معرفی بهترین تلویزیون های سونی در سال ۲۰۱۹، مموضوع مقاله این سری فروشگاه بانه وی آی پی است. یکی از شرکتهای کرهای که توانایی بسیار زیادی در زمینه طراحی و تولید تلویزیون دارد را میتوان سونی دانست. هنگامی که افراد قصد خرید تلویزیون دارند، برندهای مختلفی را مورد بررسی قرار خواهند داد، اما بعید به نظر میرسد بخواهند از محصولات سونی، ایراد بگیرند یا آنها را با عملکرد ضعیف، توصیف کنند.


در صورتی که از تلویزیون فعلی خود ناراضی هستید و میخواهید یک دستگاه جدید را خریداری کنید، پیشنهاد میکنیم یک دستگاه سونی را انتخاب و خریداری نمایید. لازم به ذکر است شرکت سونی علاقه زیادی به استفاده از سیستم عامل اندروید دارد و با این که سرعت بالایی را شاهد نیستیم، اما میتواند رضایت کاربران را جلب کند و قابلیتهای زیادی دارد.


همچنین امکان دسترسی به گوگل پلی و سایر سرویسها از طریق حساب کاربری جیمیل هم وجود دارد. ما در این مقاله قصد داریم شما را با ۱۰ مورد از بهترین تلویزیون های سونی آشنا کنیم که هر کدام از آنها دارای قابلیتهای متنوع و مختلف هستند.


برای خرید انواع تلویزیون در بانه می توانید هم اکنون اقدام کنید.


بهترین تلویزیون های سونی سال ۲۰۱۹
۱: تلویزیون سونی مدل Sony KD-49XG9005


یکی از تلویزیون های شرکت سونی که به تازگی معرفی شده و قابلیتهای زیادی هم دارد را میتوان Sony KD-49XG9005 دانست. بر اساس اطلاعات موجود، این تلویزیون هوشمند از ۴K پشتیبانی میکند و مجهز به سیستم عامل اندروید است.


همچنین از ویژگیهایی همانند HDR10 و Dolby Vision هم پشتیبانی به عمل میآورد. اکثر کاربران برای متصل کردن دستگاههای جانبی همانند کنسول بازی نیازمند درگاه HDMI هستند و اینطور که پیداست، Sony KD-49XG9005 مجهز به چهار پورت HDMI میباشد. همچنین شاهد سه درگاه USB هم هستیم. بر اساس اطلاعات موجود، تلویزیون جدید سونی قابلیتهای خوبی دارد و میتوان از آن به عنوان یکی از گزینههای برتر برای خرید، یاد کرد.


برای خرید تلویزیون سونی در بانه می توانید همین حالا اقدام کنید.


۲: تلویزیون سونی مدل Sony KD-65XG9505


بدون تردید میتوان مشخصات فنی و ظاهری Sony KD-65XG9505 را مشابه یک تلویزیون پرچمدار به حساب آورد. اینطور که پیداست شرکت سونی سعی کرد یک تلویزیون با مشخصات فنی نزدیک به تلویزیونهای گران قیمت و پرچمدار تولید کند، اما با برچسبگذاری قیمت بسیار پایین، فروش بالایی به دست آورد.


تلویزیون Sony KD-65XG9505 را میتوان به عنوان یکی از بهترین تلویزیون های سونی به حساب آورد که از ۴K پشتیبانی کرده و دارای سیستم عامل اندروید میباشد. بد نیست بدانید تعداد درگاه HDMI و USB آن هم به ترتیب ۴ و ۳ بوده که ما را به یاد Sony KD-49XG9005 میاندازد. افرادی که تمایل به داشتن یک تلویزیون با کیفیت دارند، میتوانند Sony KD-65XG9505 را با قیمت مناسب خریداری و از تماشای آن لذت ببرند.


۳: تلویزیون سونی مدل Sony KD-65XF9005


یکی از جدیدترین تلویزیونهای هوشمند سونی را که دارای ویژگیهای شگفتانگیز و کیفیت بالای صفحه نمایش است را میتوان Sony KD-65XF9005 معرفی کرد. بر اساس اطلاعات موجود، این تلویزیون مجهز به سیستم عامل اندروید بوده و از ۴K در کنار HDR10 و Dolby Vision هم پشتیبانی میکند.


بد نیست بدانید که تلویزیون جدید سونی در زمینه پخش صدا هم عملکرد بسیار خوبی از خود نشان داده و توانسته نظرات زیادی را به خود جلب نماید. لازم به ذکر است تلویزیون Sony KD-65XF9005 رنگها را به صورت خیرهکنندهای نمایش میدهد، اما نمیتوان طبیعی بودن آنها را زیر سوال برد. تلویزیون ۶۵ اینچ Sony KD-65XF9005 را میتوان در زمره یکی از بهترین تلویزیون های جدید سونی معرفی کرد که ارزش خرید بالایی دارد.


۴: تلویزیون سونی مدل Sony KD-85ZG9


تلویزیون Sony KD-85ZG9 را میتوان به عنوان نخستین تلویزیون هوشمند سونی دانست که از ۸K پشتیبانی میکند. شاید پشتیبانی تلویزیونها از ۸K کمی دور از ذهن باشد، زیرا هنوز محتوای دقیقی برای نمایش در دسترس قرار ندارد، اما حداقل میدانید که برای آن در آینده آماده هستید.


بر اساس اطلاعات موجود، Sony KD-85ZG9 مجهز به سیستم عامل اندروید بوده و از HDR10 به همراه Dolby Vision هم پشتیبانی میکند. شما میتوانید با داشتن یک حساب کاربری جیمیل از کلیه سرویسهای گوگل استفاده نمایید. با این که تلویزیون جدید سونی دارای ویژگیهای قابل قبولی است، اما باید قیمت زیاد آن را به عنوان یکی از مواردی که میتواند باعث منصرف شدن کاربران از خرید شود، به حساب آوریم.


۵: تلویزیون سونی مدل Sony KD-65AF8


بر اساس اطلاعات موجود، میتوان تلویزیون Sony KD-65AF8 را به عنوان دومین نسل از تلویزیونهای هوشمند اولد معرفی کرد که توانایی بسیار زیادی در نمایش تصاویر دارد. بدون تردید میتوان نمایشگر این تلویزیون هوشمند سونی را در زمره بهترین نمایشگرهای حال حاضر جهان دانست که میتواند نقش بسیار زیادی در جلب نظر مخاطبین داشته باشد.


در صورتی که قصد خرید Sony KD-65AF8 را دارید، باید بدانید در کنار داشتن سیستم عامل اندروید از HDR10 و HLG هم پشتیبانی میکند. همچنین شاهد ۴ پورت HDMI و ۳ پورت USB هم هستیم. لازم به ذکر است که این دستگاه از محتواهای ۴K هم پشتیبانی میکند و همانطور که گفته شد، قابلیت بالایی در نمایش جزئیات تصاویر دارد. یکی دیگر از ویژگیهای تلویزیون Sony KD-65AF8 را میتوان کیفیت بالای صدا دانست که بدون تردید برای اکثر کاربران، مسئله بسیار مهمی به حساب میآید.


برای خرید تلویزیون اولد سونی از بانه می توانید همین حالا اقدام کنید.


۶: تلویزیون سونی مدل Sony KD-75ZF9


در صورتی که بخواهیم یک تلویزیون سونی با عملکرد قابل قبول و قیمت مناسب را به شما معرفی کنیم، قطعا Sony KD-75ZF9 را از قلم نخواهیم انداخت. این تلویزیون هوشمند را میتوان در زمینه ویژگیها همانند پشتیبانی از HDR10 و HLG و همچنین Dolby Vision در شرایط بسیار خوبی دانست.


اکثر تلویزیونهایی که تاکنون به شما معرفی کردیم دارای ۴ پورت HDMI و ۳ پورت USB هستند که Sony KD-75ZF9 هم از این قاعده مستثنی نیست. بد نیست بدانید که شرکت سونی توانست تلویزیون Sony KD-75ZF9 را به گونهای طراحی کند که عملکرد بسیار بالایی در زمینه نمایش تصاویر و رنگها به صورت طبیعی دارد. تلویزیون جدید سونی دارای پایه نگهدارنده جذابی بوده و حاشیههای بسیار کمی دارد که همه آنها نوید یک گوشی هوشمند با کیفیت را میدهند.


۷: تلویزیون سونی مدل Sony KD-65AG9


آیا کیفیت صدای تلویزیون برای شما اهمیت دارد؟ آیا از کیفیت صدای تلویزیون کنونی خود ناراضی هستید و قصد جایگزین کردن آن با تلویزیون جدیدی از کمپانی سونی را دارید؟ شما میتوانید با خرید تلویزیون جدید و هوشمند Sony KD-75ZF9، صدای بسیار عالی و همچنین تصاویر باکیفیت و قابل قبولی را مشاهده کنید.


اینطور که پیداست، تلویزیون جدید سونی عملکرد خیرهکنندهای در SDR دارد و میتواند نظر کاربران زیادی را به خود جلب نماید. توجه داشته باشید که دستگاه جدید سونی دارای نمایشگر اولد بوده و مجهز به سیستم عامل اندروید است. همچنین از نمایش محتوای ۴K هم پشتیبانی میکند.


۸: تلویزیون سونی مدل Sony Bravia A8G


یکی دیگر از تلویزیونهای مهم و باکیفیت سونی را میتوان Sony Bravia A8G معرفی کرد. بر اساس اطلاعات موجود، این تلویزیون از محتوای ۴K پشتیبانی میکند و باید بدانید تصاویر با نهایت کیفیت نمایش داده خواهد شد.


اینطور که پیداست، رنگها در صفحه نمایش اولد Sony Bravia A8G بسیار خیرهکننده هستند، اما از حالت طبیعی خارج نخواهند شد. شما میتوانید با خرید این تلویزیون در دنیای اینترنت هم وبگردی کنید یا از برنامههای متنوع سیستم عامل اندروید، استفاده نمایید. همچنین میتوانید از دستیار صوتی گوگل هم استفاده کنید.


۹: تلویزیون سونی مدل Sony XBR65X850F


تلویزیون هوشمند Sony XBR65X850F را میتوان به عنوان یکی از بهترین تلویزیونهایی معرفی کرد که برای تماشای فیلم و مخصوصا ورزشهای مختلف، میتواند نظر کاربران زیادی را به خود جلب کند.


بر اساس اطلاعات موجود، تلویزیون Sony XBR65X850F از نمایش محتوای ۴K HDR پشتیبانی میکند و با چهار خروجی HDMI، میتواند از دستگاههای مختلفی پشتیبانی نماید. توجه داشته باشید تلویزیون جدید سونی دارای قابلیتهای بسیار زیادی در زمینه برنامههای سوم شخص بوده و میتوان قابلیتهای هوشمند آن را بالاتر از حد انتظار دانست.
۱۰: تلویزیون سونی مدل Sony 900F


تلویزیون Sony 900F در سایز ۴۹ اینچ در دسترس قرار دارد و برای خانههایی با اتاق پذیرایی کوچک، بسیار عالی هستند. اینطور که پیداست، Sony 900F از نمایش محتوای ۴K در صفحه نمایش ال ای دی پشتیبانی میکند و میتوان تصاویر را با نهایت کیفیت مشاهده کرد.


بد نیست بدانید به دلیل تعداد پورت HDMI بالای تلویزیون جدید سونی، میتوانید دستگاههای جانبی زیادی را به آن متصل کنید. در صورتی که علاقهمند به داشتن کنسول بازی همانند پلی استیشن ۴ هستید، باید بدانید امکان انجام جدیدترین بازیها با نهایت جزئیات در تصاویر برای شما فراهم خواهد بود.


یکی دیگر از ویژگیهای Sony 900F را میتوان عملکرد بالا و قابلیتهای بسیار عالی سیستم عامل اندروید دستگاه دانست که امکان استفاده از برنامه های شخص ثالث و دستیار صوتی گوگل را فراهم خواهد کرد.


در صورتی که به دنبال خرید یک تلویزیون با سایز کوچک، اما قابلیتهای بالا هستید، نباید یکی از بهترین تلویزیون های سونی یا بهتر بگوییم Sony 900F را فراموش کنید.

منبع: بهترین تلویزیون سونی بانه وی آی پی