:
دسترسی سریع
  • Guest
:

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: مشکل lcd پس از خرید z5

کاربر سایت
    EditAmir آواتار ها

ميانگين پست در روز
    0.01
    Xperia-Z5-Dual Android6.0
    0 تشکر در 0 پست
    میانگین حضور
    39 ثانيه

Unhappy مشکل lcd پس از خرید z5

سلام دوستان نمیدونم اگر تاپیک رو بد جا یا اشتباه زدم ببخشید

من یک گوشی xperia z5 پریروز خریدم و گوشی موقع تست همونجا یک لکه همان لحظه روشن شدن لکه های سفید روی LCD مشاهده کردم مانند زربه خوردگی که گفتم و گفتش مال loading گوشیه و منم خودمم اول این احساس رو کردم قیمت z5 هم که 1.280 هست که از مغازه دار خریدم 1.380 و الان که قشنگ روی lcd دقت کردم میبینم یک لکه سفیدی نیست و ۳ تاست و بجز لک پرش تصویر هم داره دقیقن مانند زمانی که دوربین گوشی رو روی یک لامپ مهتابی میگیری اون پرش نور مهتابی مشخص میشه ... همانطور هم lcd گوشی ب مقدار ریز و تصاویر نویز دار کاملن قابل مشاهده هست

الان بردمش پیش مغازه دار گفت ب من مربوط نیست و باید ببری گارانتی گارانتیش هم دلتوس هست و مشکل من اینه که مسخرست گوشی 1.280 تومنی رو 100 تومن گرون تر بخری از مغازه دار برای این که مشکلی داشت بتونی پس بدی یا عوض کنی اگر قرار بود 1380 فقط پول گوشی رو بدم میرفتم ازفروشگاه های اینترنتی میخریدم و ۱۰۰ تومنم لوازم براش میگرفتم حالا ک ۱۰۰ دادم قبول دار نیست و پس نمیگیره تعویض هم نمیکنه.

نسبت به گرون فروشی ، گول زدن مشتری (ال سی دی مشکل دار بخاطر loading) و پس نگرفتن کالایی ک میتونه عوض کنه و اینو ب جایی ک خودش خریده برگردونه چی کار کنم ؟ یا اصن حق با فروشندس و من اشتباه میکنم ؟

حالا که مطمعنم صد در صد گوشی مشکل داره چون پرش تصویر ممکنه بیشتر بشه و لکه های سفیدی ک بی دلیل و بدون ضربه خوردگی روش هستن (گوشی که آک باز شده) بخوام ببرم گارانتی تعویض میکنن گوشی رو یا lcd میخوان تعویض کنن ؟

ادم دلش میسوزه کلی کار کنی زحمت بکشی با کلی ذوق و اشتیاق گوشی مورد علاقت رو بخری بعد از جایی ک خریدی مستقیم ببری گارانتی

لطفا هرکی میتونه به هر نحوی راهنماییم کنه من واقعا الان این گوشی برام مث زهر ماره سه سال xperia z2 داشتم تا وقتی که دادمش ب مادرم هنوز اندازه زندگیم دوستش داشتم از کار کردن باهاش لذت میبردم

کاربر فعال
    pariu آواتار ها

ميانگين پست در روز
    0.09
    Xperia-XZ-Premium Android7.1
    108 تشکر در 82 پست
    میانگین حضور
    2 دقيقه 43 ثانيه

Title Icon

نقل قول نوشته اصلی توسط EditAmir نمایش پست ها

من یک گوشی xperia z5 پریروز خریدم و گوشی موقع تست همونجا یک لکه همان لحظه روشن شدن لکه های سفید روی LCD مشاهده کردم مانند زربه خوردگی که گفتم و گفتش مال loading گوشیه و منم خودمم اول این احساس رو کردم قیمت z5 هم که 1.280 هست که از مغازه دار خریدم 1.380 و الان که قشنگ روی lcd دقت کردم میبینم یک لکه سفیدی نیست و ۳ تاست و بجز لک پرش تصویر هم داره دقیقن مانند زمانی که دوربین گوشی رو روی یک لامپ مهتابی میگیری اون پرش نور مهتابی مشخص میشه ... همانطور هم lcd گوشی ب مقدار ریز و تصاویر نویز دار کاملن قابل مشاهده هست

الان بردمش پیش مغازه دار گفت ب من مربوط نیست و باید ببری گارانتی گارانتیش هم دلتوس هست و مشکل من اینه که مسخرست گوشی 1.280 تومنی رو 100 تومن گرون تر بخری از مغازه دار برای این که مشکلی داشت بتونی پس بدی یا عوض کنی اگر قرار بود 1380 فقط پول گوشی رو بدم میرفتم ازفروشگاه های اینترنتی میخریدم و ۱۰۰ تومنم لوازم براش میگرفتم حالا ک ۱۰۰ دادم قبول دار نیست و پس نمیگیره تعویض هم نمیکنه.

نسبت به گرون فروشی ، گول زدن مشتری (ال سی دی مشکل دار بخاطر loading) و پس نگرفتن کالایی ک میتونه عوض کنه و اینو ب جایی ک خودش خریده برگردونه چی کار کنم ؟ یا اصن حق با فروشندس و من اشتباه میکنم ؟

حالا که مطمعنم صد در صد گوشی مشکل داره چون پرش تصویر ممکنه بیشتر بشه و لکه های سفیدی ک بی دلیل و بدون ضربه خوردگی روش هستن (گوشی که آک باز شده) بخوام ببرم گارانتی تعویض میکنن گوشی رو یا lcd میخوان تعویض کنن ؟

ادم دلش میسوزه کلی کار کنی زحمت بکشی با کلی ذوق و اشتیاق گوشی مورد علاقت رو بخری بعد از جایی ک خریدی مستقیم ببری گارانتی

لطفا هرکی میتونه به هر نحوی راهنماییم کنه من واقعا الان این گوشی برام مث زهر ماره سه سال xperia z2 داشتم تا وقتی که دادمش ب مادرم هنوز اندازه زندگیم دوستش داشتم از کار کردن باهاش لذت میبردم
    سلام خدمت شما اگر از علادین گرفتید میرفتید پیش مامور تویی اتاقک نیم طبقه اول عنوان میکردید طرف رو میاور کارتون رو انجام میداد.هیچ وقت حتی یک لحظه هم نور عجیبی دیدید مبلغ رو حساب نکنید کامل ی ربع وایسا تستش کن هیچی هم نباید بگه الان اینجور اتفاقا یهو چند روزم میگذره میگن ببر گارانتی گارانتی هم تعویض ننمیکنه گوشی رو فقط ال سی دی رو تعویض میکنه اگر لازم باشه ...

کاربر سایت
    EditAmir آواتار ها

ميانگين پست در روز
    0.01
    Xperia-Z5-Dual Android6.0
    0 تشکر در 0 پست
    میانگین حضور
    39 ثانيه

Title Icon

=| هیچوقت از مغازه دار نخرید هیچوقت اگرم میخرید از نور صفحه تا کالبیریت گوشی و ریز و درشتش تست بگیرین :( حتی یه نقطه خط اندازه سر سوزن هم داشت نخرید :( زور داره یک میلیون و نیم مشکل دار گارانتی هم میخواد lcd عوض کنه
    ویرایش توسط EditAmir : 2018_02_24 در ساعت 01:09

کاربر حرفه ای
    fdcsgroup آواتار ها

ميانگين پست در روز
    0.15
    98 تشکر در 68 پست
    میانگین حضور
    15 ثانيه

Title Icon

نقل قول نوشته اصلی توسط EditAmir نمایش پست ها

من یک گوشی xperia z5 پریروز خریدم و ...
    سلام
    من کارم طوری هست که در زمینه گارانتی لوازم کامپیوتری و لپتاپ فعالیت میکنم البته چیزی که میخوام بگم تا حدودی درباره موبایل هم صدق میکنه. شاید شما و برخی دوستان اطلاعات بیشتری داشته باشید در این مورد ولی به طور کلی شما بهتره یک وسیله مثل لپ تاپ یا موبایل رو که بیشتر از 9 ماه یا برخی موارد 1 سال از زمان ورودش به بازار (اینجا صرفا بازار ایران رو میگم) گذشته رو دیگه نخرید چون ممکن هست کالاهای مرجوعی باشن به گارانتی هر چند هم خوب تعمیر بشن مثل اول نمیشن چون دیدم میگم. یا اگه واقعا میخوایید بگیرید با دقت بیشتری خریداری کنید.
    البته این موضوع بیشتر در لوازم کامپیوتر خودشو نشون میده ولی در مورد موبایل هم بی تاثیر نیست.

به هر حال امیدوارم مشکل شما حل بشه.

• کلمات کلیدی این موضوع