:
دسترسی سریع
  • Guest
:

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: از کار افتادن سوکت هندزفری Z5 Premium بعد از دو سال

کاربر نیمه فعال
    DarkAngel آواتار ها

ميانگين پست در روز
    0.04
    مدل رام
    Official
    Xperia-XZ-Premium Android7.1
    55 تشکر در 32 پست
    میانگین حضور
    41 ثانيه

Title Icon از کار افتادن سوکت هندزفری Z5 Premium بعد از دو سال

سلام دوستان عزیز
    همونطور از عنوان تاپیک مشخصه، بعد از دو سال بطور خیلی یهویی(!) این مشکل به وجود اومده و گوشی به سختی متوجه میشه که هندزفری وصل شده و هی قطع و وصل میشه. دلیل اینکه چرا اینجوری شده رو نمیدونم. از این بگذریم ترجیح میدم نه ببرم تعمیر و نه دنبال کلی دنگ و فنگ هستم با نصب اپلیکیشن های مختلف این مشکل رو رفع کنم.
    از دوستان ممنون میشم که چندتا هندزفری بلوتوثی معرفی کنند که بهترین سازگاری رو با Z5 Premium داشته باشه. بودجه هم حداکثر 350 هزار تومن.
    با تشکر فراوان
    ویرایش توسط DarkAngel : 2018_09_11 در ساعت 13:00

کاربر فعال
    pariu آواتار ها

ميانگين پست در روز
    0.07
    Xperia-XZ-Premium Android7.1
    108 تشکر در 82 پست
    میانگین حضور
    2 دقيقه 39 ثانيه

Title Icon

نقل قول نوشته اصلی توسط DarkAngel نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز
    همونطور از عنوان تاپیک مشخصه، بعد از دو سال بطور خیلی یهویی(!) این مشکل به وجود اومده و گوشی به سختی متوجه میشه که هندزفری وصل شده و هی قطع و وصل میشه. دلیل اینکه چرا اینجوری شده رو نمیدونم. از این بگذریم ترجیح میدم نه ببرم تعمیر و نه دنبال کلی دنگ و فنگ هستم با نصب اپلیکیشن های مختلف این مشکل رو رفع کنم.
    از دوستان ممنون میشم که چندتا هندزفری بلوتوثی معرفی کنند که بهترین سازگاری رو با Z5 Premium داشته باشه. بودجه هم حداکثر 350 هزار تومن.
    با تشکر فراوان
    آقاسلام بی زحمت ی تست انجام بدید ببینید موردون حل میشه یا نه.یک دستمال کاغذی با الکل خیس کنید لوله کنید داخل جای هندزفری بچرخونید.تست کنیداگر مورد حل نشد نور چراغ بتابانید داخل جای 3.5 با یک سوزن ته گرد کمی بخش های طلایی داخل فیش رو به سمت بیرون هدایت کنید.من یکی از گوشیهای دوسستان براش همچین موردی پیش اومد اول تمیز کردم بعد این کار رو انجام دادم هنوزم داره کار میکنه.هندزفری ها هم باید فقط ببینید کدوم سایت موجودی هاش هست و قیمت زده باشه چند روز پیش یادمه نگگین توو تلگرامش اس بی اچ رو آگهی کرده بود ولی الان قیمت چنده خدا عالمه. اما تست رو انجام بدید ضرر نداره.
    2 کاربر از pariu به خاطر این پست تشکر کردند.
    DarkAngel,rezaashk

کاربر سایت
    Gwynbleidd آواتار ها

ميانگين پست در روز
    0.00
    Xperia-Z5-Premium-dual Android7.1
    0 تشکر در 0 پست
    میانگین حضور
    نامشخص

Title Icon

نقل قول نوشته اصلی توسط DarkAngel نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز
    با تشکر فراوان
    سلام، 1more ibfree رو خودم استفاده میکنم، باتری خوبی داره و کیفیت صداش هم عالیه

• کلمات کلیدی این موضوع