:
دسترسی سریع
  • Guest
:

کاربران برچسب زده شده

صفحه 9 از 9 نخستنخست ... 789
نمایش نتایج: از 81 به 83 از 83

موضوع: کاستوم رام متفاوت - شگفت انگیز و جدید MIUI با آپدیت هفتگی برپایه آخرین بیلدنامبر رام رسمی برای sony z1

توسعه دهنده
    مدیر بخش
    reza_1989_shz آواتار ها

ميانگين پست در روز
    0.80
    مدل رام
    رسمی
    Xperia-Z2 Android6.0.1
    2,471 تشکر در 1,458 پست
    میانگین حضور
    2 دقيقه 34 ثانيه

Title Icon کاستوم رام متفاوت - شگفت انگیز و جدید MIUI با آپدیت هفتگی برپایه آخرین بیلدنامبر رام رسمی برای sony z1

بنام خدا
    همونطور که از تاپیک مشخص هست ، قصد معرفی 1 کاستوم رام برپایه رام رسمی رو دارم که قبلا امتحانشو پس داده و مورد توجه عموم قرار گرفته. هرگونه تعریفی از رابط کاربری اندروید (چه خام چه پخته!!!) توی ذهنتون دارید، موقع نصب این رام ،دیگه فراموش کنید!
    این رام با رابط کاربری و تم های فوق العاده متنوع و متفاوت و همچنین مصرف باتری کمتر از رام رسمی و همچنین داشتن قابلیت های رام رسمی (ازجمله x-laud و x-reality ) و همچنین دربرگرفتن بوت لودر های باز و بسته ، جزو پر مخاطب ترین کاستوم رام ها قرار داره...

خب بریم سر اصل مطلب:

مواد و وسایل مورد نیاز برای تغییر کامل گوشی sony xperia z1 ! :

1-شما میخاید کاستوم رام نصب کنید، پس آگاه باشید از معنی عبارت های :کاستوم رام-بوت لودر-روت-ریکاوری و خدای نکرده بریک شدن!

2-داشتن ریکاوری TWRP

3-دسترسی روت

4-آخرین نسخه رام رو از آدرس
    http://en.miui.com/download-241.html دانلود کنید(حدود700 مگ حجمشه) وانتقالش به مموری کارت

5-درصورت نیاز به برنامه های گوگل، هرگونه GAPPS که خواستید میتونید نصب کنید از طریق ریکاوری

6-دانلودکیبوردسونی(اگرفایل قابل فلشش رو داشته باشیدکه خیلی بهتره وگرنه از این لینک دانلود کنید
    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.sonyericsson.textinput.uxp)

روش نصب:

(قبل از نصب هرگونه رامی،ترجیحا گوشی رو فول شارژکنید و تا اتمام مراحل نصب رام ، گوشی رو از منبع برق، جدانکنید...)

1-ریبوت به ریکاوری

2-wipe data-factory reset , wipe cache-dalvik cache

3-رام رو فلش بزنید

4-مراحل Aroma رو به ترتيب بريد جلو :مشكل اينجاست Aroma به زبان چينيه ، اما راه حل : اگر هيچ عدد يا حرف انگليسي نبود توي متن Aroma دكمه سمت راست رو بزنيد، نگران نباشيد چيز مهمي نيست

5-(درصورت نیاز gapps رو هم فلش بزنید)

6-ریبوت کنید و با خود رام هم ریست فکتوری کنید

7-تمام!

از اینجا به بعد اگر دوسداشتید میتونید انجام بدید:

اگر کلید های مجازی شما رو موقع استفاده از رام اذیت میکنن به این آموزش سر بزنید:
    http://xperian.ir/forum/thread7496.html

این رام روت شدست! فقط باید بهش دسترسی روت رو بدید: به برنامه security برید و permission رو انتخاب کنید و دسترسی روت رو بدید به گوشی...

برای ساخت پروفایل مصرف باطری هم توی برنامه security قسمت power برید

از ویژگی های سونی هم توی ستینگ قسمت factory میتونید بهره ببرید

برای مجانی شدن تم های این رام این مسیر رو برید، خودم تست کردم، فوق العادست!!!!!!
    آموزش استفاده از تم های رامه Miui به صورت رایگان (root)

ضمنا اینم بگم که من گوشی z1 ندارم و در نتیجه نمیتونم این رام رو تست کنم! اما مطمعن باشید از چیزی بیخودی تعریف نمیکنم! و برای حرفام دلیل دارم و تک تک حرفای بچه های XDA رو در این رابطه خوندم اینم لینک تاپیک مربوطه :
    http://forum.xda-developers.com/xperia-z1/development/weekly-miui-honami-4-4-4-locked-unlocked-t2853927

درآخر هم چنتا اسکرین شات از این رام میزارم که با گوشی خودم گرفتم اما 1سری شخصی سازی کردم ازجمله:حذف کلید های مجازی و نصب تم...امیدوارم لذت ببرید از رام MIUI

ضمنا اگر میخایدبدونید تصاویر بدون شخصی سازی رام چه شکلیه به این تاپیک مراجعه کنید
    http://xperian.ir/forum/thread7165.html

4 کاربر از reza_1989_shz به خاطر این پست تشکر کردند.
    Azadfar2009,isana,s4eecl261,takgirl

کاندید مدیریت
    Soul-Taker آواتار ها

ميانگين پست در روز
    0.33
    مدل رام
    Resurrection Nougat
    Xperia-Z1 Android7.1
    638 تشکر در 314 پست
    میانگین حضور
    1 دقيقه 54 ثانيه

Title Icon

نقل قول نوشته اصلی توسط Ehsan kulak نمایش پست ها
    راهی نیست این رام روی لالی پاپ بیلد 270 نصب کنم ؟؟؟
    نه دوست عزیز نمیشه ورژن جدید مخصوص لالی پاپش هم ساخته نشده. باید حتما به کیت کت داونگرید کنید.
    این رامو فبلا استفاده میکردم مشکلات زیادی داره منجمله سرعت کم بخاطر سنگین بودن رام و گرافیک بیش از حد همچنین الان دیگه تم هاش ***** شده و قابل استفاده نیست
    به نظر من لالی پاپ بهتره تا این رام کاستوم :-)

کاندید مدیریت
    Mehran Mirzayi آواتار ها

ميانگين پست در روز
    0.24
    مدل رام
    AOSP 7.0
    LG Android7.1
    814 تشکر در 349 پست
    میانگین حضور
    59 ثانيه

Title Icon

سلام رضا جان
    ببخشید من اپدیت این رامو دانلود کردم بعد زدم ریبوت،بعد موقع روشن شدن میره تو ریکاوری،اینجا حالا باید چیکار کنم؟
    وقتی تو ریکاوری ریبوت میزنم گوشی بالا میاد و دوباره اپدیتو میده و میگه ریبوت کنید،میشه بگی باید تو ریکاوری کار خاصی انجام بدم یا نه؟

توسعه دهنده
    مدیر بخش
    reza_1989_shz آواتار ها

ميانگين پست در روز
    0.80
    مدل رام
    رسمی
    Xperia-Z2 Android6.0.1
    2,471 تشکر در 1,458 پست
    میانگین حضور
    2 دقيقه 34 ثانيه

Title Icon

نقل قول نوشته اصلی توسط armin1256 نمایش پست ها
    سلام رضا جان
    ببخشید من اپدیت این رامو دانلود کردم بعد زدم ریبوت،بعد موقع روشن شدن میره تو ریکاوری،اینجا حالا باید چیکار کنم؟
    وقتی تو ریکاوری ریبوت میزنم گوشی بالا میاد و دوباره اپدیتو میده و میگه ریبوت کنید،میشه بگی باید تو ریکاوری کار خاصی انجام بدم یا نه؟
    سلام، توی ریکاوری باید فلش کنید به صورت دستی فایل آپدیت رو…

Sent from my D6503
    تشکر شده توسط :
    Nima Alami

• صفحه 9 از 9 نخستنخست ... 789

کلمات کلیدی این موضوع