:
دسترسی سریع
  • Guest
:

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: مشکل فلش زدن

کاربر سایت
    SonyMobile آواتار ها

ميانگين پست در روز
    0.00
    Xperia-X-Dual Android8.0
    0 تشکر در 0 پست
    میانگین حضور
    6 ثانيه

Title Icon مشکل شارژ

سلام
    وقت بخیر

گوشی اکسپریا X دارم، اندروید 8

گوشی را وقتی خاموش میکنم، یک لحظه چراغ قرمزش روشن میشه صفحه لوگوی سونی میاد و خاموش میشه. بعد چند دقیقه پشت گوشی کمی داغ میشه و از همون لحظه شروع به شارژ خالی کردن میکنه....
    در حالی که گوشی اگر روشن باشه (بدون استفاده) چند روز شارژ نگه میداره تا خالی بشه...
    در حالت استفاده هم تا یک روز شارژش میره
    گاهی اوقات که به کامپیوتر وصلش میکنم، بعدش گوشی راخاموش میکنم و میزنم به شارژ شارژر را نمیشناسه!

در ضمن قبلأ که با شارژر خودش شارژ میکردم 5 ساعت طول میکشید شارژ بشه، بعد شارژرش را عوض کردم Quick Charge3 سونی گرفتم مشکل حل شد و به مدت 1 ساعت و 40 دقیقه شارژ کامل میشه.

لطفأ از دوستان خواهش میکنم اگر میدونند مشکل از کجاست، منو راهنمایی کنید.

ویرایش توسط SonyMobile : 2018_08_19 در ساعت 09:57

کاربر طلایی
    golden آواتار ها

ميانگين پست در روز
    0.30
    مدل رام
    Stock
    Xperia-XZ1 Android8.0
    249 تشکر در 189 پست
    میانگین حضور
    48 ثانيه

Title Icon

نقل قول نوشته اصلی توسط SonyMobile نمایش پست ها
    سلام
    وقت بخیر

گوشی اکسپریا X دارم، اندرویدش 8 و میخوام با فلش تولز، فلش بزنم، اما هر بار با مشکلات جدید روبرو میشم!

مشکلاتی که روبرو شدم:

1- وقتی کابل را به گوشی وصل میکنم که عملیات فلش شروع بشه گوشی روشن میشه و صفحه شارژ می آید!

2- بعدش اشکال زدایی USB را خاموش میکنم، دیگه صفحه شارژ نمیاد اما این پیغام را میده:
    No loader found or set manually. Skipping loader
    بعدش این پیغام میاد:

منم گزینه NO را انتخاب کردم تا مشکلی پیش نیاد!

بعدش که کابل را در آوردم چراغ سبز گوشی روشن موند و هر چه کلید پاور را نگه داشتم گوشی روشن نشد!
    کلیدهای ولوم بالا و پاور را زدم، چراغ قرمز شد و بعدش یک ویبره زد و چراغش خاموش شد، بعدش کلید پاور را زدم گوشی روشن شد!

توضیحات:چرا میخوام فلش بزنم:
    گوشی یه مشکلی داره که وقتی خاموش میکنم پشتش کمی داغ میشه و شارژش سریع (مثلأ یک روز) خالی میشه.
    اما وقتی گوشی روشنه و باهاش اصلا کار نمیکنم چند روز طول میکشه تا شارژش خالی بشه، همچنین زمانی هم که با گوشی کار میکنم حدودأ یک روز طول میکشه شارژش خالی بشه. (فکر کردم با فلش زدن درست بشه)

لطفأ از دوستان خواهش میکنم اگر راه حلی برای این موضوع میدونند، منو راهنمایی کنید.
    منم وقتی xz1 رو خواستم فلش بزنم همین پیغام رو داد و داخل xda پرسیدم گفتن بله بزن مشکلی نیست و راحتم فلش خورد گوشی
    اون برای اسکریپت گوشی هست که میگه وجود نداره.شما no رو زدی عملیاتو بصورت اون فایل اسکریپ انجام نداده.فلش تولز رو بذار سینک بشه بعد دوباره خواستی فلش بزنی بله رو بزن انشالله ردیف میشه

کاربر سایت
    SonyMobile آواتار ها

ميانگين پست در روز
    0.00
    Xperia-X-Dual Android8.0
    0 تشکر در 0 پست
    میانگین حضور
    6 ثانيه

Title Icon

نقل قول نوشته اصلی توسط golden نمایش پست ها
    منم وقتی xz1 رو خواستم فلش بزنم همین پیغام رو داد و داخل xda پرسیدم گفتن بله بزن مشکلی نیست و راحتم فلش خورد گوشی
    اون برای اسکریپت گوشی هست که میگه وجود نداره.شما no رو زدی عملیاتو بصورت اون فایل اسکریپ انجام نداده.فلش تولز رو بذار سینک بشه بعد دوباره خواستی فلش بزنی بله رو بزن انشالله ردیف میشه
    سلام
    ممنون، درسته انجام میشه
    اما این مشکل پابرجاست:

توضیحات:
    گوشی را وقتی خاموش میکنم، یک لحظه چراغ قرمزش روشن میشه صفحه لوگوی سونی میاد و خاموش میشه. بعد چند دقیقه پشت گوشی کمی داغ میشه و از همون لحظه شروع به شارژ خالی کردن میکنه....
    در حالی که گوشی اگر روشن باشه (بدون استفاده) چند روز شارژ نگه میداره تا خالی بشه...
    در حالت استفاده هم تا یک روز شارژش میره
    گاهی اوقات که به کامپیوتر وصلش میکنم، بعدش گوشی راخاموش میکنم و میزنم به شارژ شارژر را نمیشناسه!

در ضمن قبلأ که با شارژر خودش شارژ میکردم 5 ساعت طول میکشید شارژ بشه، بعد شارژرش را عوض کردم Quick Charge3 سونی گرفتم مشکل حل شد و به مدت 1 ساعت و 40 دقیقه شارژ کامل میشه.

لطفأ از دوستان خواهش میکنم اگر میدونند مشکل از کجاست، منو راهنمایی کنید.
    ویرایش توسط SonyMobile : 2018_08_19 در ساعت 09:57

• کلمات کلیدی این موضوع