رایتل در راستای رفاه حال مشترکانش تعرفه مکالمه و اینترنت خود را کاهش داد.

به گزارش روابط عمومی رایتل، این اپراتور در جهت رفاه هر چه بیشتر مشترکان، تعرفه مکالمه و اینترنت 3G خود را کاهش داد. براساس این گزارش این تخفیف شامل مکالمه درون شبکه ای، برون شبکه ای و همچنینن اینترنت است و مشترکان رایتل می-توانند از اول تیر ماه با تعرفه مقرون به صرفه تری از خدمات نسل سوم ارتباطات بهره مند شوند.
این گزارش می افزاید: با اعمال این تغییرات، مکالمه درون شبکه ای برای مشترکان دایـمی از 555 ریال به 499 ریال و مکالمه بـرون شـبکه بـرای مشتـرکان دایـمی 625 ریال می باشد.
همچنین مکالمه درون شبکه ای برای مشترکان اعتباری از 695 ریال به 620 ریال و مکالمه برون شبکه ای برای مشترکان اعتباری از 895 ریال به 852 ریال کاهش می یابد.
همچنین استفاده مشترکین رایتل از سرویس اینترنت تنها در مناطق رومینگ ملی، با تعرفه آزاد و با قیمت 0.35 ریال به ازای هر کیلوبایت امکان پذیر است.
گفتنی است مشترکان دائمی می توانند از کلیه خدمات مکالمه صوتی، پیامک، پیام چندرسانه ای، دیتا و خدمات ارزش افزوده تا سقف اعتبار خود استفاده نمایند و در انتهای دوره دو ماهه هزینه خدمات را که از طریق پیام کوتاه و قبض به اطلاع آنها می رسد از طریق کارت های عضو شتاب در بخش E-care یا "مدیریت حساب" رایتل و یا توسط کلیه روشهای پرداخت (اینترنت بانک، تلفن بانک، دستگاه خودپرداز و POS )پرداخت نمایند.
همچنین مشترکان اعتباری نیز می توانند از طریق وبسایت رایتل به آدرس www.rightel.ir و یا دستگاههای POS و ATM نسبت به خرید شارژ اقدام نمایند.