:
دسترسی سریع
  • Guest
:
محل تبلیغات شما

کاربران برچسب زده شده

صفحه 21 از 21 نخستنخست ... 11192021
نمایش نتایج: از 201 به 203 از 203

موضوع: همه چیز درباره -Xposed -توضیحات-نصب-مشکلات پس از نصب-پرسش و پاسخ و ...

مدیر پرتال
    مدیر کل انجمن
    YaMiN آواتار ها

ميانگين پست در روز
    1.10
    مدل رام
    Stock
    Xperia-Z5-Compact Android6.0.1
    2,405 تشکر در 1,107 پست
    میانگین حضور
    3 دقيقه 29 ثانيه

Title Icon همه چیز درباره -Xposed -توضیحات-نصب-مشکلات پس از نصب-پرسش و پاسخ و ...

توجه :
    پیام توسعه دهنده رام و انجمن :

گارانتی دستگاه شما با این کار از بین می رود
    من در قبال هر گونه خرابی گوشی شما از قبیل بریک شدن (آجر شدن) سوختن SD CARD و جنگ های هسته ای-گرمایی یا اخراج شدن شما از محل کارتان به خاطر کار نکردن Alarm گوشی هیچ مسئولیتی ندارم.لطفا اگر در مورد ویژگی های این مود یا رام نگرانی دارید و اطلاعی از عواقب این کار ندارید کمی در این باره تحقیق کنید .قبل از فلش کردن این مود یا رام این خود شما هستید که انتخاب می کنید این مود یا رام را نصب کنید و اگر شما به خاطر داغان شدن گوشی تان به دست خودتان انگشت اتهام را به سمت من بگیرید من به شما میخندم !

توضیحات و تعاریف :

به صورت ساده می توان گفت Xposed Framework راهی کوتاه برای توسعه خیلی از مود ها و تغییرات بر روی یک رام و نرم افزار های آن در سیستم عامل اندروید است. به طور مثال قبل از این برای عوض کردن رنگ اعداد نمایش دهنده ساعت روی statusbar نیاز بود که systemui دیکامپایل و تغییراتی اندک در کد های smali آن داده شود و دوباره کامپایل شود ولی با Xposed شما میتوانید با نصب یک module چند کیلوبایتی این کار را بکنید و نیاز به جایگزینی فایل سیستمی تغییر داده شده و ریبوت دستگاه و مشکلاتی که ممکن است در این فرآیند حاصل شود ندارید.

اطلاعات فنی که توسط توسعه دهنده ارائه شده به صورت خلاصه بدین صورت است :
    من کد اجرایی موجود در system/bin/app_process را گسترش دادم تا بتواند یک فایل JAR را در زمان راه اندازی اجرا کند.
    کد های موجود در این فایل در هر یک از واحد های پردازشی جای میگیرند (از جمله یکی از سرویس های سیستمی) و با توانایی های هر یک از آن ها عمل میکنند.
    من ابزاری را تعبیه (پیاده سازی) کردم که با آن به توسعه دهنده ها اجازه میدهم تا هر خصیصه ای از هر کلاس (Class) سیستمی را جایگزین کند (ممکن است در فریمورک یا systemui یا هر نرم افزار دلخواهی باشد).این موضوع این مود را بسیار قوی میکند.شما میتوانید هر پارامتری از هر خصیصه را تغییر بدهید.همه چیز به شما بستگی دارد.
    همچنین جایگزینی یا اضافه کردن منابع نیز به راحتی است.
    برتری ها
    هیچ نیازی به هر گونه تغییر در فایل های apk نیست این یعنی :
    نیازی به دیکامپایل-تغییرات در smali-کامپایل-ساین کردن نیست. هم در رام های odex و هم در رام های deodex کار میکند.
    بسیاری از مود ها مختص ورژن خاصی از رام نیستند و بر روی گستره عظیمی از رام ها و گوشی ها کار میکنند و با آپگرید و دانگرید مشکلی پیش نمی آید مگر اینکه تغییر مورد نظر برای موردی خاص باشد یا تغییر بزرگی باشد که در ورژن های مشخصی مشکلاتی پیش بیاید.
    این مود مجانی و متن باز است.
    بدون فلش کردن یا هر کار پردردسری میتوان آن را غیر فعال کرد. ....
    دانلود
    قابل توجه است که این مود با اندروید 4.0.3 به بالا سازگاری دارد.
    آخرین ورژن Xposed را میتوانید از [لینک ها فقط برای اعضای سایت قابل مشاهده است. ] دانلود کنید.
    نصب
    برای محکم کاری ابتدا یک بکاپ کلی از گوشی بگیرید (بکاپ از ریکاوری)
    این انجمن و توسعه دهنده هیچ مسئولیتی در قبال خرابی دستگاه اندرویدی شما ندارد.
    بعد از دانلود مود آن را مثل یک نرم افزار عادی نصب و اجرا کنید و به قسمت Framework رفته و بر روی گزینه Install/Update لمس کنید.
    سپس گوشی را ریبوت (ریبوت کامل لطفا سافت ریبوت نکنید) کنید. بعد از اتمام کار باید به این صورت شود :

راه حل رفع بوتلوپ یا سافت بریک بعد از نصب Xposed
    بعد از نصب این مود یک فایل زیپ به نام Xposed-Disabler-Recovery.zip به صورت خودکار در SDCARD کپی میشود که برای غیر فعال کردن این مود به کار میرود که باید از ریکاوری فلش شود.
    اطلاعات جانبی
    [لینک ها فقط برای اعضای سایت قابل مشاهده است. ]
    سورس کد ها [لینک ها فقط برای اعضای سایت قابل مشاهده است. ] (the C++ part) [لینک ها فقط برای اعضای سایت قابل مشاهده است. ] (the Java part) [لینک ها فقط برای اعضای سایت قابل مشاهده است. ] (Installer app)
    با تشکر از
    ungstwenty for his many contributions, both in code and thoughts XDA admins, news writers and supporters for making Xposed known to so many people All those volunteers who help answering questions about Xposed The people who donated to get me a Nexus 5 for earlier KitKat support All The Translators
    ویرایش توسط YaMiN : 2014_08_12 در ساعت 17:52

محل تبلیغات
    کاربر سایت
    alirezahoooy آواتار ها

ميانگين پست در روز
    0.10
    0 تشکر در 0 پست
    میانگین حضور
    نامشخص

Title Icon

سلام من گوشیم سامسونگ گراند 2 دو سیمکارته هست . یه ماه پیش این رو با موفقیت روی رام رسمی 4.4.2 نصب کردم . اما وقتی اپدیتش کردم موقه ریستارت با مشکل برخوردم و بوت بالا نمیومد . مجبور شدم با اودین دوباره رام رسمی بریزم . بعد از اون دیگه نصب نشد و بوت گیر میکرد . خواهش میکنم کمکم کنین من بدون این تاب نمیارم . ضمنا من توی این یه ماه استفاده میکردم و با ریستارتم خراب نمیشد .

مدیر ارشد
    ™EHSAN آواتار ها

ميانگين پست در روز
    0.95
    مدل رام
    Stock Rom
    Xperia-M4-Aqua-Dual Android6.0.1
    1,054 تشکر در 591 پست
    میانگین حضور
    1 دقيقه 41 ثانيه

Title Icon

نقل قول نوشته اصلی توسط alirezahoooy نمایش پست ها
    سلام من گوشیم سامسونگ گراند 2 دو سیمکارته هست . یه ماه پیش این رو با موفقیت روی رام رسمی 4.4.2 نصب کردم . اما وقتی اپدیتش کردم موقه ریستارت با مشکل برخوردم و بوت بالا نمیومد . مجبور شدم با اودین دوباره رام رسمی بریزم . بعد از اون دیگه نصب نشد و بوت گیر میکرد . خواهش میکنم کمکم کنین من بدون این تاب نمیارم . ضمنا من توی این یه ماه استفاده میکردم و با ریستارتم خراب نمیشد .
    نسخه مخصوص گوشیتون رو فلش میزنید؟
    بعد از فلش وایپ کش و دالویک رو انجام میدید؟
    اولین بوت حداقل 20 دقیقه طول میکشه...

[لینک ها فقط برای اعضای سایت قابل مشاهده است. ] [لینک ها فقط برای اعضای سایت قابل مشاهده است. ]
    [لینک ها فقط برای اعضای سایت قابل مشاهده است. ][لینک ها فقط برای اعضای سایت قابل مشاهده است. ]

کاربر سایت
    alirezahoooy آواتار ها

ميانگين پست در روز
    0.10
    0 تشکر در 0 پست
    میانگین حضور
    نامشخص

Title Icon

بله . همه این کارا رو انجام میدم . درست شد . مشکل جایی بود که من باید نسخه دستی sdk19 رو مینصبیدم . الان اوکیه

صفحه 21 از 21 نخستنخست ... 11192021

کلمات کلیدی این موضوع