:
دسترسی سریع
  • Guest
:

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: دانگرید کردن سونی زد2

کاربر سایت
    farzin.fbs آواتار ها

ميانگين پست در روز
    0.01
    Xperia-Z2 Android4.4
    0 تشکر در 0 پست
    میانگین حضور
    2 ثانيه

Title Icon دانگرید کردن سونی زد2

سلام . میخواستم بدون دانگرید کردن سونی زد 2 از اندروید 6 و 1 رسمی به اندروید 5 و 2 رسمی با برنامه فلش تولز مشکلی برا گوشی ایجاد میکنه یا نه؟ مرسی

کاربر فعال
    pariu آواتار ها

ميانگين پست در روز
    0.07
    Xperia-XZ-Premium Android7.1
    108 تشکر در 82 پست
    میانگین حضور
    2 دقيقه 38 ثانيه

Title Icon

نقل قول نوشته اصلی توسط farzin.fbs نمایش پست ها
    سلام . میخواستم بدون دانگرید کردن سونی زد 2 از اندروید 6 و 1 رسمی به اندروید 5 و 2 رسمی با برنامه فلش تولز مشکلی برا گوشی ایجاد میکنه یا نه؟ مرسی
    سلام نه مشکلی ایجاد نمیشه فقط باید پیفام آپدیت اوتا که میاد هر بار رو باید بزنی اتوماتیک دانلودشو خاموش کنی که هی از حجم اینترنتت نره.این رو فقط یادتون باشه.

کاربر سایت
    farzin.fbs آواتار ها

ميانگين پست در روز
    0.01
    Xperia-Z2 Android4.4
    0 تشکر در 0 پست
    میانگین حضور
    2 ثانيه

Title Icon

نقل قول نوشته اصلی توسط pariu نمایش پست ها
    سلام نه مشکلی ایجاد نمیشه فقط باید پیفام آپدیت اوتا که میاد هر بار رو باید بزنی اتوماتیک دانلودشو خاموش کنی که هی از حجم اینترنتت نره.این رو فقط یادتون باشه.
    دادا دمت گرم
    راستش من یه مشکل اصلی دارم اونم اینکه فلش زدم به ورژن 6 و 1 مارشمالو ولی هر یه ماه یه بار هنگ میکنه رو لوگو میمونه که مجبور میشم دوباره فلش کنم تا را بیوفته .. بخاطر همین گفتم دانگرید کنم شاید حل شه

شما نظری نداری راجع به این ؟

کاربر فعال
    pariu آواتار ها

ميانگين پست در روز
    0.07
    Xperia-XZ-Premium Android7.1
    108 تشکر در 82 پست
    میانگین حضور
    2 دقيقه 38 ثانيه

Title Icon

نقل قول نوشته اصلی توسط farzin.fbs نمایش پست ها
    دادا دمت گرم
    راستش من یه مشکل اصلی دارم اونم اینکه فلش زدم به ورژن 6 و 1 مارشمالو ولی هر یه ماه یه بار هنگ میکنه رو لوگو میمونه که مجبور میشم دوباره فلش کنم تا را بیوفته .. بخاطر همین گفتم دانگرید کنم شاید حل شه

شما نظری نداری راجع به این ؟
    سلامت باشی.d6503 هستید یا 02؟ چندین احتمال میتونه داشته باشه بوت لودر گوشی که باز نکردین؟ یا مثلا روت ککرده باشید تایم 4کی رو ببرید بالا و این ماجراها رو تست نکردین روش؟
    چون این تستا مثلا هارد گوشی و پردازنده زیاد داغ کنه کمی تاثیر داره-جدا از اون من 02 یادمه دیتاش روشن میشد چون اینترنت کند بود 3جی بود ی کم اولش هنگ بود.منهی این عوامل باگ محسوب میشن.شما این بیلد ها رو برای خواور میانه تست کن بیلد 167 و 232 خوب بودن توی رام های قدیمی 314 عالی بود دوربینشم حتی بدون لگ بود 314 بعد با نسخه 0.9.18.6 فلشتولز کار کن مورد بعدی فول وایپ فلشش کن تست کن ببین چی میشه اما اگر جواب نگرفتی و تعمیر خواستی بکنی هم هیچ جا نرو جز چهارسو طبقه زیر همکف آی فیکس ایت نمایندگی هست و مشکلت رو عنوان کن کارشون خوبه و اگر خواستی بازم گوشیت ضد آب بمونه ی چسب p7000 سفیدشو بگیر بعد تعمیر خیالت راحت شد سالم بود درب گوشی رو تمیز باهاش بچسبود و با چسب شیشه ای محکمش کن بمونه یک روز و بعد کد تست گوشی رو بزن برو تستش کن و یکی از درگاه های سیم یا مموری رو باز کن فوت کن توو گوشی ببین برودت هوا داری یا نه اگر نداشتی کامل گوشیت بازم ضد آبه که خیالت راحت باشه.چسبم زیاد نزن که روی دوربین یا فلت اسپیکر یا سیم آنتن وای فای نریزه بهتره خیلی با حوصله کار کن.البته اینا که گفتم زمانی هست که فلش جواب نداد ولی انشاالله اصلا کار به اونجاها نمیکشه داداش.

کاربر سایت
    farzin.fbs آواتار ها

ميانگين پست در روز
    0.01
    Xperia-Z2 Android4.4
    0 تشکر در 0 پست
    میانگین حضور
    2 ثانيه

Title Icon

نقل قول نوشته اصلی توسط pariu نمایش پست ها
    سلامت باشی.d6503 هستید یا 02؟ چندین احتمال میتونه داشته باشه بوت لودر گوشی که باز نکردین؟ یا مثلا روت ککرده باشید تایم 4کی رو ببرید بالا و این ماجراها رو تست نکردین روش؟
    چون این تستا مثلا هارد گوشی و پردازنده زیاد داغ کنه کمی تاثیر داره-جدا از اون من 02 یادمه دیتاش روشن میشد چون اینترنت کند بود 3جی بود ی کم اولش هنگ بود.منهی این عوامل باگ محسوب میشن.شما این بیلد ها رو برای خواور میانه تست کن بیلد 167 و 232 خوب بودن توی رام های قدیمی 314 عالی بود دوربینشم حتی بدون لگ بود 314 بعد با نسخه 0.9.18.6 فلشتولز کار کن مورد بعدی فول وایپ فلشش کن تست کن ببین چی میشه اما اگر جواب نگرفتی و تعمیر خواستی بکنی هم هیچ جا نرو جز چهارسو طبقه زیر همکف آی فیکس ایت نمایندگی هست و مشکلت رو عنوان کن کارشون خوبه و اگر خواستی بازم گوشیت ضد آب بمونه ی چسب p7000 سفیدشو بگیر بعد تعمیر خیالت راحت شد سالم بود درب گوشی رو تمیز باهاش بچسبود و با چسب شیشه ای محکمش کن بمونه یک روز و بعد کد تست گوشی رو بزن برو تستش کن و یکی از درگاه های سیم یا مموری رو باز کن فوت کن توو گوشی ببین برودت هوا داری یا نه اگر نداشتی کامل گوشیت بازم ضد آبه که خیالت راحت باشه.چسبم زیاد نزن که روی دوربین یا فلت اسپیکر یا سیم آنتن وای فای نریزه بهتره خیلی با حوصله کار کن.البته اینا که گفتم زمانی هست که فلش جواب نداد ولی انشاالله اصلا کار به اونجاها نمیکشه داداش.

مرسی عزیز قربون معرفتت . گوشیم d6503 هست اما چون استفاده نظامی تو محیط کارم دارم تا حالا نه روت کردم نه بوت لودر دس زدم نه چیز دیگه. رامم با بلید 291 خاورمیانه فلش زدم برنامه هم نسخه 9.18 تست کردم هم 9.23 فول وایپ. گوشیم خودم از المان اوردم راضیم بودم ازش تا اینکه یهو خاموش شد مجبور شدم فلش کنم و این داستانا پیش اومد.
    با تمام این تفاسیر حدس خودم این بود که ورژن 6 و 1 سازگار نیست با مدل گوشیم .. گفتم برگردونم به 5 و 2 شاید درست شد . شایدم من اشتباه میکنم نمیدونم
    اما خب بازم مرسی برا جواب

• کلمات کلیدی این موضوع