OnePlus One RenderLQ1

OnePlus قصد دارد خیلی زود خود را در میان بزرگان دنیای فناوری جای دهد و برای این کار با یک وعده تبلیغاتی سعی در جذب مشتری بیشتر برای پرچمدار خود دارد. پس از این که OnePlus پرچمدار جدید خود را با نام One معرفی کرد، حالا برای تشویق بیشتر مردم به خرید این محصول دست به روشی عجیب و ناجوانمردانه تبلیغاتی زده است.

Oneplus طرح فروش ویژه این محصول را در ازای دریافت یک گوشی در چند کشور به راه انداخته است. البته این طرح به صورت محدود است و تنها 100 نفر ظرفیت برای شرکت در آن وجود دارد. در این طرح Oneplus گوشی شما را دریافت میکند و در ازای پرداخت تنها 1 دلار یک عدد Oneplus one نسخه 16 گیگابایتی به شما میدهد. البته این جا به جایی شامل تمامی اسمارت فون ها نخواهد شد و تنها تعداد محدودی از اسمارت فون های روز دنیا که اکثر آنها نیز پرچمدار محسوب میشوند واجد شرایط تعویض هستند.

از بین گوشی های سونی چهار مدل اکسپریا Z2، اکسپریا Z1، اکسپریا Z Ultra و اکسپریا Z در این لیست مشاهده میشوند. به جز این چهار مدل، گوشی های مطرح دیگری از جمله گلکسی اس 5 ، اچ تی سی وان M8 ، آیفون 5s نیز به چشم میخورد.

Oneplus یک ویدئوی تبلیغاتی جالب نیز در این رابطه منتشر کرده میتوانید آن را مشاهده کنید. به علاوه میتوانید لیست تمامی دستگاه هایی که واجد شرایط تعویض هستند را از اینجا مشاهده کنید.
ویدئوی تبلیغاتی Oneplus برای تعویض گوشی های دیگر با Oneplus one

درست است که Oneplus One با قیمتی بسیار کمتر از دیگر رقبا به فروش میرسد اما تعویض این دستگاه با دیوایس هایی از قبیل اکسپریا Z2 ، گلکسی اس 5 ، اچ تی سی وان M8 ، آیفون 5s و … اقدامی غیر عاقلانه به نظر میرسد. نظر شما در این رابطه چیست ؟

Xperiablog