:
دسترسی سریع
  • Guest
:

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: مشکل فلش کردن گوشی Xperia x

کاربر سایت
    علی داودی آواتار ها

ميانگين پست در روز
    0.01
    Xperia-X Android8.0
    1 تشکر در 1 پست
    میانگین حضور
    1 ثانيه

Title Icon مشکل فلش کردن گوشی Xperia x

سلام من میخوام گوشی رو فلش کنم هرکاری میکنم فلش تولز رام رو شناسایی نمیکنه، همه مراحل رو دقیق انجام دادم، باید چیکار کنم؟در ضمن pc ویندوز 7 هست
    ویرایش توسط علی داودی : 2018_02_10 در ساعت 14:00

کاربر نیمه فعال
    saman_1985 آواتار ها

ميانگين پست در روز
    0.04
    Xperia-ZR Android1.5
    92 تشکر در 46 پست
    میانگین حضور
    26 ثانيه

Title Icon

سلام واسه اندروید8 از این روش استفاده کن . دقیقا این مراحل رو انجام بده . اول درایور x رو از این سایت دان کن بعد بریز به این مسیر Users\xxx\flashTool\devices بعد فلش تولز رو باز کن و برو به فلش مود و رام رو بزن تا فلش تولز آماده کنه در همین حال برو به مسیر Users\xxx\.flashTool\devices\F51XX و نام سومین فایل fsc رو تغیر بده به 34.4 بعد منتظر بمون تا بگه گوشی رو وصل کن به کامپیوتر بعد از این که گوشی رو وصل کردی دوباره اون خطا رو میده ولی بعد از دو سه ثانیه یه پیغام میده که باید yes رو بزنی بعد شروع میشه به فلش زدن.از نسخه 9.24.4 فلش تولز استفاده کن اینم لینکش http://play.xperian.ir/flashtool-for-xperia/اینم لینک درایو اکسپریا ایکس انجمن تخصصی اکسپریا
    ویرایش توسط saman_1985 : 2018_02_09 در ساعت 22:19

کاربر سایت
    علی داودی آواتار ها

ميانگين پست در روز
    0.01
    Xperia-X Android8.0
    1 تشکر در 1 پست
    میانگین حضور
    1 ثانيه

Title Icon

نقل قول نوشته اصلی توسط saman_1985 نمایش پست ها
    سلام واسه اندروید8 از این روش استفاده کن . دقیقا این مراحل رو انجام بده . اول درایور x رو از این سایت دان کن بعد بریز به این مسیر Users\xxx\flashTool\devices بعد فلش تولز رو باز کن و برو به فلش مود و رام رو بزن تا فلش تولز آماده کنه در همین حال برو به مسیر Users\xxx\.flashTool\devices\F51XX و نام سومین فایل fsc رو تغیر بده به 34.4 بعد منتظر بمون تا بگه گوشی رو وصل کن به کامپیوتر بعد از این که گوشی رو وصل کردی دوباره اون خطا رو میده ولی بعد از دو سه ثانیه یه پیغام میده که باید yes رو بزنی بعد شروع میشه به فلش زدن.از نسخه 9.24.4 فلش تولز استفاده کن اینم لینکش صفحه پیدا نشد! - پلی استور اکسپریا لینک درایو اکسپریا ایکس انجمن تخصصی اکسپریا
    سلام دوست عزیز من همین نسخه رو دانلود کردم، ولی تنها مشکلم آینه که فلش تولز رام رو شناسایی نمیکنه، توی آدرس درست هم اونو ریختم، دزضمن ویندوز pc من 7 هست، ولی درایور نصب نکردم، با نصب درایور مشکل حل میشه؟ یکی از دوستانم هم همین مشکل رو داره تونم ویندوز 7 هست

کاربر سایت
    Ramin bld آواتار ها

ميانگين پست در روز
    0.01
    Xperia-X-Dual Android8.0
    5 تشکر در 3 پست
    میانگین حضور
    3 ثانيه

Title Icon

حل مشکل نشناختن فایل های ftf در فلش تولز برو به این لینگ مشکلت حل بشه

• کلمات کلیدی این موضوع