این روزها با آنلاین شده کسب و کارها نیاز به طراحی اپلیکیشن تاکسی آنلاین بیش از پیش احساس میشود. با آمدن اسنپ و تپسی، کسب و کار تاکسی های تلفنی و تاکسی بیسیم ها دچار بحران شده است. برای رهایی ازین بحران، راهی بجز بروزرسانی کسب و کار خود ندارید. با طراحی اپلیکیشن تاکسی آنلاین میتوانید رقیب خوبی برای رقبای این عرصه باشید. البته که برای طراحی اپلیکیشن نیازمند شرکتی هستید که در این زمینه سابقه کاری خوبی داشته باشد و بتواند نیازهای شما را به خوبی درک کرده تا تمامی امکانات مورد نظر شما را به خوبی اجرا کند. طراحی رابط کاربری و تجربه کاربری از موضوعات مهمی هستند که باید به آن توجه کرد. ویستا تجربه حرفه ای برای ساخت اپلیکیشن تاکسی دارد.
ویستا شرکت نرم افزاری است که تجربه کاری خوبی در این زمینه دارد. میتوانید برای مشاهده نمونه کاری به سایت شرکت ویستا اپ مراجعه کرده و تمامی سابقه کاری آنها را مشاهده کنید. مشاوره رایگان ویستا از ویژگیهای خوب این شرکت است. همچنین از مزایای طراحی اپلیکیشن ویستا، اجرا شدن اپلیکیشن در هر دو پلتفرم اندروید و ios است که دیگر نیاز به هزینه های گزاف برای اجرا شدن در هر سیستم عامل ندارید.
تیم حرفه ای ویستا علاوه بر طراحی اپلیکیشن سابقه زیادی در زمینه طراحی سایت و سئو سایت دارند. برای تماس با ویستا با شماره ۰۲۱۸۸۵۵۱۴۷۰ تماس حاصل فرمایید.