:
دسترسی سریع
  • Guest
:

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

موضوع: سوختگی برد Xperia XZ

کاربر نیمه فعال
    amir.m.s آواتار ها

ميانگين پست در روز
    0.03
    مدل رام
    Stock
    24 تشکر در 20 پست
    میانگین حضور
    7 ثانيه

Title Icon سوختگی برد Xperia XZ

سلام من یه xz دارم که افتاده تو آب و بردش سوخته و حالا میخوام تعمیرش بکنم بردش از کجا گیر میاد؟ قیمتش حدود چنده؟ آیا ارزش تعمیر داره یا برم سایر قطعاتش رو هم بفروشم بره؟

کاربر حرفه ای
    jamal9 آواتار ها

ميانگين پست در روز
    0.14
    Xperia-X-Dual Android8.0
    174 تشکر در 93 پست
    میانگین حضور
    28 ثانيه

Title Icon

نقل قول نوشته اصلی توسط amir.m.s نمایش پست ها
    سلام من یه xz دارم که افتاده تو آب و بردش سوخته و حالا میخوام تعمیرش بکنم بردش از کجا گیر میاد؟ قیمتش حدود چنده؟ آیا ارزش تعمیر داره یا برم سایر قطعاتش رو هم بفروشم بره؟
    من شخصا برای xperia z5 خیلی دنبال برد گشتم اما پیدا نکردم ....تو سایت سریر کالا فقط بود اونم با قیمت مضحک 650 هزار تومن ...
    گوشیتو هم به قیمت صفحه نمایشش میخرن ...نه بیشتر ...درسته مثلا دوربین و باتری و فلت ها و قاب و فریم هم هست اما فقط به قیمت صفحه نمایشش میخرنش نه بیشتر ..تازه اگه بخرن ...
    من که رفتم یه سونی ایکس خریدم ...گوشی قبلیمو هم گذاشتم تا شاید روزی برد z5 پیدا شد بندازم و استفاده کنم ...

کاربر سایت
    yasiweb آواتار ها

ميانگين پست در روز
    0.00
    مدل رام
    اصلی
    Xperia-XZ Android7.1
    6 تشکر در 2 پست
    میانگین حضور
    5 ثانيه

Title Icon

سلام من موندم گوشی ضد ابو که من زیر آب میشستم چطور با اب سوزوندی؟
    مال من متاسفانه پیکسل ال سی دی سوزونده. اگر ال سی دی سالمه حاظرم بخرم. گوشیمو خیلی دوست دارم.
    Telegram: Contact @yasiweb دلت خواست بیا در مورد قیمت و این حرفها صحبت کنیم.

کاربر حرفه ای
    jamal9 آواتار ها

ميانگين پست در روز
    0.14
    Xperia-X-Dual Android8.0
    174 تشکر در 93 پست
    میانگین حضور
    28 ثانيه

Title Icon

نقل قول نوشته اصلی توسط yasiweb نمایش پست ها
    سلام من موندم گوشی ضد ابو که من زیر آب میشستم چطور با اب سوزوندی؟
    مال من متاسفانه پیکسل ال سی دی سوزونده. اگر ال سی دی سالمه حاظرم بخرم. گوشیمو خیلی دوست دارم.
    Telegram: Contact @yasiweb دلت خواست بیا در مورد قیمت و این حرفها صحبت کنیم.
    منم z5 خودمو زیراب شستم و اب داخلش رفت و دوربینش خراب شد ...درکل اعتمادی به ضد ابی گوشی نیست و نباید زیر اب بردش ...

کاربر حرفه ای
    esmiz آواتار ها

ميانگين پست در روز
    0.20
    Xperia-X Android8.0
    184 تشکر در 135 پست
    میانگین حضور
    17 ثانيه

Title Icon

شما گوشی رو ببر نمایندگی اگر گارانتی داشته باشه باید درستش کنند (البته با گرفتن هزینه اش چون این مورد شامل گارانتی نمی شه) اگر گفتن قطعه نداریم برید شکایت کنید چون وارد کنند یا گارانتی کننده باید تا مدتی ( مدتش رو نمی دونم) خدمات پس از فروش محصول وارد شده رو ارائه بده و قطعات تعمیرش رو داشته باشه

فرستاده شده از F5122ِ من با Tapatalk
    تشکر شده توسط :
    sajjadgh

کاربر سایت
    merlin-lfa آواتار ها

ميانگين پست در روز
    0.00
    1 تشکر در 1 پست
    میانگین حضور
    نامشخص

Title Icon

داداش اگه برد گیرت اومد اینجا خبر بده

کاربر فعال
    pariu آواتار ها

ميانگين پست در روز
    0.09
    Xperia-XZ-Premium Android7.1
    108 تشکر در 82 پست
    میانگین حضور
    2 دقيقه 43 ثانيه

Title Icon

نقل قول نوشته اصلی توسط esmiz نمایش پست ها
    شما گوشی رو ببر نمایندگی اگر گارانتی داشته باشه باید درستش کنند (البته با گرفتن هزینه اش چون این مورد شامل گارانتی نمی شه) اگر گفتن قطعه نداریم برید شکایت کنید چون وارد کنند یا گارانتی کننده باید تا مدتی ( مدتش رو نمی دونم) خدمات پس از فروش محصول وارد شده رو ارائه بده و قطعات تعمیرش رو داشته باشه

فرستاده شده از F5122ِ من با Tapatalk
    داداش گرامی اول سال نورو بهت تبریک میگم دوم شکایت جواب نمیده برادر کلا بنده خدا بهتره نگرده دنبالش چون بی هودست ضمن اینکه پیرو حرف شما موردی رو باید بگم تا شاید اگر در اشتباه هستید درست بشه ببینی برد گوشی چون آی ام ای آی دار میشه و نمیشه قطعات رو در گوشی های جدید همینجوری بهم خوروند اصلا ارزش این کار رو که نداره عوض کنی چون در هر صورت باید دو جعبه دستت باشه و موقع فروش دو ساعتم کلنجار بری با فروشنده! حالا شما برو از گارانتی هزار جا هم شکایت کن این قضیه در کشور ما اینطوره آی ام ای آی برد جدید در واقع عوض میشه شرکت گارانتی بعضی قطعات رو اصلا چه در ایران چه خود سونی هم همینجوری عوض نممیکنه این قطعات آمار داره هزار مسله داره مثل دلار که از روی شماره دلار میفهمن کجاست و دست کیه و چه وضعی داره.اما در مورد گوشی ها خواهشا عزیزان درب گوشی رو کامل فشار بدید ببندید اون منو مخفی سنسور فشار رو تست کنید.ضمنا درب سیم کارت رو در بیارید از محفظه لب هی مبارک رو روش بذارید بعد مکش کنید اگر نشت باد داشت از سمت درب پشت یا ال سیدی اول قطعی بگیریدش بعد بشورید من تا حالا هر چی ضد آب خریدم از c702 به اینور مشکل پیش نیومده برام ولی بعضیا پیش اومده براشون .تست کنن اینطوری بهتره هر گوشی هم ممکنه این قضیه براش پیش بیاد.خریدار هم برای ال سی دی با ناز پول میده چون میگه اب رفته توش معلوم نیست ال سی دی کار کنه!!!توجه کنید دم دستش باید یک ال سی دی شکسته باشه تست کنه تازه قروقمیش نیاد ورداره ازت.تازه اگر ناز نکنه منت نذاره.در حالت کلی پشت شرکت های گارانتی بسیار گرمه از طرفی منطقا اون قضیه تعویض قطعات هم هست س هیچ رقمه شکایتم واب نمیده چون همون توجیهی که براتون آوردم میارن برات و از زیرش در میرن 70 الی 80 درصدم خدایی حق دارن چون خیلی داستانه .اگرم بنده نادان میتونین از یک تعمیر کار بپرسید که برد چیزیش عوض بشه ماجراهاش چی میشه اگر کلی عوض بشه باید جعبه باشه قطعات خاصی بسوزه هم داستان کدها هست ضمنا هر چیپی رو که اراده کنید هم نمیتونید عوض کنید چون دمای خاصی داره و یک بار حرارت میدن میزنن توو کارخونه بار دوم برداشتن و گذاشتنش همیشه ریسکه در گوشیای جدید که 14 نانو شدن و غیره....چیپ ها هم برای خودشون اجراهایی دارن همینجوری هم قابل تعمیر نیستن.
    تشکر شده توسط :
    david848

• کلمات کلیدی این موضوع