هوم خانه نمایندگی تعمیرات جاروبرقی بهی در شمال جنوب شرق و غرب تهران با استفاده از تعمیرکار مجرب، تعمیر جاروبرقی بهی را با ضمانت نامه معتبر و قطعات اصلی به شما ارائه می نماید.


از لوازم پر مصرف برای نظافت هر خانه ای می توان به جاروبرقی اشاره کرد. قدرت بالا اما صدای پایین دو فاکتور مهم در انتخاب یک جاروبرقی می باشند. رعایت استانداردها در طراحی جاروبرقی کار کردن با آنها را بسیار راحت می کند. اگر از جاروبرقی خود در طول هفته چندین بار استفاده می کنید ممکن است با گذشت زمان قطعات آن فرسوده شده و جاروبرقی کیفیت و کارایی خود را از دست بدهد. در تمام روزهای هفته می توانید از خدمات نمایندگی تعمیرات جاروبرقی بهی در محل، توسط تعمیرکاران مجرب بهره مند شوید.


تعمیر جاروبرقی بهی در تهران
از ویژگی های یک مرکز معتبر تعمیرات لوازم خانگی داشتن نمایندگی های متعدد در سطح شهر تهران می باشد. نمایندگی تعمیرات جاروبرقی بهی با احترام به حقوق مشتری سعی کرده است با افتتاح شعبه های مختلف در تمام مناطق تهران تعمیرات جاروبرقی شما را با سرعت بالا و زمان پایین تعمیر کند. این مرکز با بهره گیری از تکنسین های مجرب و استفاده از روش های جدید تعمیر، همواره تلاش کرده است بهترین خدمات خود را ارائه دهد. واحد تعمیرات در تهران به تمامی تجهیزات و امکانات مورد نیاز جهت تعمیر جاروبرقی دسترسی دارد و با بهره مندی از این تجهیزات انواع خدمات تعمیرات و تعویض قطعات را ارائه می دهد. تعمیرکاران مجرب، افرادی که با سال ها فعالیت توانسته اند رضایت مشتری ها را فراهم کنند مطابق با آخرین استانداردهای روز دنیا تعمیرات تخصصی جاروبرقی را انجام می دهند.


نمایندگی تعمیرات جاروبرقی بهی در محل و منزل
با یک تماس تعمیرکار نمایندگی تعمیرات بهی در خدمت شماست، از خدمات یک مرکز تخصصی تعمیرات جاروبرقی می توان به حضور متخصصان مجرب در محل اشاره کرد. نمایندگی تعمیرات جاروبرقی بهی برای تعمیر آسان دستگاه ها، خدمات خود را در محل و منزل ارائه می دهد. تعمیرکاران ما با حضور در محل و منزل تمام مراحل تعمیر جاروبرقی را با دقت و مهارت خاصی انجام می دهند. تعمیرکاران ماهر این مرکز در تمامی روزهای هفته حتی در ایام تعطیل برای خدمت رسانی به محل شما اعزام خواهند شد. با تعمیر جاروبرقی در محل از دردسر های رفت و آمد و پیدا کردن یک تعمیرگاه مجاز آسوده می شوید. از مزیت های مهم حضور تعمیرکار در محل صرفه جویی در وقت و هزینه می باشد، شما می توانید تا آمدن تعمیرکار، به کارهای دیگر رسیدگی کنید.


هزینه تعمیر جاروبرقی بهی در تعمیرگاه مجاز و مرکزی
هزینه تعمیر لوازم خانگی بهی یکی از اساسی ترین مخارج در سبد خانوار محسوب می شود. تعمیرکارانی که از تعمیرگاه های مجاز و مرکزی جاروبرقی بهی برای تعمیر و سرویس جاروبرقی شما به محل اعزام می شوند دارای دستمزد مشخص می باشند. بر اساس قیمت های اعلام شده توسط اتحادیه تعمیرکار باید به قوانین احترام گذاشته و با توجه به خدماتی که ارائه داده است از مشتری دستمزد دریافت کند. با توجه به استفاده از قطعات اورجینال، تعمیرکار ضمانت یک ساله خدمات انجام شده را نیز همراه با فاکتور به مشتری تحویل می دهد. در فاکتور نمایندگی بهی سه مورد مهم قید می شود: هزینه قطعه تعویض شده، البته اگر تعمیرکار قطعه را تعمیر کند هزینه پرداختی کمتر خواهد شد، هزینه ایاب و ذهاب، هزینه دستمزد تعمیرکار، قیمت تمام این موارد توسط اتحادیه مشخص شده است و تعمیرکار موظف به درج آنها در فاکتور می باشد.


مشکلات و ایرادات متداول جاروبرقی بهی
جاروبرقی یکی از وسایل پرمصرف و ضروری هر خانه می باشد. اگر در هنگام کار کردن با جاروبرقی مشکلی پیش بیاید، با عیب یابی صحیح و برطرف کردن مشکل پیش آمده می توانید مجددا از جاروبرقی خود استفاده کنید.


علت کم بودن مکش جاروبرقی بهی
زمانی که کیسه جاروبرقی بهی پر شده باشد مکش جاروبرقی بهی کمتر می شود، سعی کنید قبل از پر شدن کیسه جاروبرقی بهی آن را خالی کنید. به هنگام تعویض کیسه جاروبرقی بهی آن را چک کنید تا دچار پارگی و سوراخ نشده باشد. با گرفتگی خرطومی یا وجود سوراخ در آن مکش جاروبرقی بهی ممکن است کم شود. های جاروبرقی بهی عملکرد مهمی در مکش جاروبرقی دارند آنها را باید به طور مرتب تمیز کنید. اگر برس جاروبرقی بهی با مو یا موارد دیگر مسدود شده باشد مکش جاروبرقی کاهش پیدا می کند. تمام موارد را یک به یک بررسی کرده تا مشکل را برطرف کنید.


دلایل صدای غیرطبیعی در جاروبرقی بهی چیست؟
به هنگام روشن کردن جاروبرقی بهی به دلیل سرعت بالای موتور، لرزش شدیدی در جاروبرقی بهی ایجاد می شود، لاستیک های نگهدارنده مانع این لرزش و صدا می شوند. اگر لاستیک ها بر اثر زمان فرسوده شده باشند باید تعویض شوند تا از ایجاد لرزش و صدا جلوگیری شود. البته ممکن است قطعه پروانه و یا قطعه بلبرینگ در جاروبرقی بهی خراب شده باشند و ایجاد سروصدا می کنند. تعمیرکار نمایندگی تعمیرات جاروبرقی بهی موارد ذکر شده را بررسی می کند تا علت صدای غیر طبیعی جاروبرقی بهی را جویا شود.


مشکل کم بودن قدرت موتور جاروبرقی بهی
زمانی که کلکتور جاروبرقی بهی کثیف شده باشد قدرت موتور جاروبرقی بهی پایین می آید. همچنین با خراب شدن یاطاقان جاروبرقی قدرت جاروبرقی بهی نیز کاهش پیدا می کند. یکی دیگر از دلایل مهم کاهش قدرت موتور جاروبرقی نیم سوز شدن موتور می باشد. تعمیرکار حرفه ای می تواند دلیل کم شدن قدرت موتور جاروبرقی بهی را با عیب یابی صحیح تشخیص داده و آن را تعمیر کند.


روشن نشدن جاروبرقی بهی
پریز برق را با یک فاز متر چک کنید تا از وجود جریان برق در مدار اطلاع پیدا کنید، البته اگر میزان جریان برق در پریز کم باشد باز هم جاروبرقی بهی روشن نخواهد شد. ممکن است به دلیل کشیدگی سیم دو شاخه، سیم دچار قطعی شده باشد و جاروبرقی بهی روشن نشود. در برخی از مواقع فشار زیاد باعث شکسته شدن کلید روشن شدن جاروبرقی بهی می شود در نتیجه شما نمی توانید جاروبرقی را روشن کنید. اگر با بررسی تمام موارد هنوز علت روشن شدن جاروبرقی را پیدا نکرده اید، به احتمال زیاد موتور جاروبرقی سوخته است. تعمیرکار نمایندگی تعمیرات جاروبرقی بهی با مهارتی که دارید می تواند عیب یابی را با دقت انجام داده و آن را تعمیر کند.


علت خاموش شدن ناگهانی جاروبرقی چیست؟
اگر زمان استفاده از جاروبرقی بهی زیاد باشد، حرارت در جاروبرقی بالا می رود و به صورت اتوماتیک موتور خاموش می شود. سعی کنید پس از بیست دقیقه استفاده از جاروبرقی بهی آن را خاموش کرده و پس از خنک شدن دوباره از آن استفاده کنید. ممکن است در هنگام استفاده از جاروبرقی یک زباله بزرگ به داخل لوله جاروبرقی بهی کشیده شده باشد، این کار باعث خفه کردن جاروبرقی می شود. تمام مسیرهای مکش جاروبرقی را بررسی کنید تا اگر زباله ای در خرطومی و لوله ها گیر کرده است خارج کنید. اگر سیم جاروبرقی را تا انتها باز می کنید ممکن است بر اثر کشیدگی، سر سیم از قسمت اتصال که در زیر قرقره جاروبرقی دارد جدا شده باشد. کیسه پر جاروبرقی بهی هم یکی دیگر از دلایل روشن نشدن جاروبرقی به شمار می آید. کثیف شدن های جاروبرقی بهی نیز به داغ شدن موتور کمک می کنند و خاموش شدن جاروبرقی را در پی خواهند داشت.


علت جرقه زدن موتور جاروبرق بهی چیست
کثیف شدن زغال ها و نیم سوز شدن سیم پیچ های جاروبرقی از دلایل جرقه زدن موتور جاروبرقی محسوب می شوند. بررسی و تعمیر آنها را به یک تعمیرکار مجرب بسپارید.


مشکل داغ شدن جاروبرقی بهی
خرابی ترموستات، نیم سوز شدن موتور و خرابی فن از مواردی هستند که داغ شدن جاروبرقی را در پی خواهند داشت. برای تشخیص و حل این مشکل از یک متخصص راهنمایی بخواهید.


نامنظم کار کردن جاروبرقی بهی
تنظیم نبودن فاصله بین زغال ها و تیغه ها، نیم سوز شدن آرمیچر و سوختن کلاف های میدان باعث کار کردن جاروبرقی به طور نامنظم می شوند. این موارد باید توسط یک تعمیرکار متخصص بررسی شوند.


عیب یابی و تعمیرات توسط تعمیرکار جاروبرقی بهی
عیب یابی جاروبرقی بخش مهمی از فرآیند تعمیر به شمار می آید، عیب یابی دقیق تنها در صورت تجربه و مهارت بالا امکان پذیر است. اگر عیب یابی به درستی صورت نگیرد تعمیرکار در ادامه راه با مشکل روبه رو خواهد شد. پس از کشف آسیب وارد شده به جاروبرقی، نوبت به تعمیر آن می رسد. اگر قطعه قابل تعمیر باشد، تعمیر قطعه ی خراب به جای تعویض قطعه ی معیوب صورت می گیرد. اما اگر قطعه قابل تعمیر نباشد باید تعویض شود. تعمیرکار نمایندگی تعمیرات جاروبرقی بهی موظف است در ابتدا اقدام به تعمیر قطعه کند، پس از بررسی های لازم اگر امکان تعمیر وجود نداشته باشد استفاده از قطعات اورجینال اقدام بعدی او خواهد بود. انواع قطعات آسیب دیده در جاروبرقی بهی با نمونه های اصلی جایگزین می شوند. تعمیرکار اجازه ندارد تا از قطعات دست دوم و تقلبی در تعمیرات جاروبرقی استفاده کند.


هوم خانه نمایندگی تعمیرات جاروبرقی بهی
تعمیرکاران هوم خانه به عنوان نمایندگی تعمیرات جاروبرقی بهی تشخیص و عیب یابی را با روش های حرفه ای انجام می دهند و از همان ابتدا با تشخیص درست، راه حل درست را نیز انتخاب می کنند. تعمیرکاران با دانش به روز فنی و استفاده از مدرن ترین ابزار و تجهیزات در ساعت و روز هماهنگ شده توسط شما در محل برای تعمیر جاروبرقی شما حضور پیدا می کنند. هوم خانه با تیم پشتیبانی قوی دشوار ترین و آسان ترین مشکلات جاروبرقی بهی را در اسرع وقت برطرف می کنند.