:
دسترسی سریع
  • Guest
:
تکنولایف

کاربران برچسب زده شده

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 22

موضوع: نحوه فلش XA1 Plus با Flashtool

کاربر حرفه ای
    fdcsgroup آواتار ها

ميانگين پست در روز
    0.20
    98 تشکر در 68 پست
    میانگین حضور
    15 ثانيه

Post نحوه فلش XA1 Plus با Flashtool

سلام

میخوام XA1 Plus رو با فلش تول آپدیت کنم و ورژن 0.9.24.4 رو نصب کردم. اما سری G34XX در لیست دیوایس های سینک شده نیست و اینطور که از سرچ ها فهمیدم باید فایل FCS Scripts برای XA1 Plus رو داشته باشم که خود فلش تول ظاهرا نداره !!!
    از دوستان کسی میدونه که چطور باید توی لیست دیوایس ها اضافه کنمش تا بشه باندل رو بسازم و فلش کنم رام رو ؟ مرسی.

محل تبلیغات
    کاربر نیمه فعال
    horaman آواتار ها

ميانگين پست در روز
    0.04
    16 تشکر در 15 پست
    میانگین حضور
    14 ثانيه

Title Icon

نقل قول نوشته اصلی توسط fdcsgroup نمایش پست ها
    سلام

میخوام XA1 Plus رو با فلش تول آپدیت کنم و ورژن 0.9.24.4 رو نصب کردم. اما سری G34XX در لیست دیوایس های سینک شده نیست و اینطور که از سرچ ها فهمیدم باید فایل FCS Scripts برای XA1 Plus رو داشته باشم که خود فلش تول ظاهرا نداره !!!
    از دوستان کسی میدونه که چطور باید توی لیست دیوایس ها اضافه کنمش تا بشه باندل رو بسازم و فلش کنم رام رو ؟ مرسی.

شما اول نرم افزار فلش تولز رو ببند بعد فایل پیوست شده رو تو مسیر زیر رو متقل کن بعد مشکلی نداره و راحت میشه فلش کرد
    2> Goto Flashtool home folder (Probebly "C:\Users\%USERNAME%\.flashTool")
    3> Goto "mydevices" and extraxt the attached zip the folder from attached zip.
    فايل هاي پيوست شده فايل هاي پيوست شده
    تشکر شده توسط :
    fdcsgroup

کاربر حرفه ای
    fdcsgroup آواتار ها

ميانگين پست در روز
    0.20
    98 تشکر در 68 پست
    میانگین حضور
    15 ثانيه

Title Icon

نقل قول نوشته اصلی توسط horaman نمایش پست ها
    شما اول نرم افزار فلش تولز رو ببند بعد فایل پیوست شده رو تو مسیر زیر رو متقل کن بعد مشکلی نداره و راحت میشه فلش کرد
    2> Goto Flashtool home folder (Probebly "C:\Users\%USERNAME%\.flashTool")
    3> Goto "mydevices" and extraxt the attached zip the folder from attached zip.
    مرسی از قرار دادن فایل ولی اگه شما این فایل رو از فروم XDA گرفتی من قبلا تست کردم با این فایل فلش تول XA1 plus رو میشناسه ولی زمانی که شما میخوای از طریق Create Bundle فایل FTF رو خودت بسازی زمانی که Create رو بزنی فلش تول Stops responding میزنه که من دلیل این مشکل رو پرسیدم توی همون قسمت ولی هنوز جوابی از اون شخص نگرفتم . حالا اگه شما میدونی ممنون میشم راهنمایی کنید.

داستان به این شکل هست که من این فایل رو کپی کردم و فریمور رو هم از طریق نرم افزار دانلود کردم. فایل های decrypt شده رو اضافه میکنم برای درست کردن باندل FTF ولی به محض این که Create رو میزنم فلش تول هنگ میکنه و باید ببندمش. اما وقتی در قسمت دیوایس مثلا یه مدل دیگه که من XZ1 رو انتخاب کردم انتخاب کنید براحتی فایل FTF ساخته میشه. به نظر میرسه این فایل های FSC مشکل دارن یا حداقل اینکه شاید با ورژن 0.9.24.4 فلش تول مشکل دارن. اگه کسی میدونه راهنمایی کنه. مرسی.

کاربر نیمه فعال
    horaman آواتار ها

ميانگين پست در روز
    0.04
    16 تشکر در 15 پست
    میانگین حضور
    14 ثانيه

Title Icon

مرسی از قرار دادن فایل ولی اگه شما این فایل رو از فروم XDA گرفتی من قبلا تست کردم با این فایل فلش تول XA1 plus رو میشناسه ولی زمانی که شما میخوای از طریق Create Bundle فایل FTF رو خودت بسازی زمانی که Create رو بزنی فلش تول Stops responding میزنه که من دلیل این مشکل رو پرسیدم توی همون قسمت ولی هنوز جوابی از اون شخص نگرفتم . حالا اگه شما میدونی ممنون میشم راهنمایی کنید.

داستان به این شکل هست که من این فایل رو کپی کردم و فریمور رو هم از طریق نرم افزار دانلود کردم. فایل های decrypt شده رو اضافه میکنم برای درست کردن باندل FTF ولی به محض این که Create رو میزنم فلش تول هنگ میکنه و باید ببندمش. اما وقتی در قسمت دیوایس مثلا یه مدل دیگه که من XZ1 رو انتخاب کردم انتخاب کنید براحتی فایل FTF ساخته میشه. به نظر میرسه این فایل های FSC مشکل دارن یا حداقل اینکه شاید با ورژن 0.9.24.4 فلش تول مشکل دارن. اگه کسی میدونه راهنمایی کنه. مرسی.
    سلام واسه اندروید8 از این روش استفاده کن . دقیقا این مراحل رو انجام بده . اول درایور x رو از این سایت دان کن بعد بریز به این مسیر Users\xxx\flashTool\devices بعد فلش تولز رو باز کن و برو به فلش مود و رام رو بزن تا فلش تولز آماده کنه در همین حال برو به مسیر Users\xxx\.flashTool\devices\F51XX و نام سومین فایل fsc رو تغیر بده به 34.4 بعد منتظر بمون تا بگه گوشی رو وصل کن به کامپیوتر بعد از این که گوشی رو وصل کردی دوباره اون خطا رو میده ولی بعد از دو سه ثانیه یه پیغام میده که باید yes رو بزنی بعد شروع میشه به فلش زدن.از نسخه 9.24.4 فلش تولز استفاده کن اینم لینکش [لینک ها فقط برای اعضای سایت قابل مشاهده است. ] لینک درایو اکسپریا ایکس [لینک ها فقط برای اعضای سایت قابل مشاهده است. ]
    تشکر شده توسط :
    fdcsgroup

کاربر حرفه ای
    fdcsgroup آواتار ها

ميانگين پست در روز
    0.20
    98 تشکر در 68 پست
    میانگین حضور
    15 ثانيه

Title Icon

نقل قول نوشته اصلی توسط horaman نمایش پست ها
    سلام واسه اندروید8 از این روش استفاده کن . دقیقا این مراحل رو انجام بده . اول درایور x رو از این سایت دان کن بعد بریز به این مسیر Users\xxx\flashTool\devices بعد فلش تولز رو باز کن و برو به فلش مود و رام رو بزن تا فلش تولز آماده کنه در همین حال برو به مسیر Users\xxx\.flashTool\devices\F51XX و نام سومین فایل fsc رو تغیر بده به 34.4 بعد منتظر بمون تا بگه گوشی رو وصل کن به کامپیوتر بعد از این که گوشی رو وصل کردی دوباره اون خطا رو میده ولی بعد از دو سه ثانیه یه پیغام میده که باید yes رو بزنی بعد شروع میشه به فلش زدن.از نسخه 9.24.4 فلش تولز استفاده کن اینم لینکش [لینک ها فقط برای اعضای سایت قابل مشاهده است. ] لینک درایو اکسپریا ایکس [لینک ها فقط برای اعضای سایت قابل مشاهده است. ]
    ممنون از توضیحات شما. ولی الان من مشکل توی فلش کردن رام ندارم و همچنین گوشی من XA1 Plus G3412 هست. در ورژن 0.9.24.4 فلش تول خود github فایل رو در زمان سینک شدن میده واسه Xperia X الان موضوع سر این هست که هنوز FSC برای XA1 Plus به github اضافه نشده که در زمان Sync device دانلود بشه.
    من رام رو دانلود کردم از Xperifirm الان بعد از decrypt کردن اون چند تا فایل که شامل Sin , TA و... هست رو دارم و میخوام با فلش تول باندل FTF بسازم که چون G34XX در لیست دیوایس ها نیست نمیشه ساخت. اگر راه حلی برای اون دارین ممنون میشم بگید.

کاربر سایت
    omid7240 آواتار ها

ميانگين پست در روز
    0.01
    Xperia-Z1 Android5.1
    0 تشکر در 0 پست
    میانگین حضور
    1 ثانيه

Title Icon

با سلام دوست عزیز
    مشکل شما حل شد تونستی آندروید 8 رو فل بزنی؟
    اگه اکی آموژش رو بزار یا فایل مورد نیازشو منم مشکل تو رو دارم
    با تشکر

کاربر طلایی
    golden آواتار ها

ميانگين پست در روز
    0.37
    مدل رام
    Stock
    Xperia-XZ1 Android8.0
    249 تشکر در 189 پست
    میانگین حضور
    49 ثانيه

Title Icon

ممنون از توضیحات شما. ولی الان من مشکل توی فلش کردن رام ندارم و همچنین گوشی من XA1 Plus G3412 هست. در ورژن 0.9.24.4 فلش تول خود github فایل رو در زمان سینک شدن میده واسه Xperia X الان موضوع سر این هست که هنوز FSC برای XA1 Plus به github اضافه نشده که در زمان Sync device دانلود بشه.
    من رام رو دانلود کردم از Xperifirm الان بعد از decrypt کردن اون چند تا فایل که شامل Sin , TA و... هست رو دارم و میخوام با فلش تول باندل FTF بسازم که چون G34XX در لیست دیوایس ها نیست نمیشه ساخت. اگر راه حلی برای اون دارین ممنون میشم بگید.
    نقل قول نوشته اصلی توسط omid7240 نمایش پست ها
    با سلام دوست عزیز
    مشکل شما حل شد تونستی آندروید 8 رو فل بزنی؟
    اگه اکی آموژش رو بزار یا فایل مورد نیازشو منم مشکل تو رو دارم
    با تشکر
    من فکر میکنم فلش تولز از چیپهای مدیاتک پشتیبانی نمیکنه و برای همینه که نمیتونی فلش بزنی
    اون نساختن fsc هم برای همینه یحتمل
    و اینکه اگه به فرض 1درصد با فلشتولز میشد فلش زد توصیه میشه بدون فایل fsc به هیچ وجه فلش نزنی چون ریسکه

کاربر سایت
    omid7240 آواتار ها

ميانگين پست در روز
    0.01
    Xperia-Z1 Android5.1
    0 تشکر در 0 پست
    میانگین حضور
    1 ثانيه

Title Icon

نقل قول نوشته اصلی توسط golden نمایش پست ها
    من فکر میکنم فلش تولز از چیپهای مدیاتک پشتیبانی نمیکنه و برای همینه که نمیتونی فلش بزنی
    اون نساختن fsc هم برای همینه یحتمل
    و اینکه اگه به فرض 1درصد با فلشتولز میشد فلش زد توصیه میشه بدون فایل fsc به هیچ وجه فلش نزنی چون ریسکه
    فایل باندل رو دارم ولی نمیشناسه کسی هست که فلش زده باشه رام 8 رو روی xa1 plus اگه هست کمک کنه لطفا

کاربر طلایی
    golden آواتار ها

ميانگين پست در روز
    0.37
    مدل رام
    Stock
    Xperia-XZ1 Android8.0
    249 تشکر در 189 پست
    میانگین حضور
    49 ثانيه

Title Icon

نقل قول نوشته اصلی توسط omid7240 نمایش پست ها
    فایل باندل رو دارم ولی نمیشناسه کسی هست که فلش زده باشه رام 8 رو روی xa1 plus اگه هست کمک کنه لطفا
    شما برو ببین اصلا فلشتولز از گوشیت پشتیبانی میکنه یا نه.تا جایی که من میدونم از چیپ های مدیاتک پشتیبانی نمیکنه
    ببین داخل xda کسی فلش زده با فلشتولز یا نه

کاربر سایت
    omid7240 آواتار ها

ميانگين پست در روز
    0.01
    Xperia-Z1 Android5.1
    0 تشکر در 0 پست
    میانگین حضور
    1 ثانيه

Title Icon

نقل قول نوشته اصلی توسط golden نمایش پست ها
    شما برو ببین اصلا فلشتولز از گوشیت پشتیبانی میکنه یا نه.تا جایی که من میدونم از چیپ های مدیاتک پشتیبانی نمیکنه
    ببین داخل xda کسی فلش زده با فلشتولز یا نه
    سلام فایل رو روی گوشی بدون هیچ اروری فلش زدم الان گوشی بالا نمیاد و کابل وصل میکنم ی چراغ قرمز روشن میشه دکمه پاور رو فشار میدم هیچ اتفاقی نمیوفته لطفا کمک کنید

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع