:
دسترسی سریع
  • Guest
:
تکنولایف

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: فایل پر حجم thumbdata

کاربر سایت
    Ashkan_D آواتار ها

ميانگين پست در روز
    0.00
    Xperia-Z2 Android6.0.1
    0 تشکر در 0 پست
    میانگین حضور
    نامشخص

Title Icon فایل پر حجم thumbdata

سلام خسته نباشید کمکی میخواستم از دوستان من در حافظه اصلی خود گوشی دوتا فایل به این اسم ها دارم که هر کدام 10گیگ هستن اگر پاک کنم مشکلی برای گوشی پیش میاد؟؟اگر نمیاد چیکار کنم که پاک بشه و این حجم اضافی برداشته بشه از گوشی
    تصاوير پيوست شده تصاوير پيوست شده

محل تبلیغات
    کاربر فعال
    pariu آواتار ها

ميانگين پست در روز
    0.09
    Xperia-XZ-Premium Android7.1
    98 تشکر در 73 پست
    میانگین حضور
    2 دقيقه 41 ثانيه

Title Icon

نقل قول نوشته اصلی توسط Ashkan_D نمایش پست ها
    سلام خسته نباشید کمکی میخواستم از دوستان من در حافظه اصلی خود گوشی دوتا فایل به این اسم ها دارم که هر کدام 10گیگ هستن اگر پاک کنم مشکلی برای گوشی پیش میاد؟؟اگر نمیاد چیکار کنم که پاک بشه و این حجم اضافی برداشته بشه از گوشی
    سلام خدمت شما شما ی برنامه فایل منیجری که بتونی یک نیو فایل درست کنی باهاش نسب کن توجه کن حتما نیو فایل یعنی یک فایلی که با هیچ نرم افزاری باز نمیشه فقط اسم این فایل رو رینیم کن کپی کن اسم اون فایل رو هم اسم این بذار با پسوندش.
    بعد این فایل رو دیلیت کن.
    این تصاویر بندانگشتی هستش که توی آلبوم نمایش داده میشن ی حالت شورت کات هست مثلا توی آلبوم عکس سایز اصلیتو دیگه گوشیت نشون نده اما سیو میشه پرسرعت تر باشه ولی دیلیت کنی هیچی نمیشه و سرعتم آنچنان پایین نمیاد که بگی وای اگرم دیدی سرعت اومد پایین فوقش فایله که درست کردی رو دیلیت کن بعد دوباره خودش این فولدرو میسازه برات.

کلمات کلیدی این موضوع