم گوشی یهو خاموش شد بعد که خاست بالا بیاد با اسم سونی و چراغ قرمز گوشه چپ که دیدم بعد از چند ثانیه روی اسم سونی مونده و بالا نیومد خیلی سعی کردم که بالا بیاد دیدم بالا نمیاد بعد از چند بار باتری رو دراوردم و روشن کردم دیدم همینطوره ولی بعضی موقع ها اون چراغ قرمز نیست فقط روی اسم سونی گیر میکنه حتی خاستم امروز با فلش تولز فلش کنم قبلش بگم که اینجا نگاه کردم تو سوالات و مشلات که اطلاعاتش نپره که دیگه امروز سعی کردم با فلش تولز فلش کنم که دیدم با فلش تولز هم گیر میکنه و فقط اسم سونی هست و کاری دیگه نمیکنه حتی ولوم پایین رو نگه داشتم دیدم هیچ عکس العملی از فلش تولز هم برای فلش کردن انجام نمیده باز دوباره باتری گوشی رو دراوردم بازم همینطوره چیکار کنم بنظرتون؟ راستی اینم بگم سونی ای وان من دوال و یه بار روت کرده بودم از زمانی از روت بودن خارج کردم اینطوری شد اما این دفعه دیگه بالا نیومد خواهشن یکی جواب بده ممنون میشم

محل تبلیغات
    کاربر سایت
    lameei آواتار ها

ميانگين پست در روز
    0.01
    0 تشکر در 0 پست
    میانگین حضور
    نامشخص

Title Icon

نقل قول نوشته اصلی توسط rezamatrix نمایش پست ها
    با سلام !
    مدیر عزیز در جواب تمام سوالاتت باید بگم که اولا درایور گوشی و فلش تولز رو بلاخره طبق اموزش ها در ویندوز 10 نصب کردم و هیچ مشکلی نداره دوما اینکه خیلی برام جالبه وقتی فلش تولز بازه با ولوم بالا نگه میدارم وصل میشه و تو حالت فست مود میره ولی وقتی گوشی خاموشه و ولوم پایین رو برای فلش زدن با مدت زمانی نگه میدارم هیچ عکس العملی نشون نمیده اتفاقا هم با فلش تولز 9.18.6 کار میکنم نمیدونم چرا عکس العملی نشون نمیده. وقتی با فست مود وصل میشه هم نمیتونم فلش بزنم لطفا اگه امکان داره طریقه اموزش دادن با فست مود و فلش زدن به گوشی رو توضیح بدید اگر امکانش هست چون با فست مود هم مشکل دارم کاری نمیکنه یعنی صفحه گوشی خاموشه لطفا راهنمایی کنید چیکار کنم.
    حتی با اسکرین شات میتونم براتون بذارم ببینیدکه فلش تولز هیچ عکس العملی نشون نمیده لطفا راهنماییم کنید ممنونم.
    اگه فست بوت وصل میشه و فلش بوت وصل نمیشه این ینی درایورت اشتباه نصب شده پاک کن دوباره نصب کن درست میشه و نکته جالب اینکه برای نصبش اول حالت فلش مود رو بزنی تا اوکی بشه

کاربر سایت
    Erfan_EB آواتار ها

ميانگين پست در روز
    0.00
    Xperia-Z1 Android5.1
    1 تشکر در 1 پست
    میانگین حضور
    نامشخص

Title Icon

سلام.دوست عزیز شما هارد گوشیت مشکل پیدا کرده و راهی هم جز تعویض هارد نداری
    و تعویض هارد هم ارزش نداره ممکنه فرداش بسوزه ممکنه 2 سال دیگه معلوم نمیکنه اصلا
    به فکر یه گوشی جدید باش
    گوشب وقتی میخواد بوت بشه اصلا سیستم عامل و پیدا نمیکنه هارد و نمیشناسه که بخواد بالا بیاد
    اونجا که گفتی آرم سونی کمرنگ شد مطمعن شدم از هاردته
    تشکر شده توسط :
    rezamatrix

کاربر سایت
    rezamatrix آواتار ها

ميانگين پست در روز
    0.02
    5 تشکر در 4 پست
    میانگین حضور
    31 ثانيه

Title Icon

نقل قول نوشته اصلی توسط Erfan_EB نمایش پست ها
    سلام.دوست عزیز شما هارد گوشیت مشکل پیدا کرده و راهی هم جز تعویض هارد نداری
    و تعویض هارد هم ارزش نداره ممکنه فرداش بسوزه ممکنه 2 سال دیگه معلوم نمیکنه اصلا
    به فکر یه گوشی جدید باش
    گوشب وقتی میخواد بوت بشه اصلا سیستم عامل و پیدا نمیکنه هارد و نمیشناسه که بخواد بالا بیاد
    اونجا که گفتی آرم سونی کمرنگ شد مطمعن شدم از هاردته
    سلام دوست من
    ببخشید تازه اومدم این پستو دیدم دیگه بیخیالش شدم خاستم فقط بیام جوابتو بدم بگم که از ارم سونی کم رنگ شد همون نور صفحه منظورمه که یکم کم رنگ شد مثل این میمونه که با گوشیت کار کنی بعد بذازی کنار بعد مدتی اول نور صفحه کمرنگ میشه بعد صفحه خاموش میشه. حالا که اینو گفتی مطمعنی از هارد گوشیه ممکنه هم واقعا از برد دستگاه باشه که هارد رو سوزونده باشه پس با این نتیجه اگه 10 تا هارد دیگه به برد وصل شه بازم میسوزونه پس ارزشش رو نداره من که بیخیالش شدم کلا چون واقعا پول یه گوشی حتی 300 تومنی هم ندارم پس با گوشی قدیمی نوکیام کار میکنم

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

کلمات کلیدی این موضوع