:
دسترسی سریع
  • Guest
:
تکنولایف

کاربران برچسب زده شده

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 15 از 15

موضوع: تجربه خرید از نگین خاورمیانه

کاربر نیمه فعال
    *DA* آواتار ها

ميانگين پست در روز
    0.08
    Xperia-Z3-Plus Android1.6
    1 تشکر در 1 پست
    میانگین حضور
    13 ثانيه

Title Icon تجربه خرید از نگین خاورمیانه

با سلام
    دوستان تصمیم دارم از سایت نگین خاورمیانه خرید کنم.کسی تجربه خرید از این سایت رو داره؟
    آیا معتبر هست؟نماد اعتماد نداره؟

محل تبلیغات
    کاربر فعال
    pariu آواتار ها

ميانگين پست در روز
    0.09
    Xperia-XZ-Premium Android7.1
    98 تشکر در 73 پست
    میانگین حضور
    2 دقيقه 42 ثانيه

Title Icon

نقل قول نوشته اصلی توسط AMIЯ نمایش پست ها
    دوست عزیز فروشگاه های نگین خاورمیانه

فروشگاه ها و دفتر مرکزی

دفتر مرکزی: تهران، خیابان خرمشهر(آپادانا)، نبش خیابان گلشن، پلاک 2، طبقه سوم
    تلفن : 88348484- 88503233
    فروشگاه سونی نگین خاورمیانه: تهران، خیابان حافظ، بازار موبایل ایران، طبقه اول، واحد 335 و 336
    تلفن : 66347121 - 66347122
    فروشگاه هایپرموبایل: تهران، خیابان یافت آباد، بازار موبایل2، طبقه اول، واحد 325
    تلفن : 66656025 - 66656036
    سلام ممنون که شما برای اون دوست عزیز کامل نوشتید در واقع حالا اون بنده خدا باید ببینه در سایتی که رفته خرید کرده آیا درست رفته یا نکنه اشتباه رفته...

کاربر نیمه فعال
    orbital1 آواتار ها

ميانگين پست در روز
    0.03
    مدل رام
    رسمی سوئد
    Xperia-Z1 Android4.4.2
    94 تشکر در 27 پست
    میانگین حضور
    14 ثانيه

Title Icon

نقل قول نوشته اصلی توسط pariu نمایش پست ها
    ی موردی رو چک کن ببین سایتش آدرس نگین رو زده خیابان خرمشهر (نریده به سهروردی) ولی انشاالله موردی نباشه و ممکنه کالا موجود نیست انبار اینطوری شده ولی عموما نگین خوب خوش قوله خدایی
    سلام دوست عزیز .
    بله همینی که شما میگین هست . اسم دقیق شرکتشون هم بازرگانی فلش نگین خاور میانه هست که اگه اشتباه نکنم مدیر شرکت هم آقای "علی حسینی شیرازی" هستن آدرس سایتشون هم menegin.com هستش .

در مورد خوش قولیشون هم باید خدمتتون عرض کنم بعد از 15 روز مبلغ 7,249,000 تومان رو که یه لپ تاپ تو تاریخ 30 بهمن 96 خریداری کرده بودم به صورت تقسیط شده به شرح زیر بهم برگردوندن :

1 - مبلغ 724,900 تومان در تاریخ 9 اسفند به صورت واریز پایا . (جالبه که مقدار ریالی این مبلغ یعنی 7,249,000 ریال واریزی چقدر شبیه به مبلغ 7,249,000 تومانی خرید هستش .)
    که بعد تماس دوباره اعلام کردن اشتباه شده و از روی سهو وخطا بوده .
    2- مبلع 3,000,000 تومان در تاریخ 14 اسفند 1396 به صورت کارت به کارت .
    3- مبلغ 3,000,000 تومان و 524,100 تومان در تاریخ 15 اسفند 1396 به صورت کارت به کارت .

خوب با توجه به واریزی های بالا می بینیم مبلغ خرید منو به صورت کامل برگردوندن . ولی متاسفانه اگه از یه بعد دیگه به این قضیه نگاه کنیم می بینیم که با این کار و مدتی که پول و رو تو حساب خودشون نگه داشتن حدود 100 میلیون برای خودشون گردش حساب ایجاد کردن که اونم فقط با سواستفاده از اعتماد یه مشتری .
    حالا معلوم نیست این اتفاق فقط برای من اتفاق افتاده یا افراد دیگه هم بودن .

این در حالیه که طبق ماده 39 قانون تجارت الکترونیکی باید وجه واریزی رو به دلیل عدم موجودی و یا عدم انجام تعهدات باید بلافاصله بر می گردوندن که از این کار خودداری کردن و پول رو برای 15 روز تو حساب خودشون نگه داشتن .

حالا بماند که تو این 15 روز به دلیل نوسانات ارز ، قیمت لپ تاپ هم بالا رفته و من دیگه الان با این قیمت هم نمی تونم همین لپ تاپ رو خریداری کنم .

کاربر فعال
    pariu آواتار ها

ميانگين پست در روز
    0.09
    Xperia-XZ-Premium Android7.1
    98 تشکر در 73 پست
    میانگین حضور
    2 دقيقه 42 ثانيه

Title Icon

نقل قول نوشته اصلی توسط orbital1 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز .
    بله همینی که شما میگین هست . اسم دقیق شرکتشون هم بازرگانی فلش نگین خاور میانه هست که اگه اشتباه نکنم مدیر شرکت هم آقای "علی حسینی شیرازی" هستن آدرس سایتشون هم menegin.com هستش .

در مورد خوش قولیشون هم باید خدمتتون عرض کنم بعد از 15 روز مبلغ 7,249,000 تومان رو که یه لپ تاپ تو تاریخ 30 بهمن 96 خریداری کرده بودم به صورت تقسیط شده به شرح زیر بهم برگردوندن :

1 - مبلغ 724,900 تومان در تاریخ 9 اسفند به صورت واریز پایا . (جالبه که مقدار ریالی این مبلغ یعنی 7,249,000 ریال واریزی چقدر شبیه به مبلغ 7,249,000 تومانی خرید هستش .)
    که بعد تماس دوباره اعلام کردن اشتباه شده و از روی سهو وخطا بوده .
    2- مبلع 3,000,000 تومان در تاریخ 14 اسفند 1396 به صورت کارت به کارت .
    3- مبلغ 3,000,000 تومان و 524,100 تومان در تاریخ 15 اسفند 1396 به صورت کارت به کارت .

خوب با توجه به واریزی های بالا می بینیم مبلغ خرید منو به صورت کامل برگردوندن . ولی متاسفانه اگه از یه بعد دیگه به این قضیه نگاه کنیم می بینیم که با این کار و مدتی که پول و رو تو حساب خودشون نگه داشتن حدود 100 میلیون برای خودشون گردش حساب ایجاد کردن که اونم فقط با سواستفاده از اعتماد یه مشتری .
    حالا معلوم نیست این اتفاق فقط برای من اتفاق افتاده یا افراد دیگه هم بودن .

این در حالیه که طبق ماده 39 قانون تجارت الکترونیکی باید وجه واریزی رو به دلیل عدم موجودی و یا عدم انجام تعهدات باید بلافاصله بر می گردوندن که از این کار خودداری کردن و پول رو برای 15 روز تو حساب خودشون نگه داشتن .

حالا بماند که تو این 15 روز به دلیل نوسانات ارز ، قیمت لپ تاپ هم بالا رفته و من دیگه الان با این قیمت هم نمی تونم همین لپ تاپ رو خریداری کنم .

متاسفانه خیلی دنیای بدی شده از راههایی سود آوری میشه که نمیشه چیزیم گفت بنده خودم سردبیر مجله ای هستم نمونه همین راه های عجیب رو بگم بدونید طرح اشتراک نیم بهایی داشتیم که مدیران مجله ها مبلغی واریز کردن طرح بعد از سه ماه از بین رفت حالا پول خودمون رو پس میدن شما حساب کن 130 مدیر حدودا هر کدام 28 میلیون دیگه بقیش رو شما برو جلو که با جمع مبلغ میشه خودرو خرید و فروش کرد و سود کرد و بعدم پس بدن به مدیرانی که کاملا حمایت هارو از روشون برداشتن تا زورکی مجلات چاپی حذف و الکترونیکی بشه سیستم!!!این فرهنگ مرز و بوممونه وای به بقیش برادر.خداروشکر حالا پولت رسید دستت.

کاربر سایت
    اشکان(z5 permium) آواتار ها

ميانگين پست در روز
    0.00
    Xperia-Z5-Premium-dual Android6.0.1
    0 تشکر در 0 پست
    میانگین حضور
    نامشخص

Title Icon

دوستان خرید از نگین خاورمیانه ریسکی شده چند ماه مشکل دارن .
    و بد قولی و بد حسابی میکنن نه با همه مثلا بین ۱۰۰ تا مشتری با ۱۰ تاش اینکارو میکنن ..
    من مشکل پیدا کردم یه گوشی خرید کردم بعد از یک هفته نفرستادن .
    حضوری رفتم داشتن جابه جا میشدن جالبه بعد از یک هفته هنوز گوشی رو نداشتن و ازون جالب تر داخل سایت موجود بود .
    خلاصه سرتون رو درد نیارم با کلی پی گیریبعد از ۱۰ روز تونستم پولو زنده کنم .
    یکی از دوستانم هم چند ماه قبل دقیقا همین مشکل رو داشت.تجربه خیلی بدی بود ولی باعث شد من و اعضای خانواده ام و اقوام و دوستان دیگه به فروشگاه های اینترنتی اعتماد نکنیم .
    اینم بگم من یکی از پروپا قرص های خرید اینترنتی بودم یعنی از گوشی موبایل بگیر تا جهزیه خانومم ووووو از سایت های اینترنتی خرید میکردیم که خلاصه اینجور شد....حواستون رو جمع کنید

کاربر منتخب
    echelon آواتار ها

ميانگين پست در روز
    0.34
    مدل رام
    رسمی
    Xperia-Z5-Premium Android6.0
    256 تشکر در 149 پست
    میانگین حضور
    1 دقيقه 23 ثانيه

Title Icon

سلام من پارسال دقیقا همین موقع z5 premium خریدم که مبلغو آنلاین پرداخت کردم یه کد پیگیری داد و خودشانم هر روز وضعیت مرسوله رو گزارش میدادن گوشی هم کاملا پلمپ و سالم بود و تا الان هیچ مشکل نداشته اعتبارشم تا ۲۴ اسفند ۹۷ هست

ارسال شده از E6833s با استفاده از Feeder
    پیامبر اکرم(ص):
    بیشتر
    ایمان این است که بدانی خدا همیشه با توست.

Army of the Guardians of the Islamic Revolution

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

کلمات کلیدی این موضوع