همه میدانند که طراحی اپ موبایل از مهمترین عوامل درامد زایی است. به دلیل افزایش کاربران تلفن همراه طراحی اپلیکیشن جز مهمترین فاکتورها برای سازمان ها، شرکت ها و اشخاص شده است. طراحی اپلیکیشن شبیه دیوار یکی از اپلیکیشن های معروف و محبوب است که خواستار زیادی دارد. مزایای طراحی اپ آنقدر زیاد است که نمیتوان همه آنها را در این پست بیان کرد. اما به طور خلاصه میتوان گفت ک ساخت اپ باعث افزایش اعتبار نام تجارت، افزایش مشتری، سود قابل توجه میشود. طراحی اپلیکیشن شبیه دیوار یا همان طراحی اپلیکیشن آگهی میتواند یک خرید و فروش بی واسطه را میان خریداران و فروشندگان فراهم آورد.
این روزها اپلیکیشن دیوار از محبوبیت زیادی نسبت به گذشته برخوردار شده است. در دسترس بودن، سادگی استفاده برای همه اقشار، خرید محصولات متنوع، مقایسه قیمت ها، خرید بی واسطه، خرید از شهرهای دور و نزدیک و... از مزایای خاص اپلیکیشن آگهی و نیازمندی است. برای اکثریت مردم اتفاق افتاده که خیلی از کالا ها و اجناس در خانه و محل کار را نمیخواهند و یا بعد از مدتی دوست دارند لوازم منزل خود را عوض کنند. با استفاده از اپلیکیشن های آگهی میتوانند کالایی که نیاز ندارند به افرادی که به آن کالا نیاز دارند بفروشند.
درج آگهی در اپلیکیشن و سایت آگهی رایگان است. برای بعضی از خدمات مانند استخدام هم معمولا مبلغ اندکی گرفته میشود. قابلیت نردبان و فوری نیز برای آگهی ها وجود دارد که باعث بیشتر دیده شدن توسط کاربران میشود و امکان فروش بیشتر میشود.
برای ساخت اپلیکیشن شبیه دیوار میتوانید ایده داشته باشید و قابلیت هایی را اضافه کنید. هرچه که این قابلیت ها به نیازهای مشتری نزدیک تر باشد اپلیکیشن زودتر مورد مقبولیت قرار میگیرد و سپس به سرعت محبوب میشود. دریافت بازخورد از مشتریان و امنیت اپلیکیشن هم از عوامل مهمی است که باید به آن ها توجه کرد. برخی از ویژگی های مهمی که میتوان در اپلیکیشن مشابه دیوار به آنها اشاره کرد جستجوی آگهی براساس تفکیک شهری، دسته بندی های مختلف، پروموت آگهی برای آگهی های قدیمی تر، قابلیت چت، بارگزاری سریع و... است.