about women 3
آزمایشهای غربالگری
غربالگری بارداری اصفهان
سونوگرافی NT و آزمایشهای خون سه ماهۀ اول بارداری که اغلب به طور همزمان انجام میشود، غربالگری سه ماهۀ اول بارداری نام دارد. آزمایشهای غربالگری سه ماهۀ اول معمولاً بین هفتههای ۱۱ تا ۱۳ انجام میشود. غربالگری سه ماهۀ اول این امکان را برای مادر به وجود میآورد که هرچه زود‏تر نسبت به مشکلات احتمالی آگاه شود. آزمایشهای غربالگری تنها ریسک ابتلای جنین به یک اختلال کروموزومی یا ژنتیکی را مشخص میکند و به هیچ عنوان به معنی وجود قطعی اختلال نیست.
لیزر مونالیزا تاچ چیست؟
لیزر مونالیزا اصفهان
لیزر مونالیزا تاچ برای مواردی مانند روشن کردن واژن، تنگ کردن واژن، جوانسازی واژن، لابیاپلاستی، درمان مشکلات دوران یائسگی، درمان بی اختیاری ادرار در زنان و... استفاده می شود.
لیزر مونالیزا تاچ کاملا تضمینی و موثر است و به کمک آن می توان به نتایجی عالی رسید. نام دیگر لیزر مونالیزا تاچ، لیزر واژن است و در مطب دکترهای متخصص زیبایی و جراحان زیبایی زنان می توانید آن را مشاهده کنید.
با پیشرفت تکنولوژی و افزایش دانش مردم، خانم ها به این مسئله واقف شدند که لیزر درمانی، روش سخت و خطرناکی نیست. لیزر واژینال، یکی از روشهای درمانی است که به شدت در حال گسترش و فراگیر شدن است. بسیاری از خانمها به لیزر واژینال اطمینان کرده و مشکلات واژن و رحم خود را با این روش درمان می کنند.
کربوکسی تراپی
کربوکسی تراپی یک روش زیبایی است که حدود بیست و پنج سال پیش در اروپا جرقه شروع به استفاده از کربوکسی تراپی زده شد. از این نظر که در آن زمان آب های معدنی بود که از عمق زمین جوشانده می شد و در درون آن ها گازی بنام گاز دی اکسید کربن وجود داشت.
هزینه کربوکسی تراپی واژن
این آب ها همانند سونا و جکوزی می ماند و افرادی که از این آب های معدنی استفاده می کردند، مشاهده می شد که گرفتگی ها، دردها و زخم هایی که داشته اند پس از مدت زمان بسیار کوتاه برطرف می شد. طی تحقیقاتی مشخص شد، در صورتی که نواحی از بدن در معرض گاز موجود در این آب ها قرار بگیرد، سبب افزایش خونرسانی و در صورت وجود زخم سبب بهبود زخم ها می شود.