:
دسترسی سریع
  • Guest
:
تکنولایف

کاربران برچسب زده شده

صفحه 35 از 35 نخستنخست ... 25333435
نمایش نتایج: از 341 به 346 از 346

موضوع: آنبریک کردن گوشی های بریک شده اکسپریا

کاربر فعال
    taktaz7575 آواتار ها

ميانگين پست در روز
    0.11
    مدل رام
    استوک
    Xperia-M Android4.2.2
    100 تشکر در 27 پست
    میانگین حضور
    22 ثانيه

Title Icon آنبریک کردن گوشی های بریک شده اکسپریا

با سلام.
    این روش برای اکسپریا ایون جواب داده و احتمالا روی تمامی مدلهای اکسپریا جواب بده.
    توضیحات:
    با نصب
    [لینک ها فقط برای اعضای سایت قابل مشاهده است. ]
    ناسازگار یا
    یا آپدیت از طریق خود سونی هنگامی که بوتلودر گوشی انلاک باشد احتمال
    شدن گوشی بسیار بالاست.
    آموزش:
    فرض کنیم که خدای نکرده گوشی شما
    شده.
    1_ابتدا گوشی را خاموش کنید.چون ممکن است گوشی به طور خودکار ریبوت شود.(گرفتن ولوم بالا و کلید پاور به مدت 15 ثانیه برای خاموش شدن)
    2_گوشی را با کامپیوتر توسط نرم افزار فلش تولز فلش کنید.تمام
    3_ اگر گوشی هیچ گونه عکس العملی به کامپیوتر نشون نداد یعنی هارد
    شده و کار ما کمی سختتر می شود.از اینجا به بعد مخصوص گوشیهای هارد بریک شده میباشد
    4_گوشی را به شارژ بزنید.بعد از تقریبا ۲ساعت چراغ قرمز مخصوص شارژ روشن میشودوبعد از چند دقیقه ای گوشی میخواهد روشن شود ولی پشت سر هم ری استارت میشود.این حالت طبیعیه.
    5_گوشی را از شارژر جدا کرده و به روشی که در مرحله یک گفتم خاموش کنید.
    6_حالا دوباره به شارژ بزنید.چراغ خاموش میباشد و بعد از نیم ساعت چراغ قرمز میشود.در این حالت گوشی باید به مدت 10 ساعت به شارژ باشد.تا زمانی که چراغ خاموش شود.
    7_حالا به سراغ فلش تولز میرویم و یک فایل برای فلش گوشی اماده میکنیم.هنگامی که فلش تولز درخواست اتصال گوشی به کامپیوتر رو داد،کلید (ولوم پایین در اکسپریا 2012 و کلید برگشت در اکسپریا2011)را گرفته و گوشی را به کامپیوتر وصل میکنیم.توجه کنید که کلید را نباید رها کنیم و تقریبا به مدت 12 دقیقه گرفته باشیم.تا اینکه چراغ سبز شود و عملیات فلش انجام بگیرد.
    8_تمام.
    توجه کنید زمانهایی که گفته شده ممکن است در بعضی گوشی ها بیشتر یا کمتر طول بکشد.
    ونکته دیگر این است که صبور باشید.
    این روش 10000% تست شده میباشد توسط اینجانب.
    در هیچ جای ایران این آموزش رو پیدا نمیکنید.

محل تبلیغات
    کاربر سایت
    senator mm آواتار ها

ميانگين پست در روز
    0.01
    مدل رام
    Stock
    Xperia-M4-Aqua-Dual Android5.0
    4 تشکر در 4 پست
    میانگین حضور
    3 ثانيه

Title Icon

نقل قول نوشته اصلی توسط kamran_esf نمایش پست ها

سلام و خسته نباشی ... من با یه روش که توی یه سایت خارجی دیدم انجام دادم و شد!
    گوشی که هیچ علامتی از حیاط نداشت و نع چراغی روشن میشد و نع با روش پست اول تونستم کاری بکنم رو به استفاده از اتصال نقطه تست درست کردم .
    توضیح میدم شاید به درد کسی دیگه هم بخوره ! (البته کم و کسرش رو اساتید کامل کنید.)
    Sony Xperia Z
    اول در پشت گوشی رو باز کردم . و باطری رو جدا کردم .
    بعد طبق عکس که گذاشتم دوتا نقطه رو بهم وصل کردم با سیم !

فلش تولز رو اجرا کردم و گوشی رو زدم به pc .
    گوشی رو شناخت و چراغ ابی گوشی روشن شد.(هیچ دکمه ای رو نگرفتم ) با فلش تولز فلش زدم وقتی فلش تموم شد
    بدون این که کابل usb رو جدا کنم سوکت باطری رو جا زدم و سیمی که خودم کشیده بودم رو جدا کردم
    گوشی رو از pc جدا کردم و روشن کردم و گوشی بالا اومد و درست شد.
    به همین راحتی (دو روزه درگیرم )
    ایشالا که به درد کسی بخوره !
    سلام این نقطه تست پوینت برای گوشی M4 چجوری پیداش کنم ?.گوشی منم اصلا وصل نمیشه به pc

کاربر سایت
    sherzad2 آواتار ها

ميانگين پست در روز
    0.03
    Xperia-Z1 Android5.1
    1 تشکر در 1 پست
    میانگین حضور
    14 ثانيه

Title Icon

خدا وکیلی نمیدونم با چه زبونی بنیویسم که جوابم رو بدید انقدر کلاس میزارین

کاربر فعال
    hamedevil4 آواتار ها

ميانگين پست در روز
    0.07
    Xperia-XZ Android8.0
    76 تشکر در 48 پست
    میانگین حضور
    23 ثانيه

Title Icon

دوست عزیز بعیده مشکل از برنامه بوده باشه چون هم سایت درستی هست هم نظرات همه بدون مشکل بودن
    شما تا به حال مشکل که خیلی بی احمیت باشه ندیده از گوشی در ضمن گوشی گرم میشد زیاد حافظه داخلی خالی بوده یا هر ایا تا به حال تعمیر شده یه شرح حالی بدین از گوشی ایا نو خریدین یا دسته دوم بگین تا مشکل بشه

کاربر سایت
    sherzad2 آواتار ها

ميانگين پست در روز
    0.03
    Xperia-Z1 Android5.1
    1 تشکر در 1 پست
    میانگین حضور
    14 ثانيه

Title Icon

سلام دست دوم خریدم دست من که تعمیر نشده اگه خریدم گفت فقط باتری شوک زدیم اما تعمیر نشده دست منم هیچ اشکالی نداشت حافظه داخلی هم همیشه 5 گیگ خالیه چون هیچوقت از حافظه داخلی استفاده نمیکنم رم 64 گیگ دارم از اون استفاده میکنم این سری گوشی m5 یک مشکل داره از 3 جی و 4 جی که گوشی یک دفعه خاموش میشه اما به شارژ وصل میکردم درجا روشن میشد هیچ مشکلی کوچیکم نداشت بردم تعنیرگاه گفتن که هاردش باید عوض بشه یکیم میگفت بردش اما اینجا زیاد وارد نیستن فقط گوشی سامسونگ بلدن و تعمیر میکنن خواستم فلاش بزنم اما نشد بازار هم گفتن که نمیشه ممنون میشم راهنمایی کنید
    ویرایش توسط sherzad2 : 2018_11_12 در ساعت 13:23

کاربر فعال
    hamedevil4 آواتار ها

ميانگين پست در روز
    0.07
    Xperia-XZ Android8.0
    76 تشکر در 48 پست
    میانگین حضور
    23 ثانيه

Title Icon

نقل قول نوشته اصلی توسط sherzad2 نمایش پست ها
    سلام دست دوم خریدم دست من که تعمیر نشده اگه خریدم گفت فقط باتری شوک زدیم اما تعمیر نشده دست منم هیچ اشکالی نداشت حافظه داخلی هم همیشه 5 گیگ خالیه چون هیچوقت از حافظه داخلی استفاده نمیکنم رم 64 گیگ دارم از اون استفاده میکنم این سری گوشی m5 یک مشکل داره از 3 جی و 4 جی که گوشی یک دفعه خاموش میشه اما به شارژ وصل میکردم درجا روشن میشد هیچ مشکلی کوچیکم نداشت بردم تعنیرگاه گفتن که هاردش باید عوض بشه یکیم میگفت بردش اما اینجا زیاد وارد نیستن فقط گوشی سامسونگ بلدن و تعمیر میکنن خواستم فلاش بزنم اما نشد بازار هم گفتن که نمیشه ممنون میشم راهنمایی کنید
    گوشی دسته دوم همیشه نقطه تاریک دارن برای شما باز شده هیچ بقالی نمیگه ماستم ترشه اگه امکان داره گوشی ببر پیش کسی که خریدی

میخوای با این ویدیو فلش کن

– اگر گوشی هیچ عکس العملی نشان ندهد( نه چراغ LED روشن شود و نه ویبره بزند) و دکمه های پاور+ افزایش صدا هم عمل نکند تا بتوانید گوشی را خاموش کنید و رام رسمی را فلش کنید(بدترین نوع Soft Brick ):
    1- گوشی را به شارژ بزنید، بعد از حدود ۴ ساعت(این زمان برای گوشی های مختلف ممکن است متفاوت باشد)،چراغ قرمز مخصوص شارژ(چراغ ثابت نه چشمک زن) روشن می شود و گوشی میخواهد که روشن شود اما مدام ریستارت می شود(که طبیعیه)
    ۲- گوشی را از شارژ جدا کرده و سپس دکمه های پاور و افزایش صدا را به طور همزمان به مدت ۹ ثانیه نگهدارید، تا گوشی ۳ بار ویبره بزند و خاموش شود
    3- در این حالت گوشی را به شارژ بزنید ، در ابتدا چراغ LED خاموش می باشد اما بعد از حدود ۳۰ دقیقه(با توجه به گوشی متفاوت است) چراغ LED قرمز می شود، در همین حالت به مدت ۱۶ ساعت(با توجه به گوشی های مختلف متفاوت می باشد) گوشی به شارژ باشد، تا اینکه چراغ LED خاموش شود
    4- سپس گوشی را از شارژ جدا کنید(روشن نکنید)، برنامه فلش تول را بازکنید و طبق فیلم اموزشی ، یک رام رسمی را فلش کنید فقط به اینصورت که ،در مرحله ای نرم افزار فلش تول ازتون میخواد تا با نگه داشتن دکمه کاهش صدا، گوشی را به PC وصل کنید،بعد از سبز شدن چراغ LED ، دکمه کاهش صدا را رها نکنید و تا پایان فلش رام،دکمه کاهش صدا را نگهدارید تا نصب رام به پایان برسد

برای فلش از این ورژن استفاده کن
    ویرایش توسط hamedevil4 : 2018_11_12 در ساعت 20:01

کاربر سایت
    sherzad2 آواتار ها

ميانگين پست در روز
    0.03
    Xperia-Z1 Android5.1
    1 تشکر در 1 پست
    میانگین حضور
    14 ثانيه