:
دسترسی سریع
  • Guest
:

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: به روزرسانی ۲٫۱٫A.0.6 برای برنامه Lifelog و بهبود مصرف باتری

مدیر کل انجمن
    mehdi آواتار ها

ميانگين پست در روز
    2.59
    مدل رام
    Just Stock
    Xperia-X Android7.1
    8,504 تشکر در 3,431 پست
    میانگین حضور
    4 دقيقه 30 ثانيه

Title Icon به روزرسانی ۲٫۱٫A.0.6 برای برنامه Lifelog و بهبود مصرف باتری

سونی نسخه جدیدی از برنامه Lifelog را در دسترس کاربران خود قرار داد. این برنامه که برای دستبند هوشمند سونی ساخته شده است، تمامی کارهای روزانه شما را به طور کامل ثبت و ذخیره میکند.

برنامه Lifelog در آخرین به روزرسانی خود از نسخه ۲٫۰٫A.0.12 به نسخه ۲٫۱٫A.0.6 ارتقا یافته است. تغییر اساسی گزارش شده در این نسخه، بهبود مصرف باتری دستگاه هنگام فعال بودن برنامه است. همچنین تغییر دیگر اضافه شدن هشدار هنگام رسیدن به کارهای هدف گذاری شده است.

این برنامه متناسب با دستبند هوشمند سونی است و برای نصب آن نیازمند به داشتن یک گوشی هوشمند با نسخه اندروید ۴٫۴ و بالاتر هستید. نسخه جدید این برنامه هم اکنون در گوگل پلی قرار گرفته است. در صورتی که هنوز این نسخه را از گوگل پلی دریافت نکردید میتوانید هم اکنون آن را از سایت تخصصی اکسپریا دانلود کنید.

دانلود با لینک مستقیم

Xperiablog

من از روییدن خار بر سر دیوار دانستم/که ناکس کس نمیگردد بدین بالانشینی ها (صائب)

به تشکر نیازی ندارم ، واسم دعا کنید،ممنون
    مجموعه خطاهای رایج در برنامه فلش تولز
    مجموعه سوالات رایج در گوشی های اکسپریا
    اموزش جامع کار با فلش تولز همراه سوالات رایج و پاسخ
    توضیحات مهم درباره تغییرات و ارورهای فلش تولز در نسخه های جدید
    امام رضـــــــا علیه السلام فرمود: کسی که توان جبران گنــــــــاهانش را ندارد، زیاد بر حضرت محمّد و اهل بیتش صلوات و درود فرستد، که همانا گناهانش اگر حقّ الناس نباشد، محو و نابود گردد.
    تشکر شده توسط :
    Sin@-Z

کاربر سایت
    d4rknes3 آواتار ها

ميانگين پست در روز
    0.01
    Xperia-Z-Ultra Android4.4.2
    8 تشکر در 4 پست
    میانگین حضور
    4 ثانيه

Title Icon

سلام خدمت دوستان ! بنده یه سوال داشتم !
    کسی اینجا هست که این دستبندو خریده باشه ؟ من قصد خرید دارم ولی واسم سواله
    1.دویصد و هفتاد هزار تومن زیاده واسه این دستبند یا صبر کنم پایین بیاد یا اینکه معقوله تو این دوره؟
    2.اپلیکیشن lifelog باید همیشه گوشی به اینترنت متصل باشه تا اطلاعاتو ثبت کنه ( ذخیره نه ، ثبت )؟یا نه با همون بلوتوث ثبت میکنه؟!
    3.ضمن اینکه میگن نوتیفیکیشن ها رو به صورت الارم باخبر میکنه صحت داره؟
    4.نظر کلی شما چیه ؟
    5.با z ultra سازگاره دیگه؟ اندروید 4.4.4
    ممنونم

کاربر طلایی
    Ehsan V10 آواتار ها

ميانگين پست در روز
    0.34
    مدل رام
    رسمی
    Xperia-Z1 Android5.1
    556 تشکر در 329 پست
    میانگین حضور
    1 دقيقه 13 ثانيه

Title Icon

نقل قول نوشته اصلی توسط d4rknes3 نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان ! بنده یه سوال داشتم ! کسی اینجا هست که این دستبندو خریده باشه ؟ من قصد خرید دارم ولی واسم سواله 1.دویصد و هفتاد هزار تومن زیاده واسه این دستبند یا صبر کنم پایین بیاد یا اینکه معقوله تو این دوره؟ 2.اپلیکیشن lifelog باید همیشه گوشی به اینترنت متصل باشه تا اطلاعاتو ثبت کنه ( ذخیره نه ، ثبت )؟یا نه با همون بلوتوث ثبت میکنه؟! 3.ضمن اینکه میگن نوتیفیکیشن ها رو به صورت الارم باخبر میکنه صحت داره؟ 4.نظر کلی شما چیه ؟ 5.با z ultra سازگاره دیگه؟ اندروید 4.4.4 ممنونم
    سلام راستش من هم میخواستم ساعت 2 رو بخرم اما تصمیم گرفتم اینو بخرم ولی نمیدونم کسایی که دارن چرا حرفی نمیزنن من گوشیم t2 ultra هست

کاربر سایت
    lionwild آواتار ها

ميانگين پست در روز
    0.00
    1 تشکر در 1 پست
    میانگین حضور
    نامشخص

Title Icon

سلام دوستان
    من حدودا 10 ماهی هست که این دستبند رو تهیه کردم
    اگه عشق ورزشو دوییدنو انگیزه ای بخر والا نه زیاد خوشگله نه کاربرد مهمی برات داره ،باطری اگه یک یک لحظه هم خاموش نکنی 4 روز راحت جواب میده،اصلا هم خط و خش نمیگیره و از همه مهمتر میتونی تو یه دستت ساعت معمولی یا هوشمند ببندی و تو یکی دیگه اینو چون اصلا معلوم نیس دستبند هوشمنده و صفحه نمایش نداره.
    سوالای دوستان :
    قیمتش خیلیم زیاد نیس و دیگه مدلای جدید میاد و این ناموجود میشه و پایین تر نمیاد.مبخوای بخری بخر دیگه آخراشه.

lifelog زمانی اطلاعاتتو نشون میده که دسترسی به نت داشته باشه والا هیچی رو نمیتونه از دسبندت بگیره.اینم بگم دسبندو میتونی بی گوشی هم استفاده کنی و هر وقت خواستی با گوشی ارتباط بدی چون همچیو تو خودش ذخیره میکنه و با اولین اتصال میده به گوشی و lifelog

خیر،نوتیفیکیشن هارو نه ولی با تماس ورودی دستبند هم ویبره میره.

اگه اهل ورزش باشی واقعا بت انگیزه میده،تمامی حرکات روزانتو برای همیشه میتونی تو lifelog ببینی همینطور همه رو تفکیک میکنه مثلا چقد راه رفتی یا چقد دوییدی یا مثلا در هفته و ماه و سال چقد راه میری و میدویی و...،انگیزه نداری بخر!

کاملا با گوشت سازگاره.

دوست گلم _November_2014 من هم ساعتشو داشتم که الان دادم و موتو 360 گرفتم و اینو هم الان دارم،smart band برای ورزشه ولی smart watch اصلا برای ورزش نیست و برای دیدن ساعت و دیدن نوتیفیکیشنو تماس های ورودیتونه + یکسری نرمافزار ها که اصلا ربطی به ورزش ندارن. یعنی در واقع smart watch 2 اصلا سنسور گام شمار و ... رو نداره.
    کارکدشون با هم خیلیییییی متفاوته

امیدوارم تونسته باشم کمکی کنم.
    تشکر شده توسط :
    HyDrA

• کلمات کلیدی این موضوع