طریقه صحیح یادگیری توصیف به انگلیسی افراد و وقایع
مانامو جهت آموزش کلمات و جملات شرح وقایع و افراد به زبان انگلیسی، فیلم های آموزشی را برای شما جمع آوری کرده است. تمامی محتوا های آموزشی قرار داده شده به صورت سطح بندی شده (مقدماتی – متوسط و پیشرفته) است.

با مانامو می توانید موضوعات مختلفی را که برای مکالمه توصیف افراد و وقایع به انگلیسی به آن ها نیاز پیدا می کنید را به سادگی بیاموزید:

توصیف کار های روزانه به زبان انگلیسی.
توصیف عادات روزانه به انگلیسی.
شرح به انگلیسی شخصیت خود و دیگران.
نحوه توصیف چهره به انگلیسی.
توصیف یک فرد به انگلیسی.
توصیف اعضای خانواده به زبان انگلیسی.
توصیف ویژگی های احساسی و ویژگی های فیزیکی یک فرد به انگلیسی.
انواع صفت های انگلیسی برای توصیف افراد و وقایع.
مکالمه انگلیسی توصیف یک اتفاق خوب یا بد.
مکالمه انگلیسی شرح خاطرات و اتفاقات گذشته.
توصیف خاطرات کودکی به انگلیسی.
آشنایی با انواع واژگان انگلیسی برای توصیف مردم و وقایع.
طریقه توصیف یک عکس به زبان انگلیسی.
نحوه توصیف یک شخصیت به زبان انگلیسی.
طریقه به کار بردن جملات تعریف و تمجید به انگلیسی برای توصیف افراد و وقایع.
نحوه تعریف کردن از فردی در انگلیسی و طریقه پاسخ به آن.
مکالمه انگلیسی درباره personality.
مکالمه انگلیسی شرح صفات ظاهری دیگران.
و ... .
هر موضوع دیگری که در هنگام صحبت درمورد توصیف وقایع و افراد به زبان انگلیسی به آن نیاز پیدا خواهید کرد را در این صفحه از مانامو می توانید بیاموزید.

روش مانامو جهت آموزش کلمات و جملات شرح افراد و وقایع به انگلیسی:
مطالب و فیلم های آموزشی که مانامو برای آموزش قرار داده است به صورت کوتاه هستند یعنی بخش های کوتاهی از فیلم ها و آموزش هایی که به توضیح نحوه شرح وقایع و افراد به زبان انگلیسی می پردازند را قرار داده است.

فیلم ها به صورت همزمان دارای زیر نویس انگلیسی و فارسی هستند که در یادگیری بهتر شما بسیار موثر است و می تواند به تقویت مهارت های شنیداری، لغوی و با تکرار و تمرین بیشتر مهارت گفتاری شما را نیز بهبود ببخشد. همپنین می توانید از آموزش رایگان زبان انگلیسی مانامو نیز استفاده کنید.

شیوه دیگری که در آموزش های manamo به کار گرفته شده است، قرار دادن کامنت های آموزشی است. زبان آموزان متناسب با موضوع آموزشی، مطالب و نکاتی را در بخش نظرات قرار داده اند که به تکمیل هر مبحث بسیار کمک می کند. شما نیز می توانید در صورتی که نکات آموزشی بیشتری را می دانید، آن ها را در بخش نظرات قرار دهید و از این طریق دانش و معلومات خود و دیگران را در زمینه شرح وقایع و افراد در انگلیسی بالا تر ببرید.