سال گذشته و در ابتدای سال میلادی، کمپانی ال جی از گوشی پرچمدار جدید خود با نام ال جی G6 رونمایی کرد. چند ماه پس از معرفی این گوشی، ال جی تصمیم گرفت تا پرچمدار دیگری را روانه ی بازار کند. این گوشی، V30 بود که با عرضه ی آن، توجه ها از گوشی G6 به این گوشی تغییر یافت. حالا به نظر می رسد که کمپانی ال جی برای کنگره بین المللی موبایل سال 2018 قصد دارد تا نسخه ای بهبود یافته از گوشی V30 را عرضه کند. بر اساس گزارش های منتشر شده در مورد این محصول، تمرکز اصلی ال جی در طراحی این گوشی بر عملکرد آن در بخش هوش مصنوعی می باشد که بدون شک آینده ی نه چندان دور گوشی های هوشمند کاملاً وابسته به این فناوری خواهد بود.

به تظر می رسد که کمپانی ال جی استراتژی جدیدی را در پیش گرفته است که بر اساس آن، تلاش می کند تا محصولات محبوب خود را مجدداً و با قابلیت های جدید معرفی کند. از آن جایی که V30 در بخش های مختلف همانند دوربین و سخت افزار، عملکرد بسیار خوبی را از خود به نمایش گذاشته است، از محوبیت مناسبی در میان کاربران و منتقدان برخوردار است.

گزارش های منتشر شده در مورد گوشی های جدید سری V30 خبر از نام گذاری آن ها به نام های V30 Alpha و یا  V30+α را می دهند.

پیشتر نیز اخباری منتشر شده بود که بر اساس آن ها، مدیرعامل کمپانی ال جی دستور تغییر و طراحی مجدد پرچمدار سال 2018 این کمپانی، ال جی G7، را داده بود. از آن جایی که انتظار می رفت این گوشی در MWC 2018 معرفی شود، حالا با این نوسازی طراحی به نظر می رسد که گوشی G7 به این کنگره نرسد و به جای آن این کمپانی قصد دارد که نسخه ی جدیدی از V30 را معرفی و عرضه کند.

 

منبع: