سلامت و بهداشت از جمله مواردی است که به صورت گسترده در گفتگو های روزمره در مورد آن صحبت می شود. بنابراین یادگیری نحوه صحبت درباره سلامت و بهداشت در زبان انگلیسی موضوعی بسیار ضروری است. به دلیل گسترده بودن مبحث سلامت و بهداشت، پیشنهاد می شود برای یادگیری بهتر از فیلم های آموزشی انگلیسی مرتبط که با معنی و ترجمه در مانامو هستند، استفاده کنید زیرا ماندگاری نکات با استفاده از این روش بسیار بیشتر است.
برای آموختن تمامی کلمات و جملات انگلیسی مربوط به حوزه های مختلف بهداشت و سلامت می بایست در ابتدا مطلب آموزشی را انتخاب کنید که متناسب با سطح شما باشد. بنابراین به سطح elementary، intermediate و advanced فیلم های آموزشی توجه کنید.

از معنی و ترجمه هایی که به صورت انگلیسی و فارسی برای هر فیلم مربوط به حوزه سلامت و بهداشت قرار داده شده است استفاده کنید و ویدئو را همراه زیرنویس و بدون زیر نویس مشاهده کنید و این کار را چندین مرتبه تکرار کنید تا تمامی نکات زبان انگلیسی در مورد سلامت و بهداشت گفته شده در ذهن شما تثبیت شوند.

همچنین یادداشت کردن نکات جدید و تمرین و تکرار آن ها و بررسی کلمات جدید در دیکشنری را فراموش نکنید زیرا مشاهده مثال های بیشتر از یک کلمه می تواند به یادگیری بهتر شما کمک کند.

به منظور یادگیری بهتر می توانید همراه فیلم جملات را تکرار کنید، این کار به یادگیری بهتر ساختار جملات برای صحبت درباره سلامت و بهداشت به زبان انگلیسی به شما بسیار کمک می کند.

موضوعات آموزشی مکالمه کوتاه انگلیسی درباره سلامتی و بهداشت
مبحث سلامت و بهداشت بسیار گسترده است و شما می بایست تمامی نکات لازم در این زمینه را بدانید، manamo موضوعات مختلفی در زمینه طریقه صحبت درمورد بهداشت و سلامت به انگلیسی را به شما آموزش می دهد و برای تمامی آموزش ها معنی و ترجمه را نیز قرار داده است که به صورت خلاصه شامل مباحث زیر می شود:

رایج ترین لغات و عبارات انگلیسی در زمینه سلامت و بهداشت health.
صحبت کردن به انگلیسی درباره فعالیت هایی که باعث سلامتی می شوند.
صحبت درمورد طریقه رعایت بهداشت به زبان انگلیسی.
مکالمه انگلیسی درباره مراقبت از سلامتی خود.
صحبت در مورد وضعیت سلامت جسمانی به انگلیسی.
لغات و اصطلاحات انگلیسی مربوط به بیماری ها.
آشنایی با بیماری های رایج به زبان انگلیسی.
آموزش طریقه شرح بیماری خود به پزشک در زبان انگلیسی.
یادگیری سوالات و پاسخ های رایج بین پزشک و بیمار به انگلیسی.
توصیف به زبان انگلیسی علائم بیماری.