خصوصیات سقف برقی پارچه ای
از خصوصیات سقف برقی پارچه ای چه می دانید؟ ما در این مقاله همانطور که از نامش پیدا می باشد قصد داریم شما را با خصوصیات سقف برقی پارچه ای آشنا کنیم. همه روزه افرادی هستند که با عوامل طبیعی مشکل دارند نه در محیط بسته بلکه منظورمان در یک محیط باز می باشد برای مثال خانواده ای قصد برپا کردن دورهمی را در ایوان ویلای خود دارند اما به ناگهان باران شروع به باریدن می کند برای حل این مشکل شما چه راه حلی را به آن ها پیشنهاد می دهید؟
خب عموما افراد دورهمی را کنسل کرده به داخل ویلا باز می گردد اما پیشنهادی که ما به آن ها می دهیم استفاده از سقف برقی می باشد. سقف برقی دارای یک چهارچوب ثابت می باشد که تنها می تواند پوشش آن را حرکت دهید و برای باز و بسته کردن پوشش آن می توانید از یک ریموت کنترل کمک بگیرید. مشتریانی که سقف برقی را خریداری می کنند می دانند که سقف برقی یک محصول شگفت انگیز می باشد که نه تنها در ویلا بلکه در جای های متفاوتی با پوشش های متفاوت می توان آن را نصب کرد. یکی از این پوشش ها که می توان به آن اشاره کرد پوشش پارچه ای سقف برقی می باشد که در این مقاله به آن می پردازیم پس همراه ما باشید.

پارچه ی ضد آب سقف برقی

اگر خانواده ای که در بالا به آن اشاره کردیم را در نظر بگیرید که سقف برقی خریده اند باز هم در زمان بارش باران به داخل ویلا پناه می برند یا همچنان در زیر سقف برقی می مانند و به آن اعتماد می کنند. خیلی ها برای آن که دفعات اولشان است از سقف برقی استفاده می کنند هنوز نگران هستند آب باران به داخل پوشش پارچه ای سقف برقی نفوذ کند و مشکل ساز شود اما اینطور نیست پوسته ای پارچه ای سقف برقی ضد آب می باشد .
این نوع پارچه ی استفاده شده در سقف امکان ندارد آب را به درون خود نفوذ دهد و شما را خیس کند اگر زمانی دیدید که آب به درون پارچه نفوذ کرده باید گفت که سر شما کلاه گذاشته و با نام پارچه ی ضد آب سقف برقی به شما یک پارچه ی ساده را تحویل داده اند. پارچه های استفاده شده برای پوشش سقف برقی از جنس پارچه ی پلی استر با روکش pvc می باشد اگر درباره ی این نوع پارچه قبل از خرید تحقیق کنید متوجه خواهید شد که این نوع پارچه چقدر مقاومت بالایی در برابر بارش باران دارد. با یکی از خصوصیات سقف برقی پارچه ای آشنا شدید در ادامه اطلاعات بیشتری نیز کسب خواهید کرد.

برای خواندن ادامه مطلب کلیک کنید.