:
دسترسی سریع
  • Guest
:

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

موضوع: ریجستری گوشی مسافری

کاربر نیمه فعال
    EHSAN.AZ آواتار ها

ميانگين پست در روز
    0.03
    Xperia-Z3-Plus-Dual Android7.0
    24 تشکر در 18 پست
    میانگین حضور
    22 ثانيه

Title Icon ریجستری گوشی مسافری

سلام دوستان یک گوشی دارم که بصورت مسافری وارد شده امروز عوارضش رو هم پرداخت کردم میخواستم ببینم دوستان کسی تجربه این کار رو داره که چند روز طول میکشه تا گمرک برسونه بدست همتا و گوشی ثبت بشه و پیامکش بیاد؟

Sent from my E6533 using Tapatalk

کاربر فعال
    pariu آواتار ها

ميانگين پست در روز
    0.09
    Xperia-XZ-Premium Android7.1
    108 تشکر در 82 پست
    میانگین حضور
    2 دقيقه 43 ثانيه

Title Icon

نقل قول نوشته اصلی توسط EHSAN.AZ نمایش پست ها
    سلام دوستان یک گوشی دارم که بصورت مسافری وارد شده امروز عوارضش رو هم پرداخت کردم میخواستم ببینم دوستان کسی تجربه این کار رو داره که چند روز طول میکشه تا گمرک برسونه بدست همتا و گوشی ثبت بشه و پیامکش بیاد؟

با سلام اول مبارک باشه ذوم اینکه 4 روز کاری حد اقل طول میکشه اما شما روز چهارم با شماره همراه خودت بدون اینکه فعلا بندازی توی گوشی جدید توی سامانه همتا وارد بشید بعد از پنل سمت راست بخش مسافری رو انتخاب بکنید اونجا ممکنه زودتر بیاد و قشنگ کد رو هم براتون نوشته همون 6 رقمی رو میگم.و چون معمولا همه درگیر حذف اس ام اس تبلیغاتی هستیم ممکنه یهو الکی 6 روز منتظر بمونید ولی اس ام اس برات نیومده باشه و نگران هم بشی.اینجوری چک کنی قشنگ برات اونجا کد رو نوشته.علت اینکه میگم توی گوشی جدید نندازی برای اینه من میگم مثلا بندازی 30 روز وقت داری فعال کنی اگر بندازی 30 روزت شروع میشه بعد 3 روز اینور اونور میشی نگران میشی و استرس میگیری نهایتا مدارکت رو تکمیل میکنی اقدام میکنی خیالت راحته 1 ماهت هم پر بشه اصلا استرس نمیگیری توو این مخارح دلاری.امید وارم کمک کرده باشم.
    تشکر شده توسط :
    EHSAN.AZ

کاربر نیمه فعال
    EHSAN.AZ آواتار ها

ميانگين پست در روز
    0.03
    Xperia-Z3-Plus-Dual Android7.0
    24 تشکر در 18 پست
    میانگین حضور
    22 ثانيه

Title Icon

نقل قول نوشته اصلی توسط pariu نمایش پست ها
    با سلام اول مبارک باشه ذوم اینکه 4 روز کاری حد اقل طول میکشه اما شما روز چهارم با شماره همراه خودت بدون اینکه فعلا بندازی توی گوشی جدید توی سامانه همتا وارد بشید بعد از پنل سمت راست بخش مسافری رو انتخاب بکنید اونجا ممکنه زودتر بیاد و قشنگ کد رو هم براتون نوشته همون 6 رقمی رو میگم.و چون معمولا همه درگیر حذف اس ام اس تبلیغاتی هستیم ممکنه یهو الکی 6 روز منتظر بمونید ولی اس ام اس برات نیومده باشه و نگران هم بشی.اینجوری چک کنی قشنگ برات اونجا کد رو نوشته.علت اینکه میگم توی گوشی جدید نندازی برای اینه من میگم مثلا بندازی 30 روز وقت داری فعال کنی اگر بندازی 30 روزت شروع میشه بعد 3 روز اینور اونور میشی نگران میشی و استرس میگیری نهایتا مدارکت رو تکمیل میکنی اقدام میکنی خیالت راحته 1 ماهت هم پر بشه اصلا استرس نمیگیری توو این مخارح دلاری.امید وارم کمک کرده باشم.
    داداش خدا خیرت بده خیلی استرس داشتم مقادیر زیادی کم شد. متاسفانه سیمکارت انداختم رو گوشی و تا ۲۳ اسفند وقت داره ولی با این تفاسیر شما امیدوارم تا اخر هفته دیگه حل بشه.
    برا پرداخت هم بعد از کد ثبت شناسه IMEI پیامکی با این متن گرفتم (لطفا جهت فعال سازی گوشی همراه خود نسبت به پرداخت شناسه پرداخت (فیلان) به مبلغ (فیلان) اقدام فرمایید.)

کاربر فعال
    pariu آواتار ها

ميانگين پست در روز
    0.09
    Xperia-XZ-Premium Android7.1
    108 تشکر در 82 پست
    میانگین حضور
    2 دقيقه 43 ثانيه

Title Icon

نقل قول نوشته اصلی توسط EHSAN.AZ نمایش پست ها
    داداش خدا خیرت بده خیلی استرس داشتم مقادیر زیادی کم شد. متاسفانه سیمکارت انداختم رو گوشی و تا ۲۳ اسفند وقت داره ولی با این تفاسیر شما امیدوارم تا اخر هفته دیگه حل بشه.
    برا پرداخت هم بعد از کد ثبت شناسه IMEI پیامکی با این متن گرفتم (لطفا جهت فعال سازی گوشی همراه خود نسبت به پرداخت شناسه پرداخت (فیلان) به مبلغ (فیلان) اقدام فرمایید.)

سلامت باشی داداش.حله شما پرداخت هم انچام بدی میره برای رجیستر.بعد دیگه وارد سامانه شدی اگر اس ام اس نیومد از اون منو که گفتم راحت کد رو بردار انشاالله سریع هم کد رو بفرستن و استرس نداشته باشی.بازم مبارکه.

کاربر نیمه فعال
    lex loger آواتار ها

ميانگين پست در روز
    0.04
    مدل رام
    رسمی
    Xperia-X Android8.0
    32 تشکر در 31 پست
    میانگین حضور
    7 ثانيه

Title Icon

اگه تا پایان مهلت کد نیومد به هر دلیل