:
دسترسی سریع
  • Guest
:

کاربران برچسب زده شده

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 234
نمایش نتایج: از 31 به 37 از 37

موضوع: تفاوت اصلی اندروئید و ios چیزی نیست غیر از پول !

BEN
    BEN آنلاین نیست.
    کاربر حرفه ای
    BEN آواتار ها

ميانگين پست در روز
    0.11
    مدل رام
    رسمی
    Xperia-Z2 Android4.4.2
    278 تشکر در 96 پست
    میانگین حضور
    27 ثانيه

Title Icon تفاوت اصلی اندروئید و ios چیزی نیست غیر از پول !

اینکه همیشه میان کاربران اندروئید فون ها و آیفون دارها رقابت شدیدی بوده و هست شکی نیست و هر یک از دو طرف نیز دلایل متعددی را برای انتخاب خود اعلام می کنند که می توان به رابط کاربری آن به همراه میزان اپلیکیشن های ارائه شده تا میزان عمر باتری ، اشاره کرد اما در حقیقت از نگاه تصویری که در زیر می بینید تفاوت اصلی اندروئید و ios چیزی نیست غیر از پول

در این Extralife منتشر شده است ، نگاه های متفاوتی از سوی اندروئید فونی ها و آیفون پرست ها برای استفاده از یک اپلیکیشن تازه که پولی نیز می باشد وجود دارد چون از دید آقای جانسون دارندگان اسمارت فون آیفون قبل از اینکه به قیمت اپ مورد نظر توجه کنند به میزان کاربردی بودن و خلاقانه بودن آن توجه می کنند و در مورد اندروئیدی ها کاملا عکس قضیه صدق می کند و هزینه ای که برای یک اپ درنظر گرفته شده است از خود اپ مهم تر است.شما تا چه حد با این نگاه آقای جانسون موافقید ؟
    منبع:برسام
    8 کاربر از BEN به خاطر این پست تشکر کردند.
    -shalireza,Abolfazl 816,alireza 9259,badboy33,elmia,MEYSAMKIA,MoSi M,v@h!d

مدیر بازنشسته
    v@h!d آواتار ها

ميانگين پست در روز
    0.44
    Xperia-Z5-Dual Android7.1
    1,180 تشکر در 618 پست
    میانگین حضور
    5 دقيقه 29 ثانيه

Title Icon

نقل قول نوشته اصلی توسط Abolfazl neo L نمایش پست ها
    عاغا حرفت درست!!!
    ولی چرا اینقدر در مقابل این موضوع گارد میگیرین و مقاومت میکنین؟؟؟
    عزیزم اپل بهتر از اندرویده حالا هرچی اندروید پرفروش تر باشه بازم اپل بهتره!!! (بحث تعصب و این حرفا هم در کار نیس چیزیه ک همه دنیا میدونن)
    اصن ویدیوی اولی ی ایده ی پیشه پا افتاده ویدیوی دومی چی؟ اونم ی ایدس عایا؟ اون ک دیگه واقعیه!!! با ویبره گوشی کار میکنه و آخرش عکس 360 درجه میگیره حالا شما ی برنامه تو اندروید بمن معرفی کن ک همچین قابلیتی داشته باشه!!! نیس عزیزم نیس!!!
    داداش گلم این واقعیته باید باهاش کنار بیای!!! مرسی
    نه داداش من اصلا نگفتم اپل خوب نیست از اندروید هم دفاع نکردم
    مشکل تو اینه که داری اپلو با اندروید مقایسه میکنی باید بگم که اپل یه سخت افزاره و اندروید یه نرم افزاره درواقه باید آی او اس رو با اندروید مقایسه کنی
    بنظر من کسی که از اندروید دفاع میکنه اصلا آی او اسو نشناخته و کسی که از آی او اس دفاع میکنه اصلا اندروید رو نشناخته
    مقایسه این دو تا کار بیهوده ایه باید یه برنامه نویس باشی که بفهمی تفاوتشون چیه با داشتن آیفون یا سونی نمیتونی بفهمی که اندروید یا آی او اس چیه

2 کاربر از v@h!d به خاطر این پست تشکر کردند.
    Abolfazl 816,Sin@-Z

کاربر نیمه فعال
    Abolfazl 816 آواتار ها

ميانگين پست در روز
    0.03
    مدل رام
    Stock KK rom
    HTC Android4.4.2
    99 تشکر در 37 پست
    میانگین حضور
    19 ثانيه

Title Icon

نقل قول نوشته اصلی توسط v@h!d نمایش پست ها
    نه داداش من اصلا نگفتم اپل خوب نیست از اندروید هم دفاع نکردم
    مشکل تو اینه که داری اپلو با اندروید مقایسه میکنی باید بگم که اپل یه سخت افزاره و اندروید یه نرم افزاره درواقه باید آی او اس رو با اندروید مقایسه کنی
    بنظر من کسی که از اندروید دفاع میکنه اصلا آی او اسو نشناخته و کسی که از آی او اس دفاع میکنه اصلا اندروید رو نشناخته
    مقایسه این دو تا کار بیهوده ایه باید یه برنامه نویس باشی که بفهمی تفاوتشون چیه با داشتن آیفون یا سونی نمیتونی بفهمی که اندروید یا آی او اس چیه
    ببین من بخاطر این دارم میگم اندروید و اپل چون سیستم عامل اندروید یه سیستم عامله ک روی اکثر گوشی ها استفاده شده ولی سیستم عاملی ک روی گوشیای اپل هست (ios) فقط و فقط مخصوص اپل هست پس زیاد فرقی نمیکنه ک بگی اندروید و اپل یا اندروید و آی او اس... ما بحثمونم سره این نیست!!!
    من قبلا اندروید داشتم و جدیدا اپل گرفتم و اندروید رو خوب میشناسم (چون کلی مود و پچ روش نصب کردم)
    ولی موضوع این تایپیک میگه اندروید و آی او اس فرقی باهم ندارن بجز پول!!!! اصن ی حرفه ناجوریه هااااا
    ما هر چی سعی کردیم بگیم اندروید و اپل (آی او اس) زمین تا آسمون باهم فرق دارن تو گوشه بعضی از اعضای محترم این انجمن نرت ک نرفت
    ولی از بحث و تبادل اطلاعات با همتون خیلی خوشال شدم و فهمیدم ک ایرانیا هم تو همه زمینه استعداد و اطلاعات بالایی دارن!!!

*مهم این نیست ک اپل داشته باشی یا اندروید مهم اینه ک چقد کارایی هاشو بشناسی و بتونی نهاااایت استفاده رو ازش ببری*

باتشکر از همه بچه های باحال و بامعرفت اکسپریان !!!
    خالق من "بهشتی" دارد، نزدیک، زیبا و بزرگ؛

و "دوزخی" دارد، به گمانم کوچک و بعید؛

و در پی دلیلیست که ببخشد ما را ...

saeed.abdi261 آواتار ها

ميانگين پست در روز
    0.01
    مدل رام
    رسمی
    Xperia-SP Android4.3.1
    608 تشکر در 362 پست
    میانگین حضور
    26 ثانيه

Title Icon

سلام دوستان انذروید یه چیزش خوبه که در مورد نرم افزار که همیشه میشه دانلود کرد و به راحتی پیدا میشه و خدایی سرعت ios خیلی زیاده و بدون هنگ ...اما نرم افزار ios به سختی پیدا میشن و پولین
    تشکر شده توسط :
    Abolfazl 816

کاربر نیمه فعال
    Abolfazl 816 آواتار ها

ميانگين پست در روز
    0.03
    مدل رام
    Stock KK rom
    HTC Android4.4.2
    99 تشکر در 37 پست
    میانگین حضور
    19 ثانيه

Title Icon

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed.abdi261 نمایش پست ها
    سلام دوستان انذروید یه چیزش خوبه که در مورد نرم افزار که همیشه میشه دانلود کرد و به راحتی پیدا میشه و خدایی سرعت ios خیلی زیاده و بدون هنگ ...اما نرم افزار ios به سختی پیدا میشن و پولین
    سعید جان دوست گلم
    قبلا جواب سوالتو بهت دادماااا
    گفتم ک اون برنامه و بازی هایی ک واقعا مورد نیازته براحتی و رایگان پیدا میشه مابقی نرم افزار ها اصلا تو ایران کاربردی نداره ک بخوای بخریشون
    بازیهای جالب مثه Clash of Clans یا Zombie Highway ک رایگانن
    و اپ های کاربردی مثه WhatsApp یا Line یا Tango ووووووووووو خیلی های دیگه رایگانن ک خیییلی بیشتر مورد استفاده هستن
    ینی اصلا هیچ گونه نیازی به برنامه های پولی اپ استو نیست جدی دارم میگم
    ممنون

کاربر سایت
    Dandy آواتار ها

ميانگين پست در روز
    0.01
    Xperia-Z Android4.1.2
    26 تشکر در 13 پست
    میانگین حضور
    6 ثانيه

Title Icon

دوستای عزیز من تقریبا همه نظراتو خوندم که بیشترشم کل کل و دعوا بود
    من به عنوان یکی از با تعصب ترین های سونی که خودمم z دارم اینو میگم
    الان نزدیک یکسال و نیمه من z خریدم و خداییش ازش راضیم ولی از آپدیتای سونی واقعا شاکی ، یا دیر آپدیت میده یا با کلی اشکال مثلا همین 4.3 که داد گوشه های عکسام تار میوفته و یه سری ایرادات دیگه
    این اواخر خیلی از لحاظ سخت افزاری خستم کرده ، همشم از جایی شروع شد که باطریش خوابید و مجبور شدم با شوک دادن درستش کنم ، بعد کانکتور تاچش از کار افتاد ، ایرفون قطع و وصلی داره و چیزای دیگه
    واقعا اگه بخوام گوشی جدیدی بگیرم قطعا اپل یا ویندوز فون جز گزینه هام خواهد بود و دیگه به هیچ وجه سراغ اندروید نمیرم چون مثل کامپیوتر برای برنامه و بازیهای جدید باید سخت افزار ارتقاء پیدا کنه ولی اپل اینجوری نیست ، فوق العاده روون تر و سبک تره با گرافیک بهتر ، از نظر برنامه و بازی برای اپل به راحتی هرچی بخوای میتونی با یه سرچ توی گوگل پیدا کنی و اصلا سخت نیست
    درکل دوره اندروید رو به اتمامه به همین دلیل هم سامسونگ داره سیستم عامل تایزن میزنه و یا سیستم عامل فایر فاکس اومده به بازار
    تو این وسط ios و ویندوز فون شانس بیشتری دارن برای پیشرفت
    یکم بدون تعصب به این دو مقوله نگاه کنیم به جای دعوا
    تشکر شده توسط :
    Abolfazl 816

کاربر نیمه فعال
    Abolfazl 816 آواتار ها

ميانگين پست در روز
    0.03
    مدل رام
    Stock KK rom
    HTC Android4.4.2
    99 تشکر در 37 پست
    میانگین حضور
    19 ثانيه

Title Icon

نقل قول نوشته اصلی توسط Dandy نمایش پست ها
    دوستای عزیز من تقریبا همه نظراتو خوندم که بیشترشم کل کل و دعوا بود
    من به عنوان یکی از با تعصب ترین های سونی که خودمم z دارم اینو میگم
    الان نزدیک یکسال و نیمه من z خریدم و خداییش ازش راضیم ولی از آپدیتای سونی واقعا شاکی ، یا دیر آپدیت میده یا با کلی اشکال مثلا همین 4.3 که داد گوشه های عکسام تار میوفته و یه سری ایرادات دیگه
    این اواخر خیلی از لحاظ سخت افزاری خستم کرده ، همشم از جایی شروع شد که باطریش خوابید و مجبور شدم با شوک دادن درستش کنم ، بعد کانکتور تاچش از کار افتاد ، ایرفون قطع و وصلی داره و چیزای دیگه
    واقعا اگه بخوام گوشی جدیدی بگیرم قطعا اپل یا ویندوز فون جز گزینه هام خواهد بود و دیگه به هیچ وجه سراغ اندروید نمیرم چون مثل کامپیوتر برای برنامه و بازیهای جدید باید سخت افزار ارتقاء پیدا کنه ولی اپل اینجوری نیست ، فوق العاده روون تر و سبک تره با گرافیک بهتر ، از نظر برنامه و بازی برای اپل به راحتی هرچی بخوای میتونی با یه سرچ توی گوگل پیدا کنی و اصلا سخت نیست
    درکل دوره اندروید رو به اتمامه به همین دلیل هم سامسونگ داره سیستم عامل تایزن میزنه و یا سیستم عامل فایر فاکس اومده به بازار
    تو این وسط ios و ویندوز فون شانس بیشتری دارن برای پیشرفت
    یکم بدون تعصب به این دو مقوله نگاه کنیم به جای دعوا
    سلام داداش
    خواهر من xperia z داره با اندروید 4.3 و داداشم xperia z داره با اندروید 4.2.2 ولی هیچکدوم از مشکلا براشون پیش نیومده!!!
    ولی خب بهر حال شما تو مجلس شورای اسلامی هم ک بری بعضی مواقع ی دعوا های جزیی پیش میاد اینا طبیعیه!!!
    ولی خدایی اپل بگیر بهترین و باکیفیت ترین گوشی ها رو تولید میکنه (البته انتخاب نهاییی باخودته)
    ممنون

کاربر سایت
    a_gadget آواتار ها

ميانگين پست در روز
    0.01
    مدل رام
    Dirty Unicorns
    Samsung Android4.4.4
    6 تشکر در 3 پست
    میانگین حضور
    نامشخص

Title Icon

چرا اتک میدین به بنده خدا! این موضوعی که دوستمون مطرح کردن خیلی متفاوته با اون بحث هایی که شما شروع کردین! هرکی هرچی دوس داره بگه نمیشه یسری حقایق رو نادیده گرفت... هیچوقت! بنظر من هر سیستم عاملی امکانات خودش رو داره و خب همه هم مختارند هرجور دوس دارن پول خرج کنن ولی اینکه کدوم بهتره همش برمیگرده به کاربردی بودن ابزار دست شما برای شما و نه چیز دیگه ای، بنظر من یه گلکسی مینی از یه مودم 3g بهتره و خب من بجایی که برم مودم بخرم 300000 تومن میرم یه گوشی اندرویدی می خرم! حالا اینکه چقدر خوبه به کاری که میکنم باهاش مربوط میشه عزیزان! منظور رو گرفتین؟!

• صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 234

کلمات کلیدی این موضوع