:
دسترسی سریع
  • Guest
:
تکنولایف

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9

موضوع: گارانتی گوشی XA1 Plus

کاربر حرفه ای
    fdcsgroup آواتار ها

ميانگين پست در روز
    0.20
    98 تشکر در 68 پست
    میانگین حضور
    15 ثانيه

Title Icon گارانتی گوشی XA1 Plus

سلام

سوالم در مورد گارانتی گوشی های سونی هست ترجیحا XA1Plus
    امروز با شرکت دلتوس تماس گرفتن گفت ما پشتیبانی گوشی های سونی رو دیگه نداریم و اگر در بازار موجود هست خرید نکنید.
    شرکت پارس کامتل هم که هیچ شماره ای ازش نیست. اگر کسی گوشی با گارانتی کامتل داره شماره ای ازش در کارت گارانتی هست بگه که تماس بگیرم.
    از بازار سوال میکنی میگن کامتل همون سامتل هست. کامتل دوبی هست سامتل ایرانی کامتل هست !!!

کسی میدونه راهنمایی کنه که جریان چیه ؟
    الان من با گارانتی سامتل بگیرم یا کامتل ؟
    ویرایش توسط fdcsgroup : 2018_02_05 در ساعت 16:50

محل تبلیغات
    کاربر فعال
    pariu آواتار ها

ميانگين پست در روز
    0.09
    Xperia-XZ-Premium Android7.1
    97 تشکر در 72 پست
    میانگین حضور
    2 دقيقه 41 ثانيه

Title Icon

نقل قول نوشته اصلی توسط fdcsgroup نمایش پست ها
    سلام

امروز با شرکت دلتوس تماس گرفتن گفت ما پشتیبانی گوشی های سونی رو دیگه نداریم و اگر در بازار موجود هست خرید نکنید.
    شرکت پارس کامتل هم که هیچ شماره ای ازش نیست. اگر کسی گوشی با گارانتی کامتل داره شماره ای ازش در کارت گارانتی هست بگه که تماس بگیرم.
    از بازار سوال میکنی میگن کامتل همون سامتل هست. کامتل دوبی هست سامتل ایرانی کامتل هست !!!

سلام دوست گرامی برچسبی روی جعبه هست سامتل نوشته روششما هم میتونی خدا نکرده مورد خوردی ببری بازار موبایل ایران دقیقا بالای نگین یا چهارسو ببری زیر زمین یا ببری خیابان ظفر حتی توی اون دفتر چه معرفی گوشی های سونی که همیشه چاپ میشه شماره تمس ها هستش با آدرس ها.به هیچ عنوانم مشکل پیدا نمیکنی مگر اینکه تعریف گارانتی رو ما میدونیم مثلا کامل تعویض که خب نداره مثل اونور ولی در مجموع خیلی هم همشون خوش برخوردن.این که میگم من رفتم قطعه اصلی ازشون بخرم خود گوشی مشکل نخورده تا به حال بگم گرفتار شدم و این داستانا.در کل توو بازار رای میزنن.گوشیشم خوبه فقط باید صبر کنی آپ 8 بیاد براش ی کم باگ های 7 تووش بعضی وقتی جالب میشه.به نظرم روی 7 زیاد براش کار نکرده که نزدیکاست که 8 رو بده بهش.

کاربر حرفه ای
    fdcsgroup آواتار ها

ميانگين پست در روز
    0.20
    98 تشکر در 68 پست
    میانگین حضور
    15 ثانيه

Title Icon

نقل قول نوشته اصلی توسط pariu نمایش پست ها
    سلام دوست گرامی برچسبی روی جعبه هست سامتل نوشته روششما هم میتونی خدا نکرده مورد خوردی ببری بازار موبایل ایران دقیقا بالای نگین یا چهارسو ببری زیر زمین یا ببری خیابان ظفر حتی توی اون دفتر چه معرفی گوشی های سونی که همیشه چاپ میشه شماره تمس ها هستش با آدرس ها.به هیچ عنوانم مشکل پیدا نمیکنی مگر اینکه تعریف گارانتی رو ما میدونیم مثلا کامل تعویض که خب نداره مثل اونور ولی در مجموع خیلی هم همشون خوش برخوردن.این که میگم من رفتم قطعه اصلی ازشون بخرم خود گوشی مشکل نخورده تا به حال بگم گرفتار شدم و این داستانا.در کل توو بازار رای میزنن.گوشیشم خوبه فقط باید صبر کنی آپ 8 بیاد براش ی کم باگ های 7 تووش بعضی وقتی جالب میشه.به نظرم روی 7 زیاد براش کار نکرده که نزدیکاست که 8 رو بده بهش.
    نحوه ارائه خدمات الان مهم نیست چون میگم زنگ زدم گارانتی دلتوس میگه ما دیگه گوشی های سونی رو گارانتی نمیکنیم و به شماره های کامتل هم زنگ میزنم یه شرکت تولیدی محصولات شیمیایی جواب میده. از طرفی از چند تا فروشگاه پرسیدم میگن کلا کامتل و دلتوس جم شدن و خدمات تعطیله فقط سامتل گارانتی اصلیه.
    من الان میخوام مطمئن شم اینایی که میگن راسته یا دارن داستان میگن.
    ویرایش توسط fdcsgroup : 2018_02_05 در ساعت 20:04

کاربر حرفه ای
    esmiz آواتار ها

ميانگين پست در روز
    0.30
    Xperia-X Android8.0
    184 تشکر در 135 پست
    میانگین حضور
    18 ثانيه

Title Icon

سلام

گارانتی سامتل و کامتل جفتشون توسط سامتل خدمت می دن و کلا تمام گوشی های دارای گارانتی سونی رو در ایران سامتل پشتیبانی می کنه فقط فرقشون اینه که سامتل 18 ماهه و کامتل 12 ماه و تفاوت دیگه ای ندارند دفتر گارانتی سونی هم در تهران بازار موبایل طبقه سومه برای اینکه خیالتون هم راحت بشه می تونید توی سایت زیر در قسمت بررسی گارانتی کد گوشی رو می دید و از اینکه گارانتی داره یا نه مطمئن بشید

[لینک ها فقط برای اعضای سایت قابل مشاهده است. ]

فرستاده شده از F5122ِ من با Tapatalk
    تشکر شده توسط :
    fdcsgroup

کاربر فعال
    pariu آواتار ها

ميانگين پست در روز
    0.09
    Xperia-XZ-Premium Android7.1
    97 تشکر در 72 پست
    میانگین حضور
    2 دقيقه 41 ثانيه

Title Icon

نحوه ارائه خدمات الان مهم نیست چون میگم زنگ زدم گارانتی دلتوس میگه ما دیگه گوشی های سونی رو گارانتی نمیکنیم و به شماره های کامتل هم زنگ میزنم یه شرکت تولیدی محصولات شیمیایی جواب میده. از طرفی از چند تا فروشگاه پرسیدم میگن کلا کامتل و دلتوس جم شدن و خدمات تعطیله فقط سامتل گارانتی اصلیه.
    اول من عذر خواهی کنم باید کامتل مینوشتم نوشتم سامتل.دوم نه آقا سر جاشونن ی سر چهار سو بری هم زیر زمین خدمات عادی هست که قطعه اورجینال اگر باشه کار میکنه هم بالای نگین که گفتم هم خیابان ظفر.همشونم گوشی رو بسته به مشکلش تحویل میگیرن و کارت رو انجام میدن البته به شرطی قطعه وجود داشته باشه.ولی در کل اصلا احتیاج پیدا نمیکنی به گارانتی اصلا خودت رو درگیر نکن روز اول گوشی رو تست کن تحویل بگیر هیچ مشکلی نمیخوری به مغاذه های پورسانت بگیرم کار نداشته باش به دلت رجوع کن برند مورد نظر رو انتخاب کن موقع خرید فقط نمایندگی مجاز برو حله بقیش.مثلا نگین همونجا خودش همه تستارو جلو چشمت میگیره برات. ممکنه بعدا توو هر برندو گوشی به مشکل بخوری اصلا ربطی به برند نداره ولی انشاالله نخوری.

- - - Updated - - -

اول من عذر خواهی کنم باید کامتل مینوشتم نوشتم سامتل.دوم نه آقا سر جاشونن ی سر چهار سو بری هم زیر زمین خدمات عادی هست که قطعه اورجینال اگر باشه کار میکنه هم بالای نگین که گفتم هم خیابان ظفر.همشونم گوشی رو بسته به مشکلش تحویل میگیرن و کارت رو انجام میدن البته به شرطی قطعه وجود داشته باشه.ولی در کل اصلا احتیاج پیدا نمیکنی به گارانتی اصلا خودت رو درگیر نکن روز اول گوشی رو تست کن تحویل بگیر هیچ مشکلی نمیخوری به مغاذه های پورسانت بگیرم کار نداشته باش به دلت رجوع کن برند مورد نظر رو انتخاب کن موقع خرید فقط نمایندگی مجاز برو حله بقیش.مثلا نگین همونجا خودش همه تستارو جلو چشمت میگیره برات. ممکنه بعدا توو هر برندو گوشی به مشکل بخوری اصلا ربطی به برند نداره ولی انشاالله نخوری.

کاربر سایت
    Shahriyar ps4 آواتار ها

ميانگين پست در روز
    0.01
    Xperia-C4-Dual Android5.1
    0 تشکر در 0 پست
    میانگین حضور
    2 ثانيه

Title Icon

سلام دوستان من میخاستم گوشی xperia xa 1 plus رو بخرم بنظرتون گوشی خوبیه اگه کسی استفاده کرده لطفا راهنمایی کنه یا یه مدل دیگه از سونی معرفی کنید تا رنج 1600000ت

کاربر حرفه ای
    fdcsgroup آواتار ها

ميانگين پست در روز
    0.20
    98 تشکر در 68 پست
    میانگین حضور
    15 ثانيه

Title Icon

نقل قول نوشته اصلی توسط Shahriyar ps4 نمایش پست ها
    سلام دوستان من میخاستم گوشی xperia xa 1 plus رو بخرم بنظرتون گوشی خوبیه اگه کسی استفاده کرده لطفا راهنمایی کنه یا یه مدل دیگه از سونی معرفی کنید تا رنج 1600000ت
    سلام
    من تقریبا 1 هفته که گرفتمش گوشی خوبیه . باتری خوبی داره و تقریبا 1.5 روز رو نگه میداره . با این وضعیت که کلی ازش کار میکشم. به دلیل کارم همش با اینترنت کار میکنم یا وای فای روشنه یا دیتا. بازی و پخش آهنگ هم بهش اضافه کن.
    فعلا مشکل خاصی نداشتم باش. بعضی مواقع موقع زنگ خوردن یا اس ام اس از هر 10 تا 1 باز صدای نویز پخش میکنه که فک میکنم نرم افزاریه و با آپدیت حل میشه.

کاربر سایت
    Shahriyar ps4 آواتار ها

ميانگين پست در روز
    0.01
    Xperia-C4-Dual Android5.1
    0 تشکر در 0 پست
    میانگین حضور
    2 ثانيه

Title Icon

میخاستم بدونم هنگ نمیکنه که؟ اخه من گوشیم Xperia c4 هستش و پردانزندش helio هستش واسه آون میترسم بخرم بعدش هی هنگ کنه و بعدش هم ضد آب نیست

کاربر حرفه ای
    fdcsgroup آواتار ها

ميانگين پست در روز
    0.20
    98 تشکر در 68 پست
    میانگین حضور
    15 ثانيه

Title Icon

نقل قول نوشته اصلی توسط Shahriyar ps4 نمایش پست ها
    میخاستم بدونم هنگ نمیکنه که؟ اخه من گوشیم Xperia c4 هستش و پردانزندش helio هستش واسه آون میترسم بخرم بعدش هی هنگ کنه و بعدش هم ضد آب نیست
    ضد آب بودن واسه من مهم نیست حالا شما باید این رو در نظر بگیری. در مورد هنگ کردن هم که فعلا همه چی اوکی هست و خیلی روون کار میکنه. بازم قبل خرید اگه میتونی باش کار کن تا مطمئن بشی.

کلمات کلیدی این موضوع