در حالی که کمی بیش از یک هفته تا مراسم اپل و رونمایی رسمی آیفون های جدید فاصله داریم، داستان لو رفتن ها همچنان ادامه دارد. جدیدترین تصویر که توسط iapps.im منتشر شده، تعدادی جعبه پلاستیکی بسته بندی iPhone 5C را نشان می دهد.

دو عکس دیگر نیز توسط سایت چینی Webio به بیرون درز پیدا کرده اند و شامل دفترچه راهنمای این اسمارت فون، تصویر شماتیک آن، اطلاعات حقوقی مصرف کننده و همچنین ابزار بیرون آوردن سیم کارت هستند.
جعبه های بسته بندی که در این عکس منتشر شده اند، با آنچه که اوایل تیرماه در اینترنت منتشر شد و برای اولین بار نام iPhone 5C را مطرح کرد، مطابقت دارند. همچنین شکل بسته بندی با آنچه از این اسمارت فون انتظار داریم، هم خوانی دارد. علاوه بر این تصویر تلفنی که درون این جعبه ها قرار گرفته، با آنچه که تا کنون با عنوان آیفون 5C در اینترنت منتشر شده، یکسان به نظر می رسد.


طبق آنچه که تا کنون می دانیم، انتظار می رود iPhone 5C به عنوان یک اسمارت فون ارزان قیمت با بدنه ای پلاستیکی و در رنگ های زرد، آبی، قرمز، سبز و سفید به بازار عرضه شود.
قطعات درونی این اسمارت فون هم تقریبا همانند آیفون 5 خواهند بود. پردازنده A6 به همراه نمایشگر رتینا ۴ اینچی، دوربین ۸ مگاپیکسلی عقب و دوربین ۱.۲ مگاپیکسلی جلو در این لیست قرار خواهند داشت. قیمت احتمالی آن هم ۴۰۰ تا ۵۰۰ دلار (بدون قرارداد) پیش بینی شده.


انتظار می رود اپل در مراسم ۱۹ شهریور خود دو اسمارت فون iPhone 5C و iPhone 5S را رونمایی کند. و از هم اکنون شایعات زمان ورود آنها به بازار را ۲۹ شهریور می دانند.نارنجی