Cupboard24
نحوه تمیز کردن کابینت امدیاف هایگلاس:
انواع ورق ملامینه
از دستمال نمدار و آغشته به مواد شوینده البته به جز مواد شویندهای مانند وایتکس، مواد شوینده الکلدار استفاده کنید. در مرحلهی بعدی کابینتها را با یک دستمال تمیز خیس چندین بار تمیز کرده و خشک کنید.
برای تمیز کردن کابینتهای امدیاف هرگز از مقدار زیادی آب استفاده نکنید؛ دستمال خیس کفایت میکند.
دستمالهایی را که برای تمیز کردن کابینتهای امدیاف به خصوص کابینتهای امدیاف هایگلاس استفاده میکنید تا حد امکان با پودرهای لباس شویی تمیز نکنید فقط از نرم کنندهها و یا مایعهای ظرفشویی که باعث زبری دستمال نمیشوند استفاده نمایید.
نکته: قبل از قرار دادن مواد خوراکی که حاوی سرکه هستند در کابینتهای ساخته شده از امدیاف، حتما از اینکه نشتی در اطراف آنها رخ نمیدهد مطمئن شوید.
در باز و بسته کردن دربهای کابینتهای امدیاف دقت کنید و آنها را بیش از درجه مورد نیاز باز نکنید.
نئوپان روکش ملامینه
با ویژگیهای پلی گلاس بیشتر آشنا شوید
پلی گلاس همانند شیشه شفاف است. جنس این پلکسی گلاس از نوعی پلی کربنات است که ظاهر شبیه به شیشه دارد اما نسبت به شیشه سبکتر و محکمتر میباشد. اکثر تختههای هایگلاس یک رو بوده که یک سمت آن را با لایه محافظ مانند سلفون پوشانده شده و سمت


دیگر ظاهری سفید از جنس ملامین و کاغذ میباشد.
ورق نئوپان ملامینه
سایز استفاده شده از این هایگلاس های برای کابینت سازی 122×244 می باشد که تقریبا دارای ضخامتی با 17 میلیمتر میباشد. باید توجه کرد نوع با کیفیت این تختهها را انتخاب کرد، چرا که در صورت بیکیفیتی محصول در هنگام برش دچار لب پریدگی


میشود.


معمولا هایگلاسهای با کیفیت دارای پشته ملامین سفید رنگ هستند و هر یک از تختهها را به صورت جدا گانه بسته بندی میکنند تا آسیبی به آنها نرسد. هر چه جنس هایگلاس بهتر باشد، ماندگاری کابینتها نیز بیشتر خواهد بود. کیفیت مغزه MDF، جنس روکش


هایگلاس، دستگاه پرس و نوع چسب مصرف شده به طور مستقیم بر کیفیت MDF هایگلاس تاثیر دارد.
ملامینه سفید طلایی
انواع امدیاف پلی گلاس
امدیاف پلی گلاس آلویک ،ضد خش و شفافیت بینظیر با ضخامت 18 میلیمتر میباشد .الویک یکی از بهترین انواع امدیاف پلی گلاس اسپانیا میباشد .


امدیاف لوکس آلویک یک محصول با تکنولوژی پیشرفته میباشد که تحت پروسههای مختلف صنعتی به شکل یک پانل تزئینی پلی گلاس ارائه میگردد، در حالی که سطوح دیگر با کاغذ تزئینی در همان طراحی را پوشش داده است. این محصول در مقایسه با دیگر


محصولات جایگزین، دارای پاسخهای فیزیکی – مکانیکی بسیار عالی میباشد با تاکید بر مقاومت بالا در برابر خراش، کیفیت سطح و درخشش بالا.
ملامینه سفید براق
امدیاف پلی گلاس نیمن آلمان توسط پرس یک لایه شفاف 75 میکرونی از پلی استر بر روی یک سطح امدیاف دو رو ملامین (در مقایسه با امدیافهای ترک که یک رو ملامین میباشد برتری دارد) ساخته شده است.


ضخامت نهایی امدیاف پلی گلاس نیمن 19 میلیمتر میباشد که کار کردن با آن را در مقایسه با دیگر امدیافها راحتتر و ایمنتر میسازد (ضمنا نوارهای مناسب آن با عرض22میلیمتر در کلیه رنگها موجود میباشد).