:
دسترسی سریع
 • Guest
:

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: نقش خانواده در جامعه

 1. #1
  کاربر سایت
  کیان3 آواتار ها

  تاریخ عضویت
  _April_2019
  نوشته ها
  4
  ميانگين پست در روز
  0.03
  Xperia-XZ1 Android4.2.1
  تشکر
  0
  0 تشکر در 0 پست
  میانگین حضور
  نامشخص

  Title Icon نقش خانواده در جامعه

  نقش خانواده در جامعه
  خانواده از کهن ترین، موثرترین و اساسی ترین نهادهای جامعه انسانی است که در علوم دینی به آن توجه ویژه ای شده است.
  مسلماً این سوالات به وجود می آید که برای داشتن خانواده ای شاد و با آرامش باید چه کنیم؟
  اگر معضلات و فشار های روانی آرامش را از ما گرفته باید چه کنیم؟
  به چه کسی مراجعه کنیم؟
  در جواب به این سوالات باید گفت که مراجعه به یک
  مشاوره خانواده مجرب می تواند بهترین راهکار باشد. هدف همه ی اشخاص در زندگی فردی شان، حفاظت از تمامی داشته های شخصیتی و ایجاد آرامش پایدار و مستمر است.
  همه ما انسانها، در هر موردی از زندگی شخصی مان یک سری خط قرمزهایی داریم که عبور از آنها توهین به خودمان و چه بسا شخصیتمان خواهد بود. حال این عبور می تواند از طرف خودمان باشد یا از جانب شخص دیگری که در این صورت برای او مجازات سنگین تری رقم خواهد خورد!
  اکثر جوامع در تمامی عصرها، دنبال شخصی هستند که بتوانند راحت و بدون دغدغه حرف هایی که وجودشان را اذیت می کند؛بیان کنند و به یک راهکار مناسب، عملی و اصولی برسند.

  • البته باید گفت این راهکار و نتیجه ای که از این هم صحبتی بیرون می آید، دلم گرفته چیکار کنم مطلقاً نباید دلسوزانه و یک طرفه باشد. بنابراین همواره صحبت و مشورت گرفتن از یک مشاوره کاربلد و با تجربه این کمک را خواهد کرد که به بهترین راهکار برسید.


  ما در مرکز مشاوره باجمعی از مشاورین مجرب به منظور خدمات دهی کامل در زمینه های مختلف مشاوره ای فعالیت خود را آغاز کرده و در زیر مجموعه گروه مالیم با بیش از 2 سال سابقه خدمت به هم وطنان عزیز در زمینه مشاوره تلفنی فعالیت داریم.
  مشاوره خانواده تلفنی ایران او سی سی
  مشاوره خانواده تلفنی: گاهاً برای همه ما پیش آمده نیازمند یک تصمیم گیری کاملاً فوری هستیم در عین حال این تصمیم می تواند همه جوانب زندگیمان را در بر بگیرد؛ پس نباید سرسرانه و عجول یا حتی احساساتی تصمیم گرفت. این تصمیمات و انتخابات می تواند در حوزه خانواده، تحصیل، ازدواج، مسائل جنسی، حقوقی و ... باشد.
  با توجه به پیشرفت فوقالعاده و فراگیر تکنولوژی و فناوری فضای مجازی، همواره میتوانیم از این موهبت به صورت کاملاً درست و بهینه استفاده کرد. به همین منظور مرکز
  مشاوره تلفنی خانواده ایران او سی سی در حال ارائه خدمات شبانه روزی و موثر در سراسر نقاط کشور می باشد. شما می توانید از هر نقطه کشور با مرکز مشاوره خانوادگی ما تماس بگیرید و به بهترین و عاقلانه ترین تصمیم آنی و اهداف درست کوتاه مدت و دراز مدت برسید.
  یک تیم و گروه خوب وقتی اسم خانواده را به سر می گیرد که متحد و منظم و در عین حال اصولی و پر از عملکردهای موفق باشد. خوشبختانه خانواده مالیم با بهترین و مجرب ترین مشاورین و گروه متحد پشتیبانی، به عالی ترین رتبه در بین مراکز
  مشاوره خانواده تلفنی رایگان سراسر جهان دست یافته اند. شما می توانید از هر کشور و شهری تماس بگیرید و از صحبت و راهنمایی مشاورین این مرکز بهره مند شوید. این خانواده موفق در لندن از محبوبیت و معروفیت خاصی برخوردار است و هم وطنان عزیز در لندن از مشترکین پایدار این مجموعه می باشند.
  مرکز مشاوره خانواده گروه مالیم در هر زمان و مکانی با شماست. افتخار می کنیم از این که ایران ما را به اعتماد و اعتبار شما می شناسد.
  مشاوره خانواده
  مشاوره خانواده:
  چه افرادی در معرض افسردگی هستند
  مهم ترین علامت های افسردگی دو مورد است. احساس غم و اندوه که ممکن است این احساس غم و اندوه را به صورت گریه کردن احساس غمگینی یا سرحال نبودن و یا همان حالت معروف افسردگی و یا دپرسی باشد. حالت دوم فرد افسرده علاقه های خود را نسبت به کار هایی که برای او بسیار جذاب و لذت بخش بوده از دست می دهد. بهترین
  مشاوره خانواده در تبریز و عوامل دیگر مانند تغیر ساعات خواب کم خوابی کاهش انرزی تغییر اشتها و یا احساس نا امیدی و تعارض فکری غلط و فکر کردن به چیز های اشتباه مانند خود کشی. مشاوره خانواده در بندرعباس: برای این که مشخص شود که فرد مورد نظر شما به افسردگی مبتلا است باید حنما یکی از علائم بالا را داشته باشد و اگر علائم بالا را نداشته باشد احتمال ان خیلی پایین است که به افسردگی مبتلا باشد.
  چگونه روابط بین برادر وخواهر را درست کنیم
  روابط خواهر و برادر یکی از مشکلاتی است که خانواده ها با ان روبرو هستند.مشاوره تلفنی خانواده خیلی از خانواده با این مشکل دارند که بین برادر و خواهر جنگ است و نمی توانند ان ها را اشتی دهند. رفتار های خواهر و برادر ممکن است که در روابط اجتماعی ان ها تاثیر داشته باشد.
  عواملی برای بهتر شدن روابط خواهر و برادر
  اگر شما بیشتر از دو فرزند داشته باشید یا تصمیم داشته باشید که بچه دیگری داشته باشید. ممکن است که ذهن شما درگیر این شود که چگونه این دو فرزند باهم روابط مثبت داشته باشند.
  مشاوره خانواده اهواز در مواقعی که اختلاف سنی بیشتر از چهار سال می باشد احتمال مثبت بودن رابطه ان ها بیشتر است. این مطالب ممکن است درباره پیش دبستانی ها صدق نکند پیش دبستانی ها ممکن است با هرکس رفتار خاصی داشته باشند و برای ان ها فرد روبرو فرق نداشته باشد. اگر دو فرزند هم جنس باشند رابطه ان ها بسیار مثبت تر خواهد بود.
  برخورد متفاوت با فرزند کوچک تر
  در اکثر خانواده ها با فرزند کوچک تر رفتار متفاوت تری نسبت فرزند بزرگ دارند و با فرزند بزرگ هم بهتر رفتار می کنند تا فرزند کوچک.
  مشاوره خانواده در اصفهان نکته مهم دیگر در مورد رفتار متفاوت والدین با فرزندان و تاثیر آنها بر رابطه خواهر و برادری این است که برداشت کودک از این مساله متفاوت است. وقتی مادر با فرزند کوچکتر خود مهربان تر باشد و به او بیشتر پاسخ دهد و کنترل بیشتری بر اعمال او داشته باشد، مشاوره خانواده مشهد روابط خواهر و برادرها منفی تر می شود. وقتی که کودک رفتار متفاوت شما را ببند ممکن است ان را نشانه بی توجه بداند و سعی کند برادر و یا خواهر خود را از چشم شما دور کند و خودش را در معرض دید قرار دهد و همین موارد باعث ارتباط منفی بین فرزندان می شود خلق و خوی کودکان چه ازنظر پاسخ دهی هیجانی میزان تحرک تکانشی بودن وچه منفی بودن روابط خواهر و برادرها رابطه دارد.
  مطالعات نشان داده که خلق و خوی بد فرزند بزرگتر حال و هوای رابطه خواهر و برادرها را تعیین می کند و روابط را عمدتا پراختلاف می کند، صرف نظر از این که خلق و خوی فرزند کوچکتر چگونه بوده است. بین اختلافات زناشویی و افزایش اختلافات خواهر و برادرها هم رابطه وجود دارد. به عبارت دیگر مشاهده اختلافات والدین باعث افزایش اضطراب شده و برخورد و تنش ارتباطی میان آنها بازی می کنند.
  مشاوره خانواده شیراز ولی اگر شما بتوانید بین فرزند های بزرگ و کوچک خود فرق نگذارید اید ممکن است رواط منفی اصلا بوجود نیایند سعی کنید که به فرزندان خود یا بدهید که هر دو حقوق برابری دارند و نباید به هم زور بگویند در اکثر خانواده دلیلی اصلی روابط منفی زورگویی خواهر ویا برادر است که اگر حقوق خود را بدانند اصلا پیش نمی اید

 • #2
  کاربر نیمه فعال
  mahsa73 آواتار ها

  تاریخ عضویت
  _January_2019
  نوشته ها
  84
  ميانگين پست در روز
  0.41
  تشکر
  0
  1 تشکر در 1 پست
  میانگین حضور
  1 ثانيه

  Title Icon

  طب گیاهی قدیمی ترین و در عین حال وسیع ترین سیستم پزشکی در جهان امروز است. دارو به طور انحصاری از گیاهان ساخته شده است. که در همه جوامع مورد استفاده قرار می گیرد ودرهمه فرهنگ ها مشترک است.

  طب گیاهی، که به عنوان گیاه شناسی شناخته می شود، یک سیستم پزشکی مبتنی بر استفاده از گیاهان یا عصاره های گیاهی است که ممکن است بصورت استعمال خارجی روی پوست بکار رود یا خورده شود.از زمان های قدیم، داروهای گیاهی دربسیاری از فرهنگ های مختلف در سراسر جهان برای درمان بیماری و برای کمک به توابع بدن استفاده می شود.درمان های گیاهی به صورت عصاره ها، تنتور ها، کپسول ها و قرص ها و همچنین چای ممکن است توسط پزشکان بسیاری از رشته های مختلف توصیه می شود

  طب گیاهی، خط میان غذاها و داروها را متزلزل می کند یک خط که در بسیاری از فرهنگ ها در وهله اول کشیده شده است. استفاده از گیاهان و ادویه جات که اثر پیشگیری از بیماری در غذاها را دارد، یکی از بهترین راه های استفاده از قدرت شفا است. به عنوان مثال، به نظر می رسد که استفاده روزانه از زردچوبه در غذاهای کاری یکی از دلایلی است که افراد سالخورده در هند دارای یکی از پایین ترین میزان بیماری آلزایمر در جهان هستند.

  آیا عوارض جانبی یا شرایطی وجود دارد که از داروهای گیاهی اجتناب شود؟

  بله هنگام مصرف دارو، باید تعاملات احتمالی را با داروهای گیاهی مورد بررسی قرار دهید. در مورد مخلوط گیاهان و داروهایی که اقدامات مشابهی دارند، مراقب باشید. به عنوان مثال، Valerian گیاهی، یک آرام بخش، احتمالا نباید با داروهای تجویزی مخلوط شود. به همین ترتیب، از مخلوط کردن گیاهان و داروهایی که اقدامات متضاد دارند جلوگیری کنید به عنوان مثال،گل راعی یا هزار چشم ، یک درمان طبیعی برای افسردگی، می باشد که ممکن است اثر بخشی برخی از داروها را کاهش دهد و باعث شود آنها به سرعت متابولیزه شوند.

  بارداری:
  بهتر است از مصرف هر گونه گیاه در طول بارداری، به خصوص در سه ماهه اول خود داری کنید مگر اینکه تحت مراقبت یک متخصص حرفه ای باشید.

  زمان شیرده هی:
  به استثنای گیاهانی که می توانند تولید شیر مادر (پنیر زرد، شکوفه، و یونجه) را تحریک کنند، زنان شیرده باید از بسیاری از گیاهان دارویی برای چهار تا شش ماه اول زندگی یک کودک استفاده کنند.

  کودکان:
  داروهای گیاهی که برای بزرگسالان سالم هستند ممکن است برای کودکان ایمن نباشد. پس مراقب باشید

  برای اطلاعات بیشتر طب گیاهی چیست کلیک کنید


  مطالب مرتبط:


  طب سوزنی چیست ؟

  تاریخچه طب سوزنی


  گرفتگی عضلات چیست


  خواص دارویی کاکوتی چیست

 • #3
  کاربر سایت
  masoome آواتار ها

  تاریخ عضویت
  _August_2018
  نوشته ها
  11
  ميانگين پست در روز
  0.03
  Xperia-Z5 Android4.0.1
  تشکر
  0
  0 تشکر در 0 پست
  میانگین حضور
  نامشخص

  Title Icon هتل سه ستاره دالیدا تفلیس

  [QUOTE=ma
  هتل دالیدا تفلیس (Hotel Dalida Tbilisi) از ایستگاه متروی دانشگاه فنی گرجستان (Technical University) حدود پانزده دقیقه به صورت پیاده فاصله دارد. یکی از مزیتهای هتل دالیدا تفلیس که برای بسیاری از مسافران اهمیت فوقالعاده زیادی دارد، دسترسی رایگان به شبکه وای فای رایگان است.
  در هر اتاق هتل دالیدا تفلیس یک تلویزیون وجود داشته و سیستم تهویه هوای جداگانهای تعبیه شده است. یک یخچال نیز برای هر اتاق در نظر گرفته شده است، به همین دلیل از نظر ابتداییترین لوازم مورد نیاز حین اقامت در یک هتل، هیچ مشکل و کم و کسری نخواهید داشت. هر اتاق دارای سرویس بهداشتی و حمام مخصوص به خود است. در برخی اتاقها، امکان دسترسی به تمامی کانالهای ماهوارهای از طریق تلویزیون تعبیه شده در اتاق فراهم است. یکی از ویژگیهای مهم هتل دالیدا تفلیس فاصله 20 کیلومتری آن از فرودگاه بینالمللی تفلیس محسوب میشود. به همین دلیل در طول تور تفلیس متحمل هزینه زیادی برای جابهجایی بین هتل و فرودگاه نخواهید شد. تور دبی ، تور باکو ، تور استانبول ، تور تفلیس ، تور لحظه آخری دبی ، تور لحظه آخری باکو ، تور لحظه آخری استانبول ، تور لحظه آخری تفلیس ، تور ارزان دبی ، تور ارزان باکو ، تور ارزان استانبول ، تور ارزان تفلیس ، تور کوالالامپور ، تور ترکیبی کوالالامپور سنگاپور ، تور ترکیبی کوالالامپور لنکاوی ، تور ترکیبی تفلیس باتومی ، تور ترکیبی کوالالامپور پنانگ ، تور ترکیبی بانکوک پاتایا ، تور ترکیبی بانکوک پوکت ، تور بانکوک ، تور دریایی دبی ، تور دبی با کشتی ، تور دبی دریایی در رستوران داخل هتل، انواع غذاهای گرجی سرو میشود. بخش اطلاعات هتل دالیدا تفلیس به صورت 24 ساعته در دسترس بوده و به نیازهای مسافران پاسخگو است. وجود یک تراس و یک باغ در هتل به مسافران اجازه میدهد در صورت تمایل، در محیطی آرام به استراحت بپردازند. در صورت نیاز به انواع مواد خوراکی، مسافران میتوانند با یک تماس تلفنی، به سادگی مواد مورد نیاز خود را جلوی در اتاق تحویل بگیرند. یک سالن استراحت عمومی و اشتراکی نیز در هتل دالیدا تفلیس وجود دارد که میتوان از آن برای گذران وقت یا گفتگو با مهمانان استفاده کرد.


 • کلمات کلیدی این موضوع

  مجوز های ارسال و ویرایش

  • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
  • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
  • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
  • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
  •