:
دسترسی سریع
  • Guest
:
تکنولایف

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9

موضوع: جایگزینی باتری

کاربر سایت
    farzad34 آواتار ها

ميانگين پست در روز
    0.25
    Xperia-XZ-Premium Android8.0
    0 تشکر در 0 پست
    میانگین حضور
    2 ثانيه

Post جایگزینی باتری

با سلام و عرض ادب
    میخواستم بدونم ایا میشه از باطری 3430 میلی امپری مدل z5 پرمیوم در گوشی z5 dual استفاده کرد.
    با تشکر

محل تبلیغات
    کاربر فعال
    pariu آواتار ها

ميانگين پست در روز
    0.09
    Xperia-XZ-Premium Android7.1
    95 تشکر در 70 پست
    میانگین حضور
    2 دقيقه 32 ثانيه

Title Icon

نقل قول نوشته اصلی توسط farzad34 نمایش پست ها
    با سلام و عرض ادب
    میخواستم بدونم ایا میشه از باطری 3430 میلی امپری مدل z5 پرمیوم در گوشی z5 dual استفاده کرد.
    با تشکر
    سلام به احتمال 99 درصد نه مگه اینکه سایزشون دقیقا یکی باشه.علتشم اینه اگریکی نباشه یا از طرفین نمیتونی جا بزنی یا ممکنه درب پشت گوشیت بسته نشه و توصیه میکنم درب پشت فاصلا از حدی که مجازه از لنز دور باشه همون بمونه وقتی درب پشت کمی بیرونتر چسب بخوره وقتی عکس میگیری کمی میزان نور فلاش به هم میریزه و تمام شرکت ها فاصله های شیشه لنز و غیره رو با محاسبه انجام میدن خصوصا که روی شیشه درب پشت بنفش رنگ هست تقریبا که فلاش میزنه انعکاسش عکس رو روشن کنه برات نه خراب کاری. ولتاژباتری ممکنه یکی نباشه و به مرور ولتاژ میتونه آسیب به بردت بزنه چون با محاسباتی این کار انجام میشه و مثل اورکلاک کردن نیست این قضیه.

کاربر سایت
    farzad34 آواتار ها

ميانگين پست در روز
    0.25
    Xperia-XZ-Premium Android8.0
    0 تشکر در 0 پست
    میانگین حضور
    2 ثانيه

Title Icon

ممنون از شما بزرگوار اما اگه ابعاد و ضخامت یکی باشه چطور تنها تفاوتی که باطری هاشون با هم داره تو باطری z5 نوشته 11.1wh و تو باتری z5 پریمیوم نوشته 13.1wh که نمیدونم چیه

کاربر حرفه ای
    esmiz آواتار ها

ميانگين پست در روز
    0.33
    Xperia-X Android8.0
    180 تشکر در 131 پست
    میانگین حضور
    17 ثانيه

Title Icon

نقل قول نوشته اصلی توسط farzad34 نمایش پست ها
    ممنون از شما بزرگوار اما اگه ابعاد و ضخامت یکی باشه چطور تنها تفاوتی که باطری هاشون با هم داره تو باطری z5 نوشته 11.1wh و تو باتری z5 پریمیوم نوشته 13.1wh که نمیدونم چیه
    این نوشته ها یعنی باطری زد ۵ ۱۱.۱ وات در ساعت می تونه توان تولید کنه باطری زد ۵ پریمیوم ۱۳.۱ وات در ساعت می تونه توان تولید کنه حالا اینکه انقدر اختلاف می تونه به گوشی آسی بزنه یا نه رو نمی دونم ولی در کل چه کاریه همون باطری خودش رو بنداز خیالت هم راحت تره

فرستاده شده از F5122ِ من با Tapatalk

کاربر فعال
    XXXXXX آواتار ها

ميانگين پست در روز
    0.21
    46 تشکر در 36 پست
    میانگین حضور
    1 دقيقه 58 ثانيه

Title Icon

سلام. دوستان این ایده میتونه جالب باشه اما واقعاً در عمل هم شدنیه آیا (اگر سایز یکی باشه)؟
    ال سی دی گوشی بنده نیاز به تعویض داره اگر ایده تعویض باتری با باتری سایز بالا شدنیه دوست دارم تجربش کنم همزمان که حالا گوشی داره باز میشه!

کاربر حرفه ای
    esmiz آواتار ها

ميانگين پست در روز
    0.33
    Xperia-X Android8.0
    180 تشکر در 131 پست
    میانگین حضور
    17 ثانيه

Title Icon

نقل قول نوشته اصلی توسط XXXXXX نمایش پست ها
    سلام. دوستان این ایده میتونه جالب باشه اما واقعاً در عمل هم شدنیه آیا (اگر سایز یکی باشه)؟
    ال سی دی گوشی بنده نیاز به تعویض داره اگر ایده تعویض باتری با باتری سایز بالا شدنیه دوست دارم تجربش کنم همزمان که حالا گوشی داره باز میشه!
    اگه سایز یکی باشه از لحاظ فیزیکی که می شه جایگزین کرد اما توان بالاتره باطری جدید ممکنه آی سی شارژ گوشی شما رو خراب کنه اما چون اختلاف توان هم کمه ممکنه خراب نکنه در کل پنجاه پنجاهه شاید بشه و بهتر بشه شاید نشه و آی سی شارژ خراب بشه و لازم بشه یه عوضش کنی در کل باخودته کسی هم نیست که این کارو کرده باشه بخوایم نتیجه اش رو ببینیم اما اگه شما این کار رو کردی درست شد به بقیه هم خبر بده

تشکر شده توسط :
    XXXXXX

کاربر فعال
    pariu آواتار ها

ميانگين پست در روز
    0.09
    95 تشکر در 70 پست
    میانگین حضور
    2 دقيقه 32 ثانيه

Title Icon

نقل قول نوشته اصلی توسط esmiz نمایش پست ها
    اگه سایز یکی باشه از لحاظ فیزیکی که می شه جایگزین کرد اما توان بالاتره باطری جدید ممکنه آی سی شارژ گوشی شما رو خراب کنه اما چون اختلاف توان هم کمه ممکنه خراب نکنه در کل پنجاه پنجاهه شاید بشه و بهتر بشه شاید نشه و آی سی شارژ خراب بشه و لازم بشه یه عوضش کنی در کل باخودته کسی هم نیست که این کارو کرده باشه بخوایم نتیجه اش رو ببینیم اما اگه شما این کار رو کردی درست شد به بقیه هم خبر بده

من در ادامه صحبت شما باید بگم کم پیش میاد سایزها برابر باشه چون که نوار داخل باتری یک دور بیشتر میشه و خود به خود باعث میشه در جای خودش قرار نگیره....در مورد تجربه و تست خودمم باید بگم دوستان این کار باعث آسیب به هیچ بخشی نمیشه جز کمی پردازنده بیشتر درگیر میشه و بیشتر در هنگام شارژ حرارت دارید...و مورد بعدی اگر کسی تلاش کرد مد نظر داشته باشه درب پشت رو اصلا با فشار نچسبونید احتمالا به پنل ال سی دی فشار میاره و در نقطه ای رنگ ها به هم میریزه و دیده میشه اما خراب نمیکنه ها منظورم اینه دربش بخواد بشته بشه پیش میاد بمونه این قضیه.پس خیلی عوامل هست خود سونی هم دست به این کار نمیزنه....ضمنا من در مورد برند سونی تا الان تجربم شده بی خودی ی چیزی رو خودش قرار نمیده و بهتره از حالت استاندارد تست آزمایشگاهی خارج نکنید چون باتری های لیتیومی هم شوخی بردار نیستند و درسته سونی ترکیدگی هم نداده اما عواملا حرارتی میتونه در هنگام کار با پردازنده این گوشی هم تاثیر بذاره چون 810 ذات حرارت پذیری داذه پس سونی هم خودش میدونه چی بذاره تا چه حد بالا میره دما و تمام عوامل رو در نظر میگیره.
    تشکر شده توسط :
    XXXXXX

کاربر فعال
    XXXXXX آواتار ها

ميانگين پست در روز
    0.21
    46 تشکر در 36 پست
    میانگین حضور
    1 دقيقه 58 ثانيه

Title Icon

نقل قول نوشته اصلی توسط pariu نمایش پست ها
    من در ادامه صحبت شما باید بگم کم پیش میاد سایزها برابر باشه چون که نوار داخل باتری یک دور بیشتر میشه و خود به خود باعث میشه در جای خودش قرار نگیره....در مورد تجربه و تست خودمم باید بگم دوستان این کار باعث آسیب به هیچ بخشی نمیشه جز کمی پردازنده بیشتر درگیر میشه و بیشتر در هنگام شارژ حرارت دارید...و مورد بعدی اگر کسی تلاش کرد مد نظر داشته باشه درب پشت رو اصلا با فشار نچسبونید احتمالا به پنل ال سی دی فشار میاره و در نقطه ای رنگ ها به هم میریزه و دیده میشه اما خراب نمیکنه ها منظورم اینه دربش بخواد بشته بشه پیش میاد بمونه این قضیه.پس خیلی عوامل هست خود سونی هم دست به این کار نمیزنه....ضمنا من در مورد برند سونی تا الان تجربم شده بی خودی ی چیزی رو خودش قرار نمیده و بهتره از حالت استاندارد تست آزمایشگاهی خارج نکنید چون باتری های لیتیومی هم شوخی بردار نیستند و درسته سونی ترکیدگی هم نداده اما عواملا حرارتی میتونه در هنگام کار با پردازنده این گوشی هم تاثیر بذاره چون 810 ذات حرارت پذیری داذه پس سونی هم خودش میدونه چی بذاره تا چه حد بالا میره دما و تمام عوامل رو در نظر میگیره.
    مرسی دوست عزیز از توضیحات کامل
    از بابت حرارت و پردازنده این نکته را اضافه کنم که Z5 Perimum هم پردازنده 810 را در قلب خودش دارد فقط تفاوت اگر اشتباه نکنم در فضای گوشی هست که پرمیوم بزرگتره
    به هرحال در صورت نبود مشکل از لحاظ سایز و سخت افزاری و امکان تستش برای بنده فراهم شد و موفقیت آمیز بودش همینجا اطلاع میدم. ممنون

کاربر فعال
    pariu آواتار ها

ميانگين پست در روز
    0.09
    95 تشکر در 70 پست
    میانگین حضور
    2 دقيقه 32 ثانيه

Title Icon

نقل قول نوشته اصلی توسط XXXXXX نمایش پست ها
    مرسی دوست عزیز از توضیحات کامل
    از بابت حرارت و پردازنده این نکته را اضافه کنم که Z5 Perimum هم پردازنده 810 را در قلب خودش دارد فقط تفاوت اگر اشتباه نکنم در فضای گوشی هست که پرمیوم بزرگتره
    به هرحال در صورت نبود مشکل از لحاظ سایز و سخت افزاری و امکان تستش برای بنده فراهم شد و موفقیت آمیز بودش همینجا اطلاع میدم. ممنون
    سلامت باشید بله درسته جفتشون پردازنده ها یکیه منظورم این بود شاید سونی در ابعاد کوچکتر که حرارت از پرمیوم قاعدتا ممکنه کمی دیرتر دفع بشه بعد از زودتر داغ شدن این کار رو نکرده.البته همونجور که تستا دیدیم زد5 بیتر 4 کی ظبط کرد البته من تست هم دیدم که پرمیوم ی کم بیشتر البته ملاک نیستا.....مثلا من خودم تست کردم لرزشگیرها فعال باشه به صورت نرم افزاری زودتر 4 کی قطع میکنه و اگر فعال نباشه بیشتر فیلم میگیره.توی زد 3 پلاس حد اقل تست کردم اینجوری شد مثلا با لرزشگیر 9 دقیقه گرفتم بی لرزش گیر من 40 دقیقه فیلم گرفتم. ولی ممنون از اینکه شما تست خودتون رو اطلاع دادید و تست جالبی بوده وقتی دردسر بسته شدن درب پشت و اذیت خاصی نبوده.بازم موردی توی تجربتون بود استفاده میبریم.ممنون
    تشکر شده توسط :
    XXXXXX

کلمات کلیدی این موضوع