:
دسترسی سریع
  • Guest
:
تکنولایف

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: مشکل عجیب در سونی c4

کاربر نیمه فعال
    oxcigen آواتار ها

ميانگين پست در روز
    0.08
    Xperia-C4-Dual Android5.1
    28 تشکر در 22 پست
    میانگین حضور
    4 ثانيه

Question مشکل عجیب در سونی c4

سلام.
    گوشی من از یک ماه پیش خود به خود یهو صفحه میرفت و می اومد. چند وقت پیش بدتر شد دادم چند تا تعمیرکار همه عاجز موندن و منم بیخیال شدم و همونطوری استفاده کردم تا اینکه دیگه کلاً روشن نشد. با فشار دادن بدنه گوشی روشن میشد بعد از چند ساعت دوباره خاموش میشد و با هزار بدبختی روشن میشد. دو هفته پیش دیگه حتی با فشار بدنه هم روشن نشد . به هر جا بگید بردم گوشی رو نتونستن تعمیر کنن.
    یه سایت sony-service.ir که ادعا داره نمایندگی سونیه و همه کاری ازش برمیاد، رفتم اونجا نمایندگی خیابان پیروزی یارو گرفت و بعد چند لحظه گفت داداش اینو نمیشه کاریش کرد احتمالاً هاردش سوخته و ما بلد نیستیم تعمیر کنیم و هزار تا بهونه ی دیگه ... آخرم گفت اگه کسی تونست درست کنه بیا اینجا من یه ملیون بهت میدم !!!!!!!!!

یعنی اگه هاردشم سوخته باشه باید بندازم دور گوشی رو؟؟؟

کسی نمی شناسید بتونه درست کنه؟؟؟

خدایی پشیمونم کرد این گوشی از خرید هر گونه محصول سونی

محل تبلیغات
    پاسخگو و راهنما
    AMIЯ آواتار ها

ميانگين پست در روز
    0.75
    مدل رام
    Stock 32.3.A.2.33
    Xperia-Z5-Dual Android7.0
    1,013 تشکر در 640 پست
    میانگین حضور
    4 دقيقه 3 ثانيه

Title Icon

نقل قول نوشته اصلی توسط oxcigen نمایش پست ها
    سلام.
    گوشی من از یک ماه پیش خود به خود یهو صفحه میرفت و می اومد. چند وقت پیش بدتر شد دادم چند تا تعمیرکار همه عاجز موندن و منم بیخیال شدم و همونطوری استفاده کردم تا اینکه دیگه کلاً روشن نشد. با فشار دادن بدنه گوشی روشن میشد بعد از چند ساعت دوباره خاموش میشد و با هزار بدبختی روشن میشد. دو هفته پیش دیگه حتی با فشار بدنه هم روشن نشد . به هر جا بگید بردم گوشی رو نتونستن تعمیر کنن.
    یه سایت sony-service.ir که ادعا داره نمایندگی سونیه و همه کاری ازش برمیاد، رفتم اونجا نمایندگی خیابان پیروزی یارو گرفت و بعد چند لحظه گفت داداش اینو نمیشه کاریش کرد احتمالاً هاردش سوخته و ما بلد نیستیم تعمیر کنیم و هزار تا بهونه ی دیگه ... آخرم گفت اگه کسی تونست درست کنه بیا اینجا من یه ملیون بهت میدم !!!!!!!!!

دوست عزیز گوشی شما چجوری خاموش میشه و روشن میشد؟؟یعنی گوشی روشن بود و صفحه خاموش میشد؟؟اگه اینجوری باشه که مشکل از صفحه نمایشش هست ولی اگه گوشی خود بخود خاموش و روشن میشد مشکل سخت افزاری هست و یا حتی میشه نرم افزاری هم باشه تا حدودی.چون سری c با فلش تولز یجورایی مشکل دارن .رام رسمی فلش کردین؟

فراموش کن چیزی را که نمی توانی بدست بیاوری و بدست بیاور چیزی را که نمی توانی فراموش کنی !

[لینک ها فقط برای اعضای سایت قابل مشاهده است. ]

کاربر حرفه ای
    esmiz آواتار ها

ميانگين پست در روز
    0.30
    Xperia-X Android8.0
    184 تشکر در 135 پست
    میانگین حضور
    18 ثانيه

Title Icon

نقل قول نوشته اصلی توسط oxcigen نمایش پست ها
    سلام.

شما گوشی رو ببر بازار موبایل نمایندگی سونی هر مشکلی داشته باشه درست می کنند در بدترین حالت برد رو عوض می کنند و گوشی درست می شه

فرستاده شده از F5122ِ من با Tapatalk

کاربر نیمه فعال
    oxcigen آواتار ها

ميانگين پست در روز
    0.08
    28 تشکر در 22 پست
    میانگین حضور
    4 ثانيه

Title Icon

مثلا داشتم فیلم میدیدم یهو صفحه نمایش گوشی سیاه میشد و دوباره اوکی میشد !! مشکل از فلش و اینا نبود. خود به خود اینطوری شد

کاربر نیمه فعال
    oxcigen آواتار ها

ميانگين پست در روز
    0.08
    28 تشکر در 22 پست
    میانگین حضور
    4 ثانيه

Title Icon

داداش بردم نمایندگی سونی سایتشم sony-service.ir هست ، گفت نمیشه کاریش کرد!! بعد گفت اگه کسی درست کرد من یه ملیون میدم بهت!! این نمایندگی ها فقط ادعا هستن نهایت نهایتش بتونن سوکت شارژر و جا سیم کارتی برات عوض کنن !!! شما اگه جایی سراغ داری آدرس بده من ببرم گوشیم رو ؟!
    ممنون

کلمات کلیدی این موضوع