انتخاب و خرید کفپوش مناسب برای افرادی که قصد دارند تا تغییر جذابی در محیط دکوراسیون خود ایجاد کنند می تواند دشوار باشد. اینکه کدام برند مناسب است و کیفیت و طرح چه محصولی می تواند پاسخگوی نیاز آنها باشد موضوعی است که به هنگام خرید پیش می آید. ایزوفام یکی از بهترین تولیدکنندگان کفپوش لمینیت به حساب می آید. پارکت لمینت ایزوفام از مواد درجه یک ساخته می شود و تنوع بی نظیری در طرح و رنگ دارد.
کیفیت عالی ، تنوع در رنگ و طرح و همینطور قیمت مناسب از ویژگی های شاخص این برند به حساب می آید. لمینیت های ایزوفام با تکنولوژی روز آلمان تولید می شوند.
برای نصب این محصول نیاز است تا لمینت ها از روز قبل در محیط قرار بگیرند و با دمای اتاق سازگار شوند. پس از آن نوبت با هموار سازی کف ساختمان می رسد. در صورت وجود هر گونه ناهمواری ، می بایست اقدام به برطرف کردن آن شود.
در مرحله بعد بر روی زمین فوم مخصوصی را پهن می کنند و بر روی فوم شروع به نصب کفپوش خواهند کرد. از مزایای لمینت این است که به هیچگونه چسب و مواد شیمیایی برای نصب نیاز نخواهند داشت و با کنار هم قرار دادن آنها و چفت کردن کلیک های کناریشان ، به سرعت و با مقاومت بالا نصب خواهند شد.
برای خرید و اطلاع از قیمت پارکت لمینت ایزوفام می توانید به نمایندگی های این محصول مراجعه کنید. این برند بیش از 30 طرح متنوع و بسیار جذاب دارد. این ویژگی سبب خواهد شد که شما با هر سلیقه ای که دارید بتوانید مناسب ترین مدل را با دکوراسیون محیط خود انتخاب نمایید.