:
دسترسی سریع
  • Guest
:
تکنولایف

کاربران برچسب زده شده

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 14

موضوع: هنگ کردن و روشن نشدن گوشی

کاربر سایت
    بنده خدا آواتار ها

ميانگين پست در روز
    0.01
    Xperia-Z2 Android6.0.1
    2 تشکر در 1 پست
    میانگین حضور
    1 ثانيه

Title Icon هنگ کردن و روشن نشدن گوشی

خواهش میکنم کمکم کنید ٬ گوشیم(xperia Z2) یه دفعه هنگ کرد و بعد از دو سه مرتبه ریاستارت شدن ٬ وقتی که دیدم دیگه نمیشه ٬ مجبور شدم از دکمه(فیزیکی) ریست که کنار قسمت سیمکارت است استفاده کنم ٬ گوشی سه بار ویبره زد و خاموشروشن شد ولی تو قسمت نمایش لوگوی (SONY XPERIA) گیر کرده ٬ چیکار کنم

محل تبلیغات
    کاربر منتخب
    echelon آواتار ها

ميانگين پست در روز
    0.33
    مدل رام
    رسمی
    Xperia-Z5-Premium Android6.0
    256 تشکر در 149 پست
    میانگین حضور
    1 دقيقه 23 ثانيه

Title Icon

سلام از نرم افزار کامپیوتر سونی گوشی رو repair کنید یا با استفاده از فلش تولز گوشی فلش کنید

ارسال شده از E6833s با استفاده از Feeder
    پیامبر اکرم(ص):
    بیشتر
    ایمان این است که بدانی خدا همیشه با توست.

Army of the Guardians of the Islamic Revolution

کاربر سایت
    بنده خدا آواتار ها

ميانگين پست در روز
    0.01
    Xperia-Z2 Android6.0.1
    2 تشکر در 1 پست
    میانگین حضور
    1 ثانيه

Title Icon

با عرض ادب خدمت شما

بنده وقتی که موبایلم رو با نرمافزار فلشتولز میخوام فلش کنم ٬ در حالت فلشمود(کلید صدا رو پایین نگه میدارم و کابل رو وصل میکنم) به سیستم وصل میکنم ٬ الایدی موبایلم سبز میشه ولی هیچ اتفاقی نمیافته و همچنان همان شکل متحرک که نشون میده کابل رو وصل کنید ٬ نشون داده میشه ٬ دکمه صدا رو هم ول نمیکنم ٬ چیکار باید بکنم.

با تشکر از شما

کاربر فعال
    pariu آواتار ها

ميانگين پست در روز
    0.09
    Xperia-XZ-Premium Android7.1
    100 تشکر در 75 پست
    میانگین حضور
    2 دقيقه 43 ثانيه

Title Icon

نقل قول نوشته اصلی توسط بنده خدا نمایش پست ها
    با عرض ادب خدمت شما

بنده وقتی که موبایلم رو با نرمافزار فلشتولز میخوام فلش کنم ٬ در حالت فلشمود(کلید صدا رو پایین نگه میدارم و کابل رو وصل میکنم) به سیستم وصل میکنم ٬ الایدی موبایلم سبز میشه ولی هیچ اتفاقی نمیافته و همچنان همان شکل متحرک که نشون میده کابل رو وصل کنید ٬ نشون داده میشه ٬ دکمه صدا رو هم ول نمیکنم ٬ چیکار باید بکنم.

با تشکر از شما
    با سلام درایور نسب هستش و صدای وصل شدن به کامپیوتر میاد؟ توی دیواغیس منیجر ببینید علامت زرد بقلش هست یا نه ممکنه درایور گوشی شناسایی نشده

کاربر سایت
    بنده خدا آواتار ها

ميانگين پست در روز
    0.01
    Xperia-Z2 Android6.0.1
    2 تشکر در 1 پست
    میانگین حضور
    1 ثانيه

Title Icon

البته صدای قطع و وصل شدن درایو میاد ٬ اون آرم زردرنگ هم نیست ٬ ولی خودم هم فکر میکنم مشکل از شناسایی نشدن درایو موبایل هستش ٬ چون پیام خطایی مبنی بر این قضیه میده ٬ ولی آخه موبایلی که خرابه و اصلاً کار نمیکنه(روشن نمیشه ٬ اول باید فلش و رام بشه) مگه اصلاً درایوش قابل شناسایی هستش؟!
    اگر این مورد مشکل بنده هستش ٬ باید برای شناسایی درایو گوشیم چیکار کنم؟ ممنونم از شما
    ویرایش توسط بنده خدا : 2018_07_21 در ساعت 16:16

کاربر سایت
    I M A N آواتار ها

ميانگين پست در روز
    0.01
    مدل رام
    Official
    Xperia-X Android8.0
    28 تشکر در 19 پست
    میانگین حضور
    7 ثانيه

Title Icon

البته صدای قطع و وصل شدن درایو میاد ٬ اون آرم زردرنگ هم نیست ٬ ولی خودم هم فکر میکنم مشکل از شناسایی نشدن درایو موبایل هستش ٬ چون پیام خطایی مبنی بر این قضیه میده ٬ ولی آخه موبایلی که خرابه و اصلاً کار نمیکنه(روشن نمیشه ٬ اول باید فلش و رام بشه) مگه اصلاً درایوش قابل شناسایی هستش؟!
    اگر این مورد مشکل بنده هستش ٬ باید برای شناسایی درایو گوشیم چیکار کنم؟ ممنونم از شما
    1 - شاید کابل USB مشکل داره باعث قطع و وصل می شه از یک کابل دیگه یا از یک ورودی USB دیگه استفاده کنید ! ( از USB جلو کیس یا کیبورد و یا مانیتور استفاده نکنید ! )
    2 - این تصویری که گذاشتم ( [لینک ها فقط برای اعضای سایت قابل مشاهده است. ] ) مربوط به نصب درایور هاست که در کنار برنامه FlashTOOL هست که می تونید پیداش کنید.

کاربر سایت
    بنده خدا آواتار ها

ميانگين پست در روز
    0.01
    Xperia-Z2 Android6.0.1
    2 تشکر در 1 پست
    میانگین حضور
    1 ثانيه

Title Icon

نه متاسفانه مشکل این چیزها نیست ٬ کابل ٬ usb و... مشکلی ندارند ٬ واقعاً دیگه نمیدونم باید چیکار کنم ٬ خسته شدم ٬ اون تصویری هم ک شما لطف کردید گذاشتید که اصلاً مشکلی در اون قسمت ندارم ٬ تمام اون مراحل رو حتی چند بار هم رفتم ٬ فقط مشکلم تو قسمتی هستش که میگه کابل رو وصل کنید.
    البته در قسمت دیوایسمنیجر ویندوز ٬ آرم اخطار زردرنگ دیده میشه ٬ ولی آخه بنده هزاربار درایو رو بروزرسانی کردم(به سیستم شناسوندم) حتی پیام میده که درایو شما آبدیت هستش و از آخرین ورژن درایو پشتیبانی میکنه. ولی همچنان اون آرم اخطار زردرنگ هست و میگه درایو شناسایی نشده ٬ حق دارید اگر تعجب کنید ٬ چون خودمم گیج شدم ٬ سیستم دچار تناقض شده ٬ از یه طرف میگه درایو نصب نیست ٬ از یه طرف میگه آخرین ورژن درایو نصب است.
    وااااای خسته شدم.

کاربر حرفه ای
    amirhunter666 آواتار ها

ميانگين پست در روز
    0.21
    Xperia-Z3-Plus-Dual Android7.0
    234 تشکر در 142 پست
    میانگین حضور
    1 دقيقه

Title Icon

نه متاسفانه مشکل این چیزها نیست ٬ کابل ٬ usb و... مشکلی ندارند ٬ واقعاً دیگه نمیدونم باید چیکار کنم ٬ خسته شدم ٬ اون تصویری هم ک شما لطف کردید گذاشتید که اصلاً مشکلی در اون قسمت ندارم ٬ تمام اون مراحل رو حتی چند بار هم رفتم ٬ فقط مشکلم تو قسمتی هستش که میگه کابل رو وصل کنید.
    البته در قسمت دیوایسمنیجر ویندوز ٬ آرم اخطار زردرنگ دیده میشه ٬ ولی آخه بنده هزاربار درایو رو بروزرسانی کردم(به سیستم شناسوندم) حتی پیام میده که درایو شما آبدیت هستش و از آخرین ورژن درایو پشتیبانی میکنه. ولی همچنان اون آرم اخطار زردرنگ هست و میگه درایو شناسایی نشده ٬ حق دارید اگر تعجب کنید ٬ چون خودمم گیج شدم ٬ سیستم دچار تناقض شده ٬ از یه طرف میگه درایو نصب نیست ٬ از یه طرف میگه آخرین ورژن درایو نصب است.
    وااااای خسته شدم.
    تو نسخه های اخره فلش تولز یه فایله حجیمی رو جدا از درایور نرم افزار باید دانلود کنه برای سینک کردن.فک کنم لینکش هم برا راحتی کاربرا تو بخش فلش تولز قرار گرفته.اگر هم ویندوزتون ۸.۱ یا ۱۰عه باید یسری کارها انجام بدین که درایور درست ها درست نصب شن.همرو تو تاپیک فلش تولز دوستان کامل توضیح دادن
    تشکر شده توسط :
    I M A N

کاربر سایت
    بنده خدا آواتار ها

ميانگين پست در روز
    0.01
    Xperia-Z2 Android6.0.1
    2 تشکر در 1 پست
    میانگین حضور
    1 ثانيه

Title Icon

نه این مشکلات نیست ٬ ولش کنید ٬ دیگه بیخیال شدم ٬ خسته شدم ٬ میخواستم خودم درستش کنم که نشد دیگه
    نهایتش باید ببرم بیرون درستش کنند
    ممنونم از همه شما دوستان که راهنمایی کردید

کاربر حرفه ای
    amirhunter666 آواتار ها

ميانگين پست در روز
    0.21
    Xperia-Z3-Plus-Dual Android7.0
    234 تشکر در 142 پست
    میانگین حضور
    1 دقيقه

Title Icon

نه این مشکلات نیست ٬ ولش کنید ٬ دیگه بیخیال شدم ٬ خسته شدم ٬ میخواستم خودم درستش کنم که نشد دیگه
    نهایتش باید ببرم بیرون درستش کنند
    ممنونم از همه شما دوستان که راهنمایی کردید
    خب عزیزه من وقت بزار یاد بگیر که هی تو این گرونی ۳۰ ۴۰ تومن پول ندی واسه یه فلش کردنه ساده.نهایتا یروز طول میکشه تا کامل یاد بگیرین یه سر به تاپیک جامع فلش تولز تو همین انجمن بزنید تا قلقش دستت بیاد.

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع