اگر دنبال این هستید که در حرفه خود خوش نام و معروف باشید قدم اول داشتن یک سایت حرفه ای می باشد.


طراحی سایت


طراحی سایت امروزه از اهمیت بالایی برخوردار است. فرض کنید فردی اسم شرکت شما را شنیده است و می خواهد در مورد شما بیشتر بداند. او اولین کاری که انجام می دهد؛ جستجو در فضای اینترنت است. وقتی در اینترنت نامی از شما پیدا نکند در نتیجه دلسرد شده و نام شرکت شما را رفته رفته فراموش خواهد کرد. طراحی سایت درجه یک مانند فیلیمو امری فنی و پیچیده است و نمی توان آن را به هر کسی سپرد. برای اینکه یک وب سایت از صفر به صد خود برسد تیم های مختلفی مشغول کار روی آن خواهند بود. از تیم گرافیک گرفته که اولین قدم های طراحی وب سایت را بر می دارد؛ تا تیم تولید محتوا که وب سایت شما را تکمیل و به روز رسانی می کند. به همین دلیل است که اکثر کارشناسان طراحی سایت را تلفیقی از هنر و فن می دانند.


طراحی سایت ارزان


اگر یک شرکت نوپا هستید که دارای بودجه ای اندک است. برای گسترش کسب و کار خود در فضای اینترنت به شما طراحی سایت ارزان را پیشنهاد می کنیم. هیچ وقت در ابتدا به سایت های بزرگ مانند پارس فوتبال توجه نکنید چرا که این سایت ها سالهاست در این زمینه فعالیت می کنند و شما به هیچ شکل نمی توانید به راحتی جایگاه آنان را بدست بیارید. طراحی سایت سریع به شما کمک می کند تا با کمترین سرمایه و در کوتاه ترین زمان صاحب یک سایت آماده فروشگاه اینترنتی شوید.


طراحی فروشگاه اینترنتی


طراحی سایت فروشگاهی از آن جایی رونق گرفت که کسب و کار ها از حالت آفلاین به سمت آنلاین شدن حرکت کردند و امروز ما شاهد این هستیم که دیگر مردم برای خرید هر وسیله ای به مغازه مراجعه نمی کنند و تنها با چند کلیک ساده جنس مورد نظرشان را خریداری می کنند. یکی از سایت های معتبر داخلی در این زمینه را می توان اسنپ مارکت نام برد. از همین روی بسیاری از کسب و کار ها علاوه بر ادامه ی فعالیت های خود به صورت سنتی، وارد فضای دیجیتال شدند.


اما با بیشتر شدن رقابت این فروشگاه ها در فضای دیجیتال در حال حاضر وارد شدن به این حوزه کار آسانی نیست. فرض کنید دیگر چه شرکتی می تواند با فروشگاه هایی نظیر ebay و Amazon رقابت کند. شرکت هایی که اقتصاد کشوری مانند آمریکا به آن ها وابسته است. به همین منظور وقتی می خواهید وارد دنیای فروشگاه های آنلاین شوید؛ باید خلاقیت از سر و کول سایتتان بالا برود. در نتیجه باید طراحی سایتتان را به یک طراح چیره و زبردست بسپارید.