:
دسترسی سریع
  • Guest
:

کاربران برچسب زده شده

صفحه 8 از 8 نخستنخست ... 678
نمایش نتایج: از 71 به 76 از 76

موضوع: نقد و بررسی htc one m8

کاربر طلایی
    فرهاد آواتار ها

ميانگين پست در روز
    0.31
    مدل رام
    فعلا استوک
    Xperia-Z1 Android5.1
    517 تشکر در 319 پست
    میانگین حضور
    1 دقيقه 2 ثانيه

Title Icon نقد و بررسی htc one m8

سلام دوستان گل اکسپریانی

تصمیم گرفتم از زبان خودم گوشی خودم رو نقد کنم تا شاید بقیه دوستان هم وسوسه شن بخرن

توجه:تمامی این مطالب و عکس ها از خودمه و کپی بدون ذکر اسم و نشان انجمن تخصصی اکسپریان مورد تایید من نیست.

خب بریم سراغ نقد:

1-طراحی و ساخت

خب طراحی این گوشی از نظر زیبایی سلیقه ایه اما من اولین بار که دستم گرفتم محو زیباییش شدم.بدنه ی فول المینیومی باعث میشه که حس خوبی موقع در دست گرفتن گوشی داشته باشیم.همه چیز تو طراحی این گوشی عالیه جز 3 چیز:محل دکمه ی پاور،محل دکمه های کم و زیاد کرن صدا و محل قرار گیری دوربین اصلی گوشی.البته مورد اول زیاد مهم نیست چون با دوبار تاچ کردن صفحه ی گوشی روشن میشه و میتونید تنظیم کنید که هنگامی که گوشی خاموشه مثلا اگه به راست سوایپ کنید چه اتفاقی بیوفته.مورد دوم اما یکم ازار میده.من تا وقتی که کاور جادویی خودش به دستم برسه دارم از ی کاور ژله ای استفاده میکنم و این هم شرایط رو دشوار تر کرده و باعث میشه خیلی سخت بتونم دکمه های کم و زیاد کردن صدا رو فشار بدم.و اما مورد سوم از مشکل اینه که وقتی من گوشی رو تو دستم میگیرم نا خود اگاه انگشت اشاره ام میره رو لنز دوربین.ترجیح میدادم دوربین مثل گوشی های سونی کنار باشه تا این اتفاقات نیوفته.و اما جلوی گوشی رو صفحه نمایش تشکیل داده به همراه دو عدد بلندگوی BOOMSOUND که واقعا کیفیت خارقالعاده ای دارن.همچنین بالای گوشی داخل بلندگو یک چراغ LED کوچیک تعبیه شده و خیلی شیکه و وظیفش هم اطلاع رسانی به منه که مثلا نوتیفیکشنی چیزی دارم.کنار بلندگوی بالایی دوربین دوم با کیفیت 5 مگا پیکسل جا خوش کرده و کنار اون هم سنسور های گوشی.همچنان پایین صفحه نمایش تو ی نوار سیاه ارم HTC خود نمایی میکنه.محل پورت USB گوشی هم پایین گوشیه.کنار این پورت هم جک 3.5 میلیمتری هدفون قرار داره.سمت چپ گوشی کاملا صافه و فقط محل مموری SD قرار داره که اونم مثل شکاف سیم کارت با سوزن باید باز شه.لبه ی سمت راست هم میزبان دکمه های کم و زیاد کردن صدا و شکاف سیم کارته.لبه ی بالایی هم فقط دکمه ی پاور و سنسور اینفرارد رو در خودش جا داده.پشت گوشی هم زیبایی خاص خودشو داره.لوگوی HTC وسط خود نمایی میکنه و بالاتر هم دوربین اصلی این گوشی با کیفیت 4 اولتراپیکسل بیننده رو محو خودش میکنه.یکم بالاتر هم دوربین کمکی و فلاش دوتایی این گوشی وجود داره.جنس بدنه هم همون طور که خودتون میدونید از المینیوم ساخته شده.در کل از نظر طراحی من راضیم و خیلی عالیه به نظرم حتی از Z2 و G3 هم خوشگل تره.تو این قسمت من نمره ی 9 از 10 رو به این غول دنیای اندرویدی میدم.

2-سخت افزار
    خب همونطور که میدونید قلب این گوشی رو چیپست اسنپدراگون 801 تشکیل میده که یک پردازنده ی Krait 400 رو داخل خودش جا داده و سرعت این پردازنده هم 2.3 گیگاهرتز است.همچنین 2 گیگابایت رم و پردازنده ی گرافیکی Adreno 330 این گوشی رو انجام کارهای گرافیکی و مالتی تسکینگ کمک میکنه.من به شخصه تا الان کوچکترین کندی و افت سرعت رو ندیدم تو گوشی.بازی هایی هم که نصب کردم گرافیک بالایی دارن.مثل:R3,MOST WANTED,MODERN COMBAT 4&5
    رم این گوشی هم به خوبی کار خودشو انجام میده و عالیه.من بین دوتا بازی CLASH OF CLANS و R3 سوییچ میکنم و هیچکدوم رو نمیبنده و این خیلی خوبه.از نظر مقدار گرمای تولید شده هم متعادله ینی خیلی داغ نمیشه.تو این قسمت من به این گوشی 11 میدم از 10

3-نرم افزار و رابط کاربری

همونطور که تو عکس میبیند این گوشی از اول 4.4.2 روش نصب بود که البته دوروز بعد ی اپدیت براش اومد 237 مگ.اپدیت کردم ولی اتفاق خاصی نیوفتاد.این پایین هم چند تا عکس از رابط کاربری میزارم:

نوتیفیکشن بار:

بلینکفید:

برنامه ی مسیجینگ

منوی نرم افزار ها

منوی ستینگ

دیگه زشت بودن یا زیبا بودن نظر شماست از نظر من که عالیه و 10 بهش میدم از 10.

4-صفحه نمایش
    این گوشی یک صفحه نمایش 5 اینچی با پنل Super LCD 3 داره که با رزولوشن 1920x1080 تراکم پیکسلی441 پیکسل بر اینچ رو ارائه میده.
    همچنان یک عدد شیشه GORILA GLASS 3 هم روی این گوشی وجود داره.رنگ بسیار شفاف و کنتراست صفحه عالیه.من با صفحه ی Z1 و ایفون 5S مقایسه کردم گوشی من ی سرو گردن بالاتر بود.واقعا فیلم های FULL HD تو این صفحه نمایش دیدن داره.تاچش هم خیلی روونه و هیچ مکثی نداره.

5- باطری

از نظر من این باطری 2600 میلی امپری که لیتیوم پلیمری هم هست برای این گوشی مناسبه اما میتونست بهتر باشه ولی من شکایتی ندارم به هرحال با این صفحه نمایش و قدرت سخت افزاری عادیه که باطری زیاد عالی نباشه.حدود 7 ساعت مداوم بازی رو میتونه دووم بیاره اما تو استفاده های عادی تقریبا 2 روز و نیم دومم میاره.

6-دوریبن
    من تو دوبین وراجی نمیکنم
    عکس میزارم قضاوت با شما:

--------------------

برای دیدن ابعاد واقعی رو عکس کلیک کنید.

بنچمارک گوشی:

خب دوستان اینم از نقد و بررسی HTC ONE M8
    از نظر من بهترین گوشی جهانه

ویرایش توسط فرهاد : 2014_10_10 در ساعت 01:41 دلیل: اپدیت عکس ها
    10 کاربر از فرهاد به خاطر این پست تشکر کردند.
    Ali Reza,alireza 9259,AMIR.HR,hadisheytone,hasantavasoli,Heisenberg,Mehdi_Bavaria,mehrabbata,Sin@-Z,___Pejman___

کاربر طلایی
    alireza 9259 آواتار ها

ميانگين پست در روز
    0.53
    مدل رام
    Original
    Xperia-Z3-Compact Android2.2
    854 تشکر در 568 پست
    میانگین حضور
    3 دقيقه 17 ثانيه

Title Icon

نقل قول نوشته اصلی توسط takgirl نمایش پست ها
    منم ميخااااااام اين برنامهه رو واسه زد پورت شدش نيس؟
    سلام دوست خوب این برنامه نیازمند قطعه سخت افزاری سنسور مادون قرمز میباشد. یعنی در صورت وجود این سنسور میتوان از این قابلیت بهره برد... - - - Updated - - -
    ویرایش توسط alireza 9259 : 2014_10_10 در ساعت 11:12 دلیل: اشتباه در بیان.با سپاس از فرهاد
    ...با چشمانی که میخواهی با آن جمال بی مثال مولایمان مهدی فاطمه (س) را تماشا کنی گناه مکن...

کاربر طلایی
    فرهاد آواتار ها

ميانگين پست در روز
    0.31
    مدل رام
    فعلا استوک
    Xperia-Z1 Android5.1
    517 تشکر در 319 پست
    میانگین حضور
    1 دقيقه 2 ثانيه

Title Icon

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza 9259 نمایش پست ها
    سلام دوست خوب این برنامه نیازمند قطعه نرم افزاری سنسور مادون قرمز میباشد. یعنی در صورت وجود این سنسور میتوان از این قابلیت بهره برد...

- - - Updated - - -

سلام دوست خوب این برنامه نیازمند قطعه نرم افزاری سنسور مادون قرمز میباشد. یعنی در صورت وجود این سنسور میتوان از این قابلیت بهره برد...
    علی رضا جان شرمنده اشتباه نوشتی
    قطعه سخت افزاری میخواد
    نوشتی نرم افزاری
    تشکر شده توسط :
    alireza 9259

saeed.abdi261 آواتار ها

ميانگين پست در روز
    0.02
    مدل رام
    رسمی
    Xperia-SP Android4.3.1
    607 تشکر در 362 پست
    میانگین حضور
    27 ثانيه

Title Icon

اره گوشی خوبیه ولی من عاشق سونیم

کاربر طلایی
    فرهاد آواتار ها

ميانگين پست در روز
    0.31
    مدل رام
    فعلا استوک
    Xperia-Z1 Android5.1
    517 تشکر در 319 پست
    میانگین حضور
    1 دقيقه 2 ثانيه

Title Icon

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed.abdi261 نمایش پست ها
    اره گوشی خوبیه ولی من عاشق سونیم
    سلیقه ها متفاوته دیگه

کاربر منتخب
    Mehdi_Bavaria آواتار ها

ميانگين پست در روز
    0.26
    مدل رام
    Stock
    Xperia-Z5-Dual Android7.1
    210 تشکر در 180 پست
    میانگین حضور
    1 دقيقه 11 ثانيه

Title Icon

هرکی از گوشی چیزی میدونه نمیتونه ازش بگذره ،من خودم سونی دارم ولی htc یه چیز دیگست ،کلا کلاسش فرق میکنه
    2 کاربر از Mehdi_Bavaria به خاطر این پست تشکر کردند.
    Heisenberg,فرهاد

کاربر سایت
    Sajjad J آواتار ها

ميانگين پست در روز
    0.01
    Xperia-Z Android4.4.4
    1 تشکر در 1 پست
    میانگین حضور
    3 ثانيه

Title Icon

دوربین m8 تو شب چه طور هست ؟

- - - Updated - - -