:
دسترسی سریع
  • Guest
:
تکنولایف

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: مشکل در تاچ Xperia XA1

کاربر سایت
    KOMBATENT آواتار ها

ميانگين پست در روز
    0.00
    Xperia-XA1 Android7.1
    0 تشکر در 0 پست
    میانگین حضور
    نامشخص

Title Icon مشکل در تاچ Xperia XA1

بسمه تعالی
    ضمن عرض سلام و خسته نباشید خدمت دوستان محترم فوروم اکسپریان .

من حدوداً 5 ماه پیش یه گوشی Xperia XA1 خریداری کردم و از همون نمایندگی گلس و بک آور هم خریداری کرده و نصب کردم روش (یعنی من اصلاً گوشیم رو بدون بک کاور ندیده بودم تا چندوقت پیش) بعد گوشیم از لحاظ تاچ از همون اول مشکل داشت و کناره هاش کار نمیداد مثه مشکل دوستمون داخل این [لینک ها فقط برای اعضای سایت قابل مشاهده است. ] که باهاش کنار اومده بودم ! و فکر میکردم مشکل از فاصله ایه که گلس و بک کاور ایجاد کرده چند روز پیش یه بازی نصب کردم روی گوشی که این مشکل خیلی دیگه توش به چشم میومد ! بک کاور و گلس رو جدا کردم انداختم رفت :/ ولی همچنان مشکلم پا برجاست !! مشکلمو سرچ کردم با تاپیک بالا رو به رو شدم ! پس چون گفته بودن مشکل نرم افزاریه زدم هر شیشتا آپدیت که مونده بود رو یک شبه نصب کردم ! ولی الان نه تنها مشکلی که گفتم حل نشده !! بلکه یه مشکل جدید هم پیدا کردم که گوشی ارور میده AVG Protection has stopped و گه گداری وای فای خود به خود خاموش میشه :|
    دیگه واقعاً این مسائل رفته رو مخم :/ میخواستم ببینم راه حلش چیه ؟؟

یه نکته دیگه هم هست اینکه من گوشیم دیروز بدون بک کاور یه ضربه سطحی خورد و یه خش یه گوشش پیدا کرده -_- میخواستم ببینم الان بخوام ببرم برا گارانتی برا مشکلاتی که گفتم بهونه میگیرن ؟

پیشاپیش از کمک های شما متشکرم

محل تبلیغات
    کاربر حرفه ای
    esmiz آواتار ها

ميانگين پست در روز
    0.27
    Xperia-X Android8.0
    184 تشکر در 135 پست
    میانگین حضور
    17 ثانيه

Title Icon

نقل قول نوشته اصلی توسط KOMBATENT نمایش پست ها
    بسمه تعالی
    ضمن عرض سلام و خسته نباشید خدمت دوستان محترم فوروم اکسپریان .

من حدوداً 5 ماه پیش یه گوشی Xperia XA1 خریداری کردم و از همون نمایندگی گلس و بک آور هم خریداری کرده و نصب کردم روش (یعنی من اصلاً گوشیم رو بدون بک کاور ندیده بودم تا چندوقت پیش) بعد گوشیم از لحاظ تاچ از همون اول مشکل داشت و کناره هاش کار نمیداد مثه مشکل دوستمون داخل این [لینک ها فقط برای اعضای سایت قابل مشاهده است. ] که باهاش کنار اومده بودم ! و فکر میکردم مشکل از فاصله ایه که گلس و بک کاور ایجاد کرده چند روز پیش یه بازی نصب کردم روی گوشی که این مشکل خیلی دیگه توش به چشم میومد ! بک کاور و گلس رو جدا کردم انداختم رفت :/ ولی همچنان مشکلم پا برجاست !! مشکلمو سرچ کردم با تاپیک بالا رو به رو شدم ! پس چون گفته بودن مشکل نرم افزاریه زدم هر شیشتا آپدیت که مونده بود رو یک شبه نصب کردم ! ولی الان نه تنها مشکلی که گفتم حل نشده !! بلکه یه مشکل جدید هم پیدا کردم که گوشی ارور میده AVG Protection has stopped و گه گداری وای فای خود به خود خاموش میشه :|
    دیگه واقعاً این مسائل رفته رو مخم :/ میخواستم ببینم راه حلش چیه ؟؟

یه نکته دیگه هم هست اینکه من گوشیم دیروز بدون بک کاور یه ضربه سطحی خورد و یه خش یه گوشش پیدا کرده -_- میخواستم ببینم الان بخوام ببرم برا گارانتی برا مشکلاتی که گفتم بهونه میگیرن ؟

پیشاپیش از کمک های شما متشکرم
    گلس فول برای گوشی هایی که دارای لبه ی خم هستند کیفیت تاج رو می یاره پایین اگه بعد از کندن گلس باز هم کیفیت تاچ پایین باشه یه بار گوشی رو ریست کنید اگه درست نشد ببرید نمایندگی درست می کنند یه خش هم تاثیری در ارائه خدمات در نمایندگی نداره اگه خش باشه نه شکستگی

فرستاده شده از F5122ِ من با Tapatalk

کاربر سایت
    mafia2020 آواتار ها

ميانگين پست در روز
    0.00
    Xperia-Pro Android4.0.4
    0 تشکر در 0 پست
    میانگین حضور
    نامشخص

Title Icon

اقایون من رفتم دانگرید کردم به اندروید ۷ بعدم تک تک اپدیتهایی که اومده بود را نصب کردم بینش هربار فاکتوری ریست کردم بازم حل نشد و نکته جالب اینکه هر چی اپدیت میشذد مساحت جاهایی که ایراد تاچ داشت بیشتر میشد
    بهترین خالت را اخرین بیلدنامبر اندروید ۷ داشت داخل سایت ایران موبایل هست میتونید بگیرید.

کاربر سایت
    mafia2020 آواتار ها

ميانگين پست در روز
    0.00
    Xperia-Pro Android4.0.4
    0 تشکر در 0 پست
    میانگین حضور
    نامشخص

Title Icon

گلس ام روش نبود در حالت تست
    حالب اینجاست که وقتی صفحه قفله استاتوس بار رو میشه کشید پایین وقتی صفحه بازه کلا اون بالا لمسش مشکل داره نمیشه کرکره را کشید پتایین
    ویرایش توسط mafia2020 : 2018_08_09 در ساعت 07:48

کلمات کلیدی این موضوع