طراحی اپلیکیشن فروشگاهی از آن دسته اپلیکیشن هاست که برای اکثر کسب و کارها مورد استفاده است. مخصوصا این روزاهای کرونایی که کسب و کارهای حضوری دچار مشکل شده اند و اکثر مردم به صورت حضوری برای خرید اقدام نمیکنند و همچنین در عصری که تمایل افراد به اپلیکیشن و خدمات آنلاین زیاد شده است، لزوم داشتن اپلیکیشن فروشگاهی برای هر کسی ضروری است.

از جمله کسب و کارهایی که نیاز به اپ فروشگاهی دارند: اپلیکیشن برای سوپرمارکت ها، فروشگاه ها، اپلیکیشن های فروش لباس، اپلیکیشن های فروش عمده، اپلیکیشن های کاتالوگ، بنر، کارت ویزیت و..، اپلیکیشن های ویزیتور، اپلیکیشن های چند فروشگاهی، اپ فروشگاهی سرویس های چوبی، وسایل برقی، وسایل آشپزخانه، فرش، کاغذ دیواری، لوستر، تابلوهای دیواری و هزاران مورد دیگر که همگی جز اپلیکیشن فروشگاهی محسوب میشوند.

بدون شک با اپلیکیشن فروشگاهی فروش خود را چند برابر میکنید.
با اینکار هم مشتریان سابق و حضوری خود را خواهید داشت و هم مشتریان جدید و آنلاین که تعدادشون بسیار بیشتر از مشتریان حضوری است. اگر در طراحی اپلیکیشن خود حساسیت به خرج دهید و یک طراحی زیبا و منحصر به فرد و در عین حال ساده داشته باشید میتوانید مشتریان بسیار بیشتری را جذب کنید. با اپ فروشگاهی ایجاد برندینگ کرده و با قرار دادن لینک اپلیکیشن خود در کافه بازار، گوگل پلی و شبکه های اجتماعی مثل تلگرام، آپارات، اینستاگرام که مخاطبان میلیونی دارند به اعتبار فروشگاه خود کمک کنید.

بهتر است اپلیکیشنی داشته باشید که برای همه مخاطبان قابل استفاده باشد. یکی از این ویژگی ها اجرا شدن در هر دو پلتفرم اندروید و ios است که شرکت نرم افزاری ویستا با قیمت مناسب برای شما اینکار را انجام خواهد داد. ویستا تمامی اپلکیشن های خود را برای هر دو پلتفرم اندروید و ios بهینه سازی میکند و با طراحی خاصی که دارد در زمینه طراحی اپلیکیشن حرف اول را میزند.
از ویژگی های خاص این شرکت میتوان به طراحی اختصاصی و حرفه ای، قیمت مناسب، تیمی حرفه ای و باسابقه در این زمینه، یکسال پشتیبانی رایگان در تمامی خدمات خود و مشاوره اختصاصی و کاملا رایگان اشاره کرد.