از اخلاقی ترین پناهگاه فیل در تور تایلند پوکت به نام پناهگاه فیل ها در جنگل دیدن کنید. این تور فیل پوکت شامل تجربیات باورنکردنی است با فیل ها شنا کنید و از استحمام فیل در پوکت در پناهگاه فیل ها در جنگل لذت ببرید!


بهترین و اخلاقی ترین راه برای دیدن نزدیک فیل ها در تور پوکت رفتن به پناهگاه فیل ها است هیچ ترفندهایی را نشان نمی دهد ، هیچ توریستی ندارد فقط فیل هایی هستند که در یک محیط دوست داشتنی مراقبت می شوند. مطالب بیشتر


چرا بریم؟ فیلها در سراسر پوکت مشغول کار و اجرا هستند ، اما اگر در اعماق جنگل نروید ، به اندازه کسانی که به اندازه کافی خوش شانس هستند می توانید این مکان را در خانه بنامید ، خوشبختی پیدا نخواهید کرد. فراتر از غولهای نجیب ، جذابیت واقعی در اینجا فرصتی برای شماست که با تغذیه ، تمیز کردن و حتی شنا کردن با این موجودات با شکوه دست به دست شوید.
بازدید تور ارزان پوکت پناهگاه جنگل فیل ها ، اخلاقی ترین پناهگاه پوکت ، فرصتی بی نظیر به بازدید کنندگان کنجکاو تور ارزان پوکت می دهد تا در زمینه ایمنی و امنیت خانه طبیعی خود با فیل های باشکوه ارتباط برقرار کنند . راهنماهای آموزش دیده انگلیسی زبان به بازدید کنندگان می تواند از از رفتارها و تاریخچه شخصی حیوانات آموزش دهند، در حالی که نقشه های این بازدید به افراد کمک می کند تجربیات باورنکردنی از زندگی مانند حمام کردن فیل ها م، پوکت و یا تغذیه آنها را با دست انجام دهند


می توانید در طول روز در دو زمان مشاهده به پناهگاه جنگل فیلم بروید . بازدید صبح از ساعت 6:30 صبح تا 12:30 بعد از ظهر انجام و بازدید بعد از ظهر از ساعت 12:30 تا 17:30 بعد از ظهر انجام می شود. قانون یک تور یک شبه در اختیار است.


بیشتر: تور تایلند


این پکیج بسته شامل دو وعده غذای سنتی بوفه تایلندی ، انتخاب و رها کردن محل اقامت شما در پوکت است (شرایط و ضوابط اعمال می شود)، آب و حتی نوشیدن غذا برای تغذیه فیل ها !


به شما پیشنهاد می کنیم که یک کلاه ، کرم ضد آفتاب ، لباس حمام ، حوله و تعویض لباس بیاورید.

شما می توانید یک دوربین با خود بیاورید ، اما اگر شما نیز نتوانید عکس بگیرید نگران نباشید. ما خدمات عکاسی را بدون هیچ گونه اضافی ارائه می دهیم. عکاس در طول روز از شما عکس می گیرد و می توانید عکس های خود را در Dropbox بارگذاری کنید.

در بازدید از پناهگاه فیل ها در پوکت شما تغذیه ، حمام کردن و بازی بازی با حیوانات را دسترسی خواهید داشت برای اینکه شما بتوانید از این حیوانات بیاموزید


پارک پناهگاه فیل ها در پوکت کجاست؟


شما می توانید Green Elephant Sanctuary Park واقع در پوکت را در حدود 35 دقیقه رانندگی از ساحل پاتونگ یا 33 دقیقه رانندگی از ساحل مای خائو پیدا کنید .


آیا این یک برخورد حیوانات اخلاقی است؟


اگر سوار شدن به یک فیل و یا مجبور کردن آنها به انجام کار درست نیست ، آیا بازدید از مکانی که در آن نگهداری می شوند اشکالی ندارد؟ حتی کسی که از کلمه پناهگاه به نام خود استفاده می کند. از این گذشته ، آیا فیل ها نباید به زیستگاه طبیعی خود بازگردند؟ خوب ، پس از بازدید از پناهگاه می توانیم نظر دهیم.


این پارک مطابق قوانین اروپایی برای حمایت از حیوانات ایجاد شده است و فرصتی دیگر برای فیل های مورد سوء استفاده ، عاری از زنجیر و ضرب و شتم ، فراهم می آورد. این پناهگاه برای فیلهایی است که از طیف وسیعی از شرایط نامساعد نجات یافته اند ، از جمله شرکت هایی که به آنها فیل سواری می دهند و آنها را مجبور به کار دستی یا اجراها می کنند.
در نزدیکی ساحل سورین ، این پارک با فضای زیاد، جنگل سرسبز و همچنین یک رودخانه و دریاچه برای فیل ها را فراهم می کند تا سرخ شوند و پرسه بزنند. در فیل سبز (Green Elephant) ، این غول های زیبا بیش از 40000 متر مربع جنگل سرسبز دارند تا از آن کاوش و لذت ببرند. رفتارهای غیر طبیعی اجباری ، سواری ، ضرب و شتم ، بی رحمانه وجود ندارد.

هر دو رفتار طبیعی که فیل ها را با جزئیات بیشتر در زیر شرح می دهم ، فیلها هرگز مجبور به شرکت در تغذیه و استحمام نمی شوند. اگر یک فیل در آن روز با کسی تعامل نداشته باشد


آنها به راحتی به مناطق استحمام و تغذیه نمی روند. بستگی به آنها دارد! یک فیل که دیدیم به سختی از دست انسانها رنج می برد و در نتیجه ترجیح می دهد پشت پناهگاه بایستد و از فاصله ای که احساس امنیت می کند تماشا کند. در حالی که دوست دارد نزدیک بقیه گله ها باشد ، به او فضای زیادی برای استراحت داده می شود و به همه بازدید کنندگان دستور داده می شود که از او دور بمانند تا به هیچ وجه او را تحت فشار قرار ندهند.ما همچنین بسیار خوشبخت بودیم که مادری و گوساله کوچک او را دیدیم. برای اطمینان از اینکه مادر احساس تهدید یا استرس نمی کند ، به او و کودک کوچک نیز فضای اختصاصی داده شده است و به بازدید کنندگان تور پوکت دستورالعمل های واضحی داده می شود که از نزدیک دست نزنند یا نزدیک نشوند. همه این موارد توسط کارکنان محل مورد بررسی قرار می گیرد و نام فیل نیز " ماهوت " نامیده می شود .

تور پوکت


در طول تور چه اتفاقی می افتد؟


یک صندلی را رزرو و به اطلاعات ایمنی و توجیهات توسط کارکنان محل گوش دهید. این شامل همه چیزهایی است که شما باید در مورد چگونگی تعامل صحیح و ایمن با فیل ها و تمام کارهای انجام شده و انجام امور مربوط به پارک و همچنین اطلاعات مربوط به پارک بدانید.سرانجام ، ما به طرف دوش فیل حرکت کردیم که در آنجا برس های موهای زبر را به ما دادند تا یک اسکراب خوب به آنها بدهیم. باز هم ، فیل ها خیلی خوشحال به نظر می رسند که ماساژ خراشیده و شستشوی کامل از دوش می گیرند. در تمام مدت من نمی توانم کمکی کنم اما فقط لبخند می زنم که چقدر خاص بود که اینقدر به آنها نزدیک شویم و چنین تعامل ناب داشته باشم که باعث شادی و خوشبختی آنها شود.