با سلام .اقا گوشی بنده xz1 هست بنده تجربه باز کردن بوت لودر گوشی های سونی رو نداشتم ولی اقدام به این کار کردم با فلش تولز و از drm بکاپ نگرفتم ،توی فلش تولز زده بود بوت لودر باز و تو گوشی هم قبل از بوت شدن گوشی پیامی برای بستن بوت لودر میاد و تو developer options همoen unlocker کم رنگ شده زده قبلا باز شده ولی با کد عددی وقتی میزنم گوشی هنوز باز نشده و قفل هست و هیچ تغییری هم تو گوشی ایجاد نشده با توجه به حدف شدن drm .هر چه قدر هم خواستم از drm بکاپ بگیرم بعد از دسته گلم باز نمیشه از دو روشی که همین جا زده بود استفاده کردم با توجه به از دسترش خارج شدن oem developer انجام نشد هر چقدر هم با فلش تولز میخوام دوباره relock کنم نمیشه error عدم توانایی قفل کردن میده حتی از روش های دیگه هم رفتم نشد و حتی رام گوشی رو هم دوباره نصب کردم درست نشد کل ارور های دیگه رو هم که احتمال میدادم چک کردم باز نشد اندروید گوشی 9 و آخرین نسخه فلش تولز رو دارم از اساتید کسی میتونه به بنده کمک کنه تا بدون پاک شدن drm گوشی( چون فکر نکنم پاک شده باشه با این که رو فلش تولز با کد سونی که گرفتم زده بود بوت لودر باز شده ولی من تغییری تو گوشی نمیبینم به طور مثال باید قابلیت نویز کنسلینگ از کار بیفته ولی برا من کار میکنه )رو دوباره lock کنم ؟