:
دسترسی سریع
  • Guest
:

کاربران برچسب زده شده

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 11 از 11

موضوع: دانلود نرم افزار iQuran +دیتا

مدیر کل انجمن
    mehdi آواتار ها

ميانگين پست در روز
    2.98
    مدل رام
    Just Stock
    Xperia-X Android7.1
    8,501 تشکر در 3,431 پست
    میانگین حضور
    4 دقيقه 36 ثانيه

Title Icon دانلود نرم افزار iQuran +دیتا

با سلام

نرم فزار iQuran یکی از بهترین نرم افزار های قرانی هست و به شما قرآن كامل با خط عثمان طه همراه با ترجمه و تلاوت آیات را ارائه می ده.نرم افزار iQuran جدید به شما قرآن كامل با خط عثمان طه همراه با ترجمه و تلاوت آیات را ارائه می دهد.

اگه از نسخه های قبل این نرم افزار استفاده کرده باشید میدونید که تلاوت آقای منشاوی رو ندارن ولی به نسخه ی 2.3.3 و نسخه های بالاتر تلاوت آقای منشاوی هم اضافه شده.

به امید روزی که تلاوت آقای عبد الباسط هم قرار بگیره.

ماجرا از اینجا شروع شد که من دنبال تلاوت آقای منشاوی میگشتم ولی چون تلاوت آقای منشاوی تازه تو این نرم افزار قرار گرفته هنوز کسی از ایرانیها تلاوت ایشون رو دانلود نکرده یا اگه دانلود کرده هم رو نت آپ نکرده تا بقیه بتونن به راحتی با سرعت زیاد و راحت دانلود و استفاده کنن

منم وقتی دیدم بجز خودم خیلی های دیگه بهش نیاز دارن ولی اونا نمیتونن خودشون با گوشی دانلودش کنن حالا به هر دلیلی.چون هر جا رفته بودم خیلی ها درخواست داده بودن

تصمیم گرفتم خودم با گوشی بگیرمش و دوباره آپش کنم تا بقیه بعد از من با دانلود دیتاش مشکل نداشته باشن

حدودا یه هفته پیش دانلودشو تموم کردم و امروز عصر رو نت آپلودش کردم حالا هم که دارم تاپیکشو میزنم دیگه

خوب پس ما اولین فرومی هستیم که تلاوت آقای منشاوی رو گذاشتیم و خودمون هم دانلودش کردیم پس هرگونه کپی برداری فقط باذکرمنبع بلامانع می باشد.

برای راحتتر دانلود کردن شما من فایلو تو 12پارت 100مگابایتی و توی Trainbit آپلود کردم چون ماندگاری فایلها توش زیاده و بعدا دوباره خودش پاکشون نمیکنه(البته اگه پاک شدن خبر بدید دوباره آپ میکنم)

حالا بریم سراغ لینک ها

برای دانلود دیتا به لینک زیر برید

کد:
    iQuran
    11پارت هستن +فایل iQuran part.zipکه پارت 1 میشه پس جمعا 12پارت میشن دی:

بعد از دانلود هر12فایل همه رو توی یه پوشه میذارید و بعد همون پارت اول یعنی (iQuran part.zip)رو اکسرتکت میکنید(خودش بقیه کارارو انجام میده) و بعد یه پوشه بهتون میده با نام iQuranکه همون دیتا باشه

در صورتی که بخواید فقط دیتای آقای منشاوی رو داشته باشید همون پوشه رو در شاخه اصلی حافظه کپی میکنید
    در صورتی هم که قبلا تلاوت شخص دیگه ای رو گذاشتید و حالا میخواید چندتا تلاوتو با هم داشته باشید وارد آدرس زیر میشید.
    iQuran\audio_v2
    و پوشه 8رو در همین آدرس توی حافظه اصلی گوشیتون کپی میکنید.

تلاوت بقیه ی قاریان هم در پست دوم همین تاپیک قرار میگیره و برای نصب نرم افزار هم نسخه2.3.3نرم افزارو پیش دیتاها گذاشتم و از این لینک هم میتونی دانلودش کنید.

توجه:هرگونه کپی برداری فقط باذکرمنبع انجمن تخصصی اکسپریا بلامانع می باشد.
    توجه:من یه جا خوندم که سازنده ی نرم افزار راضی نیست که ما به صورت رایگان از نسخه ی proاستفاده کنیم و باید اونو از گوگل پلی یا از خودشون بخریم پس چیزی گردن من نندازین که من گذاشتمش یا ... اگه دانلود کردید گردن خودتونه(میتونید نسخه پرو رو از گوگل پلی بخرید .
    توجه:اگه یه دعای خیر برای بنده کنید خیلی بهتر از تشکر هست چون کسانی که این تاپیکو میخونن قطعا آدمای خوب و پاکی هستن پس دعاشون میگیره.

منم دعا میکنم خدا از تو بگیرد هر آنچه خدا را از تو می گیرد.

اسکرین شات از برنامه

من از روییدن خار بر سر دیوار دانستم/که ناکس کس نمیگردد بدین بالانشینی ها (صائب)

به تشکر نیازی ندارم ، واسم دعا کنید،ممنون
    مجموعه خطاهای رایج در برنامه فلش تولز
    مجموعه سوالات رایج در گوشی های اکسپریا
    اموزش جامع کار با فلش تولز همراه سوالات رایج و پاسخ
    توضیحات مهم درباره تغییرات و ارورهای فلش تولز در نسخه های جدید
    امام رضـــــــا علیه السلام فرمود: کسی که توان جبران گنــــــــاهانش را ندارد، زیاد بر حضرت محمّد و اهل بیتش صلوات و درود فرستد، که همانا گناهانش اگر حقّ الناس نباشد، محو و نابود گردد.
    5 کاربر از mehdi به خاطر این پست تشکر کردند.
    ALI,Ali Reza,msajad,SaEeD,Seyed Mahdi

مدیر کل انجمن
    mehdi آواتار ها

ميانگين پست در روز
    2.98
    مدل رام
    Just Stock
    Xperia-X Android7.1
    8,501 تشکر در 3,431 پست
    میانگین حضور
    4 دقيقه 36 ثانيه

Title Icon

با سلام
    یکی از بچه های موبایلستان یه تاپیک زده بود نقل قولش کردم اینجا شاید به درد کسی خورد استفاده کنه ثواب داره

نقل قول نوشته اصلی توسط ali14904
    : با عرض سلام
    بنده فایل اجرایی تنظیم کرده ام تا با اجرای آن و دانلود فایلهای مربوط به استاد پرهیزگار و منصوری و کپی آن در پوشه مخصوص بتوان صوت قرائ ایرانی نیز در برنامه اجرا شود.
    روش نصب:
    1. ابتدا فایل مورد نظر ضمیمه را جهت تبدیل فایلها را دانلود کنید.سپس پسوند txt را به bat تبدیل کنید(rename)
    2. فایلهای مربوط به قاری مورد نظر را همچون استاد پرهیزگار و یا استاد منصوری را از لینک زیر دریافت کنید
    برای دانلود اینجا کلیک کنید
    3. بعد از دانلود فایهای مربوط به قاری مورد نظر را اکسترکت کنید.
    4. در پوشه ای که فایلها رو اکسترکت کردید فایل مخصوص ضمیمه رو که دانلود کردید و تغییر به YaAli.bat کردید جهت تبدیل اسمامی فایلها رو به این پوشه انتقال دهید و اجرا کنید.
    5. با اجرای فایل مخصوص تعداد114 پوشه درست می کند که متناسب با 114 سوره است لذا شما این پوشه ها را به پوشه sdcard گوشی خود و در پوشه iquran/audio/0-6/ و یا iquran/audio_v2/0-6 منتقل کنید 0-6 پوشه های مخصوص هر قاری است مثلا پوشه 0 مخصوص استاد حصری می باشد و اگر شما پوشه های تولید شده را به پوشه 0 بریزید در برنامه نام استاد حصری همان استاد پرهیزگار می باشد .
    امیدوارم که برای همگان مفید باشه.
    لطفا بنده را در دعاهای خود فراموش نکنید. یا علی (ع)
    منبع: تلاوت ترتیل زیبای استاد پرهیزگار و استاد کریم منصوری فایلهای مخصوص iquran
    فايل هاي پيوست شده فايل هاي پيوست شده

من از روییدن خار بر سر دیوار دانستم/که ناکس کس نمیگردد بدین بالانشینی ها (صائب)

به تشکر نیازی ندارم ، واسم دعا کنید،ممنون
    مجموعه خطاهای رایج در برنامه فلش تولز
    مجموعه سوالات رایج در گوشی های اکسپریا
    اموزش جامع کار با فلش تولز همراه سوالات رایج و پاسخ
    توضیحات مهم درباره تغییرات و ارورهای فلش تولز در نسخه های جدید
    امام رضـــــــا علیه السلام فرمود: کسی که توان جبران گنــــــــاهانش را ندارد، زیاد بر حضرت محمّد و اهل بیتش صلوات و درود فرستد، که همانا گناهانش اگر حقّ الناس نباشد، محو و نابود گردد.
    تشکر شده توسط :
    Seyed Mahdi

• صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

کلمات کلیدی این موضوع