:
دسترسی سریع
  • Guest
:

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

موضوع: مشاوره از دوستان

کاربر فعال
    XXXXXX آواتار ها

ميانگين پست در روز
    0.13
    48 تشکر در 37 پست
    میانگین حضور
    1 دقيقه 56 ثانيه

Title Icon مشاوره از دوستان

سلام. دوستان ال سی دی گوشی z5 بنده خراب شده برای تعویض با گارانتی دلتوس تماس گرفتم که در جواب گفتند هزینه تعویض 420 میباشد. بیرون هم 250 میگیرند اما بهشان اطمینانی نیست تجربه شده.
    حالا به مشاوره و نظرات شما دوستان خوبم نیازمندم.
    تعمیر کنم (در شرایط فعلی، تعمیر z5 با هزینه 420 تومن میصرفه؟) یا بفروشم + همین هزینه تعمیر، گوشی جایگزین خرید کنم؟
    در صورت فروش؛ قیمت معقولانه Z5 ال سی دی خراب (خداییش گوشی یه خال هم نداره) ؟؟
    سپاسگزار میشم راهنمایی بفرمایید

کاربر فعال
    pariu آواتار ها

ميانگين پست در روز
    0.09
    Xperia-XZ-Premium Android7.1
    108 تشکر در 82 پست
    میانگین حضور
    2 دقيقه 43 ثانيه

Title Icon

نقل قول نوشته اصلی توسط XXXXXX نمایش پست ها
    سلام. دوستان ال سی دی گوشی z5 بنده خراب شده برای تعویض با گارانتی دلتوس تماس گرفتم که در جواب گفتند هزینه تعویض 420 میباشد. بیرون هم 250 میگیرند اما بهشان اطمینانی نیست تجربه شده.
    حالا به مشاوره و نظرات شما دوستان خوبم نیازمندم.
    تعمیر کنم (در شرایط فعلی، تعمیر z5 با هزینه 420 تومن میصرفه؟) یا بفروشم + همین هزینه تعمیر، گوشی جایگزین خرید کنم؟
    در صورت فروش؛ قیمت معقولانه Z5 ال سی دی خراب (خداییش گوشی یه خال هم نداره) ؟؟
    سپاسگزار میشم راهنمایی بفرمایید
    سلام دوست عزیز شما اگر اینشکلی ببری بفروشی خیلی ازت پایین میخرن
    ال سی دی اصلی هم تفاوت هایی داره که همون باعث گرونیش میشه که کاملا هم مشخصه مثل نور پایین و شفافیت ضمنا گارانتی ببری نسبت به بیرون بهتره چون باز میتونی به اونا بگی با حوصله برات عوض کنن تا جا داره چسب دوطرفه ال سی دی اینا رو هم دقیق بزنن و اگر راه داره ضد آبش حفظ بشه و چون زدگی نداره فوقش عوض کردی ببری بفروشی و اگر ضد آبی صد درصد مهمه ی گوشی جدید بگیری اما اینم اگر نگرداشتی خودت میتونی بازم ضد آبش کنی سخت نیست اما ضد آب صد درصد مطمن بخوای بکنی باید ده ساعت با خریدار جرو بحثم بکنی.
    اما ال سی دی عوض نکنی خریدارا بهت میگن 200 برمیداریم!
    چون نمیتونه تست کنه این جوری میگه بهت حد اقل 400 هزینه کنی توو سایتی جایی یا مغاذه دار بفروشی اعصابتو خورد نمکنن تا ثابت کنی.مگر اینکه اثبات رو حوصلشو داشته باشی ضمن اینکه اگر ازت 200 بردارن مثلا کنار بیای البته فکر کنم دست دوم رو مغاذه ها حدودا 600یا 650 پاش بهت بدن آخه بستگی هم داره خریدار چقدر قیمت بده بهت.ولی شک نکن ال سی دی نشون نده تصویر که تست کنه مفت برمیداره.دیدم که میگم
    تشکر شده توسط :
    XXXXXX

کاربر فعال
    XXXXXX آواتار ها

ميانگين پست در روز
    0.13
    48 تشکر در 37 پست
    میانگین حضور
    1 دقيقه 56 ثانيه

Title Icon

نقل قول نوشته اصلی توسط pariu نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز شما اگر اینشکلی ببری بفروشی خیلی ازت پایین میخرن
    ال سی دی اصلی هم تفاوت هایی داره که همون باعث گرونیش میشه که کاملا هم مشخصه مثل نور پایین و شفافیت ضمنا گارانتی ببری نسبت به بیرون بهتره چون باز میتونی به اونا بگی با حوصله برات عوض کنن تا جا داره چسب دوطرفه ال سی دی اینا رو هم دقیق بزنن و اگر راه داره ضد آبش حفظ بشه و چون زدگی نداره فوقش عوض کردی ببری بفروشی و اگر ضد آبی صد درصد مهمه ی گوشی جدید بگیری اما اینم اگر نگرداشتی خودت میتونی بازم ضد آبش کنی سخت نیست اما ضد آب صد درصد مطمن بخوای بکنی باید ده ساعت با خریدار جرو بحثم بکنی.
    اما ال سی دی عوض نکنی خریدارا بهت میگن 200 برمیداریم!
    چون نمیتونه تست کنه این جوری میگه بهت حد اقل 400 هزینه کنی توو سایتی جایی یا مغاذه دار بفروشی اعصابتو خورد نمکنن تا ثابت کنی.مگر اینکه اثبات رو حوصلشو داشته باشی ضمن اینکه اگر ازت 200 بردارن مثلا کنار بیای البته فکر کنم دست دوم رو مغاذه ها حدودا 600یا 650 پاش بهت بدن آخه بستگی هم داره خریدار چقدر قیمت بده بهت.ولی شک نکن ال سی دی نشون نده تصویر که تست کنه مفت برمیداره.دیدم که میگم
    یعنی از نگاه شما ارزش 400 هزینه کردن داره
    پیرامون "قابلیت ضد آبی" گارانتی دلتوس گفتند طوری میبندیم که همچنان این قابلیت را داشته باشه.
    برای رد کردنش با همین وضعیت تا 500 مشتری دارم اما احساس میکنم ضرر میکنم نمیدونم شاید من اشتباه میکنم!!

کاربر حرفه ای
    esmiz آواتار ها

ميانگين پست در روز
    0.20
    Xperia-X Android8.0
    184 تشکر در 135 پست
    میانگین حضور
    17 ثانيه

Title Icon

پیرامون "قابلیت ضد آبی" گارانتی دلتوس گفتند طوری میبندیم که همچنان این قابلیت را داشته باشه.
    برای رد کردنش با همین وضعیت تا 500 مشتری دارم اما احساس میکنم ضرر میکنم نمیدونم شاید من اشتباه میکنم!!
    اولا شما اگه بخواید بیخیال این گوشی شید تقریبا باید یک میلیون پونصد هزینه کنید تا یک گوشی در همین حد بخرید بعد الان تنها گارانتی رسمی سونی سامتل هست که قیمت تاچ ال سی دی و فریم رو با هم نهایتا 200هزار تومن می فروشه با تعویض نهایتش می شه 260 هزار تومن بهتره ببرید اونجا بدید درست کنند آدرسشم طبقه دوم بازار موبایله

https://parstellshop.com/3212-%D8%AA...اچ_فریم
    فرستاده شده از F5122ِ من با Tapatalk
    ویرایش توسط esmiz : 2018_03_02 در ساعت 15:21
    تشکر شده توسط :
    XXXXXX

کاربر فعال
    XXXXXX آواتار ها

ميانگين پست در روز
    0.13
    48 تشکر در 37 پست
    میانگین حضور
    1 دقيقه 56 ثانيه

Title Icon

نقل قول نوشته اصلی توسط esmiz نمایش پست ها
    اولا شما اگه بخواید بیخیال این گوشی شید تقریبا باید یک میلیون پونصد هزینه کنید تا یک گوشی در همین حد بخرید بعد الان تنها گارانتی رسمی سونی سامتل هست که قیمت تاچ ال سی دی و فریم رو با هم نهایتا 300 هزار تومن می فروشه بهتره ببرید اونجا بدید درست کنند آدرسشم طبقه دوم بازار موبایله

قیمت خرید تاچ ال سی دی سونی اکسپریا Sony Xperia Z5/Z5 Dual

سلام. تجربه تعمیر پیششان داشتید؟
    قطعات و کارشان تایید شده است؟
    گارانتی دلتوس گفتند ال سی دی اصل هست و طوری میبندیم که قابلیت ضد آبیش حفظ بشه
    من تهران نیستم شهرستانم قبول میکنند با پست واسشون ارسال کنم؟
    ویرایش توسط XXXXXX : 2018_03_02 در ساعت 15:38

کاربر حرفه ای
    esmiz آواتار ها

ميانگين پست در روز
    0.20
    Xperia-X Android8.0
    184 تشکر در 135 پست
    میانگین حضور
    17 ثانيه

Title Icon

سلام. تجربه تعمیر پیششان داشتید؟
    قطعات و کارشان تایید شده است؟
    گارانتی دلتوس گفتند ال سی دی اصل هست و طوری میبندیم که قابلیت ضد آبیش حفظ بشه
    من تهران نیستم شهرستانم قبول میکنند با پست واسشون ارسال کنم؟
    من تجربه تعمیر نداشتم در مورد ارسال هم اطلاعی ندارم ولی نمایندگی رسمی سونی هست و طبق قواعد شرکت اصلی سونی کار می کنه و از قطعات اصلی هم استفاده می کنه و گارانتی اینترنشنال سونی رو هم قبول می کنه در ضمن اگه تعمیر کار آشنا دارید می تونید قطعه مورد نظر رو با خیال راحت از نظر اصل بودن بخرید و ارسال کنند و در شهر خودتون بدید نصبش کنند

تشکر شده توسط :
    XXXXXX

کاربر فعال
    pariu آواتار ها

ميانگين پست در روز
    0.09
    Xperia-XZ-Premium Android7.1
    108 تشکر در 82 پست
    میانگین حضور
    2 دقيقه 43 ثانيه

Title Icon

ضد آب کردن شرکت بعد از باز کردن اولیه باید حتما خوب تمیز کنن و خوب چسب رو دقیق بزنن و شما هم با اون سنسوره داخلی فشار سنج تست کنی و ی بارم درگاه سیم رو دربیار از اون نقطه فوت کن یا مکش کن ببین نشتی داره یا نه میشه تست کرد و خیالتو راحت کنه اگر مشکلی نداشت نگه دار اشکالی نداره اگرم مشتری هست همین شکلی بازم چیزی از دست نمیدی فقط 400 هزینه نکردی اما ضد آبی رو بخوای و شرکتم حتما انجام بده گوشیتم چیزی کم نداره عالیه خداییی
    تشکر شده توسط :
    XXXXXX

• کلمات کلیدی این موضوع