:
دسترسی سریع
  • Guest
:

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8

موضوع: مشکل 4g

کاربر سایت
    BeautyRoya آواتار ها

ميانگين پست در روز
    0.02
    Xperia-XZ-Premium Android8.0
    9 تشکر در 8 پست
    میانگین حضور
    3 ثانيه

Title Icon مشکل 4g

سلام دوستان شاید به نظرتون خیلی مسخره بیاد ولی من تا امروز نمیدونستم علامت4g با h+ یا lte فرق داره امروز تازه بعد تماس راهنمای اپراتور برای تبلیغ اینترنت که بهم گفت تا حالا از فور جی استفاده نکردم فهمیدم 4g نیست آخه مگه میشه؟ من موندم یعنی این گوشی لعنی 4g نداره یعنی نصب نشده قطعش روش؟ تنظیمات فور جی گوشیم درسته ولی علامت همون lte+ الان چیکارش کنم این مسخره بازی؟ باید ببرم نمایندگی؟ قطعه باید عوض کنن؟ الان ازینکه تا حالا دقت نکرده بودم به این قضیه که همون اول ببرم نمایندگی اعصابم خورده واقعا
    ویرایش توسط BeautyRoya : 2019_01_02 در ساعت 16:05

کاربر سایت
    alipuyani آواتار ها

ميانگين پست در روز
    0.02
    مدل رام
    عمومی-0601-1308
    4 تشکر در 4 پست
    میانگین حضور
    3 ثانيه

Title Icon

نه بابا چرا هول کردید و از گوشی ایراد میگیرید؟! مطمئن باشین گوشی مشکل نداره و چنین چیزی خیلی مسخره ست و امکان نداره، سه تا امکان هست:

1- اینکه در تنظیمات شبکه گوشی، نوع شبکه سیمکارت مورد نظرتون رو روی lte نذاشتین (بلدین یا توضیح بدم؟)
    2- یا اینکه در منطقه ای که هستین، برای اپراتور سیمکارت شما 4g یا lte آنتن نمیده و فقط 3g آنتن میده؛ میتونین با یه گوشی دیگه امتحان کنین ببینین که اون 4g داره یا نه در همون منطقه شما؛ اگه داشت و آنتن دهیش قوی بود و خطوط آنتن همش پر بود که مشکل از گوشی شماست، وگرنه اگه اونم 4g نداشت یا ضعیف بود، پس گوشی شما هم مشکل نداره.
    3- و در نهایت اینکه ممکنه سیمکارت شما 4g نباشه و 3g باشه، سیمکارتتون چیه حالا؟ مطمئن جواب بدید لطفا، اصلا تا بحال رفتید که سیمکارتتون رو تعویض و 4g کنید؟ (یه راه ساده واسه تشخیص هم اینه که اگه سیمکارتتون خودش از اول توسط اپراتور پانچ شده بوده که میشه گفت حتما 4g هست، وگرنه اگه خودتون پانچ کردید که حتما 3g هست)

ضمنا، اندروید شما چنده؟
    ویرایش توسط alipuyani : 2019_01_03 در ساعت 02:18
    تشکر شده توسط :
    BeautyRoya

کاربر سایت
    BeautyRoya آواتار ها

ميانگين پست در روز
    0.02
    9 تشکر در 8 پست
    میانگین حضور
    3 ثانيه

Title Icon

نقل قول نوشته اصلی توسط alipuyani نمایش پست ها
    نه بابا چرا هول کردید و از گوشی ایراد میگیرید؟! مطمئن باشین گوشی مشکل نداره و چنین چیزی خیلی مسخره ست و امکان نداره، سه تا امکان هست:

1- اینکه در تنظیمات شبکه گوشی، نوع شبکه سیمکارت مورد نظرتون رو روی lte نذاشتین (بلدین یا توضیح بدم؟)
    2- یا اینکه در منطقه ای که هستین، برای اپراتور سیمکارت شما 4g یا lte آنتن نمیده و فقط 3g آنتن میده؛ میتونین با یه گوشی دیگه امتحان کنین ببینین که اون 4g داره یا نه در همون منطقه شما؛ اگه داشت و آنتن دهیش قوی بود و خطوط آنتن همش پر بود که مشکل از گوشی شماست، وگرنه اگه اونم 4g نداشت یا ضعیف بود، پس گوشی شما هم مشکل نداره.
    3- و در نهایت اینکه ممکنه سیمکارت شما 4g نباشه و 3g باشه، سیمکارتتون چیه حالا؟ مطمئن جواب بدید لطفا، اصلا تا بحال رفتید که سیمکارتتون رو تعویض و 4g کنید؟ (یه راه ساده واسه تشخیص هم اینه که اگه سیمکارتتون خودش از اول توسط اپراتور پانچ شده بوده که میشه گفت حتما 4g هست، وگرنه اگه خودتون پانچ کردید که حتما 3g هست)

ضمنا، اندروید شما چنده؟
    این گوشی روش علامت 4g و نشون میده یا همون lte+ عه تو اینترنت سرچ کردم والا یه جا نوشته این دوتا مشابه همن یه جا گفته فرق داره؟ سیمکارتمو عوض کردم خوب مسلما من خودم مشکلی نداشتم اپراتورم زنگ زد گفت چرا از 4g استفاده نکردید تا حالا تعجب کردم دوتا سیم کارتم دارم ایرانسل و همراه اول من به خاطر حرف اپراتور این پست و زدم الان فقط سوالم اینه این گوشی دقیقا باید علامت 4g و نشون بده یا فرق داره و همون lte+ عه ؟ اندروید هم 9 عه
    ویرایش توسط BeautyRoya : 2019_01_03 در ساعت 12:58

کاربر سایت
    alipuyani آواتار ها

ميانگين پست در روز
    0.02
    مدل رام
    عمومی-0601-1308
    4 تشکر در 4 پست
    میانگین حضور
    3 ثانيه

Title Icon

که اینطور؛ ببینید یه توضیحی در جواب سوالتون بدم، 4g همون lte هست و 4g+ در واقع همون lte+، این پلاس یعنی در واقع 4.5g هست و سرعتش از 4g تا حدودی بیشتره، اکثر گوشیا ندارن اما این گوشی 4g+ ساپورت میکنه، اما خب مسلما 4g+ مثل 4g همه جا آنتن نداره، همونطور که آنتن 4g از 3g معمولا ضعیفتره.
    خب حالا راجب این گوشی، واسه من در اندروید ۸ موقع اتصال مینوشت lte+ و الان در اندروید ۹ مینویسه 4g+؛ اگه برا شما هم موقع اتصال 4g یا 4g+ مینویسه که مشکلی نیست و درسته و نگران نباشین، زیاد به حرف اپراتور اعتماد نداشته باشین. اصلا یه بار خودتون یه بار دستی بذارین روی 3g و بعدش روی 4g و مثلا یه فایل دانلود کنین، تفاوت سرعت رو متوجه میشین خودتون که این نشون میده که همه چی درسته؛ موفق باشید..
    تشکر شده توسط :
    BeautyRoya

کاربر سایت
    BeautyRoya آواتار ها

ميانگين پست در روز
    0.02
    9 تشکر در 8 پست
    میانگین حضور
    3 ثانيه

Title Icon

که اینطور؛ ببینید یه توضیحی در جواب سوالتون بدم، 4g همون lte هست و 4g+ در واقع همون lte+، این پلاس یعنی در واقع 4.5g هست و سرعتش از 4g تا حدودی بیشتره، اکثر گوشیا ندارن اما این گوشی 4g+ ساپورت میکنه، اما خب مسلما 4g+ مثل 4g همه جا آنتن نداره، همونطور که آنتن 4g از 3g معمولا ضعیفتره.
    خب حالا راجب این گوشی، واسه من در اندروید ۸ موقع اتصال مینوشت lte+ و الان در اندروید ۹ مینویسه 4g+؛ اگه برا شما هم موقع اتصال 4g یا 4g+ مینویسه که مشکلی نیست و درسته و نگران نباشین، زیاد به حرف اپراتور اعتماد نداشته باشین. اصلا یه بار خودتون یه بار دستی بذارین روی 3g و بعدش روی 4g و مثلا یه فایل دانلود کنین، تفاوت سرعت رو متوجه میشین خودتون که این نشون میده که همه چی درسته؛ موفق باشید..
    آخه برا چی باید برا شما 4g بزنه برا من lte جفت گوشی یکی جفت تو یه کشور دلیلش چیه؟ من هم همراه اول هم ایرانسل تست کردم زده lte+! شما سیم کارتت چیه؟ همون توجه نمیکنم به حرفش من رو به قول شما 3g بذارم h+ نشون میده اصلا تو کار g نیست انگار

کاربر سایت
    alipuyani آواتار ها

ميانگين پست در روز
    0.02
    مدل رام
    عمومی-0601-1308
    4 تشکر در 4 پست
    میانگین حضور
    3 ثانيه

Title Icon

فکر کنم این بستگی به منطقه رام داره، واسه شما میدونین رام کجاست؟ واسه من قبلا توی اندروید ۸ رام خاورمیانه بود و دقیقا مثل گوشی شما lte+ و h+ میزد، اما اندروید ۹ که برا خاورمیانه نیومد، رام عمومی اندروید ۹ رو فلش زدم، از اون موقع lte رو 4g میزنه، اما 3g رو همون H+ میزنه. برا من چه ایرانسل چه همراه اول همینجوریه دیگه بعد از فلش کردن اندروید ۹.
    اما خب چیزی که مهمه اینه که فرقی نمیکنه و منظور جفتشون دقیقا همون 4G هست، چه بنویسه 4g و یا lte. الان شما از 4G+ یا همون lte+ میتونین استفاده کنین و استفاده میکنین همیشه؟ سرعتش که خیلی خوبه دیگه و مشکلی ندارین؟ من با 4g+ همراه اول با سرعت میانگین حدود ۱۰ مگابایت بر ثانیه و گاهی حتی بیشتر حدود ۱۵ مگابایت بر ثانیه دانلود میکنم.

کاربر سایت
    BeautyRoya آواتار ها

ميانگين پست در روز
    0.02
    9 تشکر در 8 پست
    میانگین حضور
    3 ثانيه

فکر کنم این بستگی به منطقه رام داره، واسه شما میدونین رام کجاست؟ واسه من قبلا توی اندروید ۸ رام خاورمیانه بود و دقیقا مثل گوشی شما lte+ و h+ میزد، اما اندروید ۹ که برا خاورمیانه نیومد، رام عمومی اندروید ۹ رو فلش زدم، از اون موقع lte رو 4g میزنه، اما 3g رو همون H+ میزنه. برا من چه ایرانسل چه همراه اول همینجوریه دیگه بعد از فلش کردن اندروید ۹.
    اما خب چیزی که مهمه اینه که فرقی نمیکنه و منظور جفتشون دقیقا همون 4G هست، چه بنویسه 4g و یا lte. الان شما از 4G+ یا همون lte+ میتونین استفاده کنین و استفاده میکنین همیشه؟ سرعتش که خیلی خوبه دیگه و مشکلی ندارین؟ من با 4g+ همراه اول با سرعت میانگین حدود ۱۰ مگابایت بر ثانیه و گاهی حتی بیشتر حدود ۱۵ مگابایت بر ثانیه دانلود میکنم.
    نه مشکلی نیست پس همون به منطقه رام مربوطه نه من همرو همون خاورمیانه که رو خود گوشی میاد آپدیت میکنم مرسی از توضیحات
    تشکر شده توسط :
    alipuyani

کاربر سایت
    omid2s آواتار ها

ميانگين پست در روز
    0.03
    11 تشکر در 7 پست
    میانگین حضور
    6 ثانيه

Title Icon

نقل قول نوشته اصلی توسط BeautyRoya نمایش پست ها
    سلام دوستان شاید به نظرتون خیلی مسخره بیاد ولی من تا امروز نمیدونستم علامت4g با h+ یا lte فرق داره امروز تازه بعد تماس راهنمای اپراتور برای تبلیغ اینترنت که بهم گفت تا حالا از فور جی استفاده نکردم فهمیدم 4g نیست آخه مگه میشه؟ من موندم یعنی این گوشی لعنی 4g نداره یعنی نصب نشده قطعش روش؟ تنظیمات فور جی گوشیم درسته ولی علامت همون lte+ الان چیکارش کنم این مسخره بازی؟ باید ببرم نمایندگی؟ قطعه باید عوض کنن؟ الان ازینکه تا حالا دقت نکرده بودم به این قضیه که همون اول ببرم نمایندگی اعصابم خورده واقعا
    یه چیزی میگم کلا بیخیال این بحث 3جی و 4جی بشو.

تو ایران حرف تا عمل خیلی فاصله داره.مخصوصا اینکه اپوراتورهای ما خیلی محترم هست و اصلا اطلاعات مشتری درز پیدا نمیکنه و سرعت اینترنتشون خیلی بالاس!!!

اینترنت 3جی اگه واقعا 3جی باشه باید سرعت بالایی تو دانلود بده. چه برسه به 4جی.

گوشی های سامسونگ که اصلا معلوم نیست چرا الکی میزنه 4جی..یا جایی که 3جی چرا زده 4جی...

ولی گوشی ال جی شبکه تا واقعا 4جی یا 3جی نشه علامتشو نمیزنه...بحث تبلیغ نیست. این تجربه ی منه.

تو ایران م که بحث اینترنت اشتراکی همه جا هست

در ضمن سرعت اینترنت بستگی به شلوغی یا خلوتی و تعداد مشترکین اون منطقه و پهنای باند داره.

• کلمات کلیدی این موضوع