:
دسترسی سریع
  • Guest
:

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: عدم آنتن دهی و پیدا کردن شبکه

Mr.
    Mr. آنلاین نیست.
    کاربر سایت
    Mr. آواتار ها

ميانگين پست در روز
    0.00
    Xperia-Z5-Dual Android7.1
    0 تشکر در 0 پست
    میانگین حضور
    نامشخص

Title Icon عدم آنتن دهی و پیدا کردن شبکه

باعرض سلام و خسته نباشید گوشی بنده Z5 dual میباشد که حدودا یکماه مشکل انتن دهی پیدا کرده و هیچ شبکه ای و سیم کارتی رو شناسایی نمیکنه و زمانیکه شماره گیری میکنم میزنه از حالت پرواز خارج شوید .
    بنده فرمت و ریست فکتوری کردم و وقتی دیدم مشکل برطرف نشد با نرم افزار خود سونی از طریق لب تاپ اپدیت و تعمیر رو زدم و همچنان بدون آنتن ماند در نهایت مجبور به زدن رام با فلش تولز شدم و هیچگونه تغییری نکرد خواهشمندم کمک بفرمایید تا بتونم این مشکل رو برطرف کنم

باتشکر از اکسپریان

کاربر سایت
    Mr903 آواتار ها

ميانگين پست در روز
    0.00
    Xperia-X-Dual Android8.0
    0 تشکر در 0 پست
    میانگین حضور
    نامشخص

نقل قول نوشته اصلی توسط Mr. نمایش پست ها
    باعرض سلام و خسته نباشید گوشی بنده Z5 dual میباشد که حدودا یکماه مشکل انتن دهی پیدا کرده و هیچ شبکه ای و سیم کارتی رو شناسایی نمیکنه و زمانیکه شماره گیری میکنم میزنه از حالت پرواز خارج شوید .
    بنده فرمت و ریست فکتوری کردم و وقتی دیدم مشکل برطرف نشد با نرم افزار خود سونی از طریق لب تاپ اپدیت و تعمیر رو زدم و همچنان بدون آنتن ماند در نهایت مجبور به زدن رام با فلش تولز شدم و هیچگونه تغییری نکرد خواهشمندم کمک بفرمایید تا بتونم این مشکل رو برطرف کنم

باتشکر از اکسپریان

سلام گوشی از دوستان هم این مشکل داشت سخت افزاری هستش ربطی به نرم افزار نداره گوشی شما محکم به جایی خورده پرش انتن داره نمایندگی سونی در تهران از 300 تا 600 میگیرن تعمییر میکنند

• کلمات کلیدی این موضوع