:
دسترسی سریع
  • Guest
:

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1

موضوع: لگ زدن z2 بعد از اتصال شارژر

کاربر سایت
    m74habibi آواتار ها

ميانگين پست در روز
    0.00
    Xperia-Z2 Android6.0.1
    0 تشکر در 0 پست
    میانگین حضور
    1 ثانيه

Exclamation لگ زدن z2 بعد از اتصال شارژر

باسلام
    Xperia Z2 بعد از اتصال شارژر به شدت پشت گوشی قسمت بالاش داغ میشه و بطور مثال در صفحه اصلی ساعت هی میره و میاد و اگر در گوگل کروم باشید صفحه بطورمکرر رفرش میشه و پس از گذشت دو.دیقه دما بالاتر میره و صفحه شروع به روشن خاموش شدن میکنه ولی هنگام روشن خاموش شدن ارم باتری باقی میمونه یا هنگام تایپ کیبورد هی میره و داخل فیلم هم مشخص هست که انیمیشن ارم باتری داخل بخش ساپورت هی از اول استارت میشه.باتری هم حدود ۱۲ ساعت طول میکشه تا شارژ کامل بشه.

https://www.aparat.com/v/0lJMe

فقط با یک شارژرکه قدیمیه و ضعیف شده این مشکل پیش نمیاد ولی هنگام اتصال به کامپیوتر و شارژراصلی و شارژرفندکی این مشکل وجود داره و به محض جدا کردن گوشی از شارژر در حد سه ثانیه گوشی به حالت نرمالش برمیگرده

دانگرید به ۵ مشکل رو حل نکردهمینطور repair با نرم افزار سونی فقط داتگرید به ۴ رو امتحان نکردم

بنظر میاد مشکل از گرماست اما چون گوشی به گفته صاحب قبلیش تاحالا باز نشده و بشدت هم تمیز هستش حتی یک خش هم نداره هیچجاش خواستم اول با شما که تخصص دارید مشورت کنم بعد اقدام کنم

خیلی خیلی ممنون میشم که دراسرع وقت پاسخ بدهید

با safe mode هم الان امتحان کردم تاثیری رو مشکل نداره اما دما رو چک کردم وقتی دما به 45 درجه میرسه پریدن صفحه شروع میشه بین 43 تا 45 فقط رفتن کیبورد و رفرش کردن بوجود میاد.

ولی وقتی گوشی داخل شارژ نیست حتی تا 47 درجه با روشن بودن تمام امکانات گوشی مشکلی نبود، گویا مشکلش مربوط به بخش شارژهستش
    ویرایش توسط m74habibi : 2019_07_16 در ساعت 00:47

کلمات کلیدی این موضوع